Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

maksi reče pred 12 minutami:

ne, ampak sovražim to woke kulturo zgražanja in linčanja za vsako bedarijo, get a life

 

Kakšna woke kultura model no. Saj vsi vemo da si kostanj posebne sorte samo fak... 

 

Woke kultura je Gassly nasemljen v indijanca in ma folk twitter meltdown. 

 

Samo dzabe tebi razlagat. 

uredilo bitje Mutombo
Povezava do prispevka

Sicer mi je žal, da ti sploh odpisujem ampak evo lej še zadnjič dobiš mojo pozornost. Na srečo pa si edini tak tu, ki tak razmišlja.

 

Izid na koncu je bil hvalabogu drugačen tu. Na srečo mačka še živa. Gre pa za podobno sranje. Trpinčil je mačko za lastno zadovoljstvo in zadovoljstvo prijateljev, da so se ob tem smejali in zabavali.

 

Ob tem pa se je norca delal kak je na srečo z čevljem vse vredo. Drugače pa ni samo bincnil mačke da je letela čez celo kuhinjo. Na drugem posnetku jo čez mizo za foro klofutne na polno.

 

V Sloveniji lahko za tako "woke bedarijo" dobiš do enega leta zapora oziroma do dveh let zapora, če žival pohabiš.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Šokantno, da danes srečaš nekoga, ki je nevzgojeno teslo, ja. In šokantno, da se s tega naredi primer kaj ni ok za druge. Meni osebno je ta drugi šok in zgražanje bolj adijo kot prvi. Ne, maksi, ni ok. In to nima nič s tem banaliziranjem, da ješ meso ali ne. Še manj pa z woke. 

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka

Resno? :D Sem mislil, da je že zdavnaj v penziji. 

 

 

also, zdaj naj bi bil še en igralec Ajaxa obtožen spolnega nadlegovanja. 20-letni mulc, za katerega še nisem slišal in ki še ni debitiral v prvi ekipi, tako da s tega vidika na ekipo ne bo kaj preveč vplivalo, je pa sigurno vse kar se dogaja v klubu nedobrodošlo dva tedna pred tekmo z Benfico. No, saj tudi Portugalci imajo že celo sezono cel kup svojih problemov.

 

 

 

FLOX6QOXMAE3mvN?format=jpg&name=small

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...