Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Če je pa to čisti drugi rumeni mi ni jasno kako potem Osasuna ima le enega z rumenim. Že ko so gol zabili je bil nad Alonsom hujši prekršek pa ne ne to ni to. Kako je res gnojna ta La Liga adijo pamet. Pa sodi tako da bo izrodil tekmo, svinja od svinje.

 

Ampak en velik pozdrav za predstavo Busquetsa. Na še mnoga leta kapetovanja, prosim.

Povezava do prispevka

Je rumeni, ko je to za prvega, a že prvega je dobil zelo hitro(faul v napadu in ni prekinjal neke jebene kontre) potem pa še za faking drugega za nekaj takega, ne se hecat no. Pojasni mi kako je potem Osasuna s takšnim kriterijem da je tak faul za drugi rumeni, dosegla gol in končala polčas z enim rumenim. 

 

Zakaj zdaj tale Toro še šetka po igrišču. Come on, res ne igrajo dobro a kdor ne vidi ocitne namere sodnika je pač slep. 

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka

Jah sej pri enmu lahko rečemo da bi dobil drugega rumenega če enega že nebi imel, pri drugem pa ne. Razlika je samo v temu da gre pri enem za igralca Barce, pri drugem pa za igralca Osasune. Sej vem, vse po pričakovanjih zato je ok. Ja, šur. 

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
Karim reče pred 3 minutami:

Zanimivo, da Mendy ne gre na svetovno. 

Pomoje ker gresta oba Hernandeza, plus še Pavard lahko pokrije klop, štoperjev je pa itak kot listja (me prav zanima kater bo štoperski par med Varane, Kimpembe, Upamecano, Kounde, Saliba, Konate), pa pričakoval sem Kamaro namesto Veretouta

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...