Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

WoreH reče pred 17 urami:

vsi vejo da rad pametujem, sam majkemi ko sm dans vidu ob 12ih da united igra, sm reku prvo "pa ka spet" pol pa "a gremo po 3peat ena enk" 

pol sm zaluto ker res ni prav prišla tekma časovno tak da nism gledo. spoštujem pa sthampton letos, niso zdej scrubi tak da me zanima kaj je blo a je bil fer gejm al je bil smrdljiv iz naše strani? logično elanga minute takrat lah ugasneš TV

 

jest sm gledal samo 2. polčas, mel so neki šans, sam je forster dobr branu, je bil pa tut southampton kr na nivoju, sploh broja mi je carski od njhovih igralcev

Povezava do prispevka
Mutombo reče Dne, 11. 2. 2022 at 15:28:

Mam čist preveč love/hate odnos s FM2022. Par tednov padem čist not potem pa mi dopizdi. 

 

Pri meni je bilo isto v prejšnjih FM, ko sem igral. Zaenkrat sem še in. Sem med vikendom sfural sezono z ZTE do konca, 20+ tekem neporažen v drugem delu sezone, ampak par remijev preveč, tako da smo končali kot 2. za Fehervarjem. Smo pa dobili pokal proti Ferencvarosu, tako da ne gremo praznih rok iz Madžarske. Zdaj sem pri Norwichu v Championshipu (čeprav sem rekel, da me v Anglijo ne vleče, so mi dali enostavno predobro ponudbo :D) . Odličen začetek sezone, po dobri tretjini sezone smo že zanesljivo na vrhu. Pa rebuildali smo ekipo, se znebili večine starcev ter pripeljali U23 igralce v skladu s filozofijo kluba. Ne vem pa, kaj bo, če bomo promotani, ker ta ekipa po mojem niti približno ni pripravljena na EPL. :D Niti nismo kaj veliko zapravili, sem dobil nekaj igralcev na posojo z buy opcijo, ker se mi zdi bolj smiselno igralce sprobat, preden jih plačaš, če je možno. Pa tudi noben noče podpisat več kot 2-3 letne pogodbe (ne vem, ali je to bug ali je res tako v Championshipu) in hočejo tudi nizke klavzule, tako da imam zdaj več maneverskega prostora. Španskega wonderkid golmana iz Uniteda lahko kupimo za 57 milsov, čeprav težko, da bo hotel podpisati z nami, tudi če napredujemo, v Championshipu pa itak ne. Pa Hanibala lahko za dobrih 10m odkupimo.

 

 

Karim reče Dne, 11. 2. 2022 at 21:30:

Barca trpa Real v euroligaskem el clasicu. 

 

Šaras še ni izgubil v Madridu, 6 zmag, skupaj 9 od 12 na El Clasicih od njegovega prihoda, dva poraza sta bila na nevtralnem igrišču v Supercopi.

 

62098340b49aa.jpeg

 

 

carek reče Dne, 12. 2. 2022 at 0:23:

wadafak je to :D just another day in rasija :w00t:

 

 

 

Ta bolj spada v sumo. 

 

Drugače pa očitno preveč vodke spili ti nori Rusi. :D 

 

dilar reče Dne, 13. 2. 2022 at 9:04:

 

Kva veš, kaj bi blo v drugi, če bi med zadnjimi štartal, glede na to da so se razmere slabšale :)

 

Plus večji pritisk bi bil nanj, če bi bil bližje vrhu, v tem primeru je lahko bolj neobremenjeno startal. 

 

Drugače pa res vsaka čast našim turistom. :avadodo: Pred olimpijado nisem pričakoval več kot 2-3 medalje, pa še to optimistično. :D  

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...