Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Demogorgon reče pred 47 minutami:

Jaz sem pogruntal da mi za tale fuzbal zmeri bolj dol visi😄. Pač ja, še vedno rad vidim da Real zmaga, ampak če pušijo mi precej dol visi. 

 

To mam jaz glede Bayerna že nekaj let, tko da I feel you. Daleč so časi, ko sem ob porazih živčen in siten hodil spat.

Povezava do prispevka

Do jaja smo v kurcu zadnje case

Ni Benza ni zmag, Rayo igrak v transu, sam k bo pa Barca prsla tuki bojo pa spet 4 kose pokasiral, jebiga 

 

Vini je klovn k raj spila zabavljaca pa se obremenjuje z drugimi, Luka je cist pod nivojem, obramba slaba

Pol k pa zagusti da pa not Mariana k se v 20.min ni niti zoge dotaknu al pa Nacha in Lukasa k lovis rezultat 

Pizda kok je Karlo dober trener pa dostkrat ne stekam kaj pocne

 

Dobr da je SP pa da bo mal konc te sramote zadnjih 14ih dni. 

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 16 minutami:

 

To mam jaz glede Bayerna že nekaj let, tko da I feel you. Daleč so časi, ko sem ob porazih živčen in siten hodil spat.

Evo podobno

Sploh k se zavem da morm zjutri na siht za placo k predstavlja 5min zasluzek enega izmed teh zvezdnikov

Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 18 urami:

 

Zaho zdaj ni ravno šparal na izjavi :D

 

Ja, lahko on govori zdaj ko mu ni treba več pazit, kaj reče. Šuler je bil pričakovano bolj zadržan, na začetku se je še malo branil, potem pa kar prikimival velikemu gazdi. :D Pa tudi priznal, da verjetno ni vsega naredil najboljše.

 

Pa saj zelo verjetno ima ZZ prav glede tistih "prišepetovalcev" v klubu, ki delajo zdraho. Saj take stvari se dogajajo povsod. Večji klub, večji problemi bi se lahko reklo. Potem je pa od (ne)sposobnosti ljudi na vrhu odvisno, koliko tega se uspe pomesti pod preprogo oz. urediti interno, preden pride v javnost. Kar je najslabše, kar se lahko zgodi, po drugi strani se pa včasih rabi točno to, da se igralce spet spravi nazaj k stvari.

 

Najboljše mi je pa bilo, ko je Šuler rekel, kako bi se Zaho verjetno zjokal, če bi prišel v takšno stanje kluba, v kakršnega je prišel on pa je Zaho odgovoril, da je bilo leta 2007 še veliko slabše in še dobro, da nima sivih las. Sreča, da alki obstaja, drugače bi bil že plešast, ne samo siv. :D 

 

Pa tam pri premijah Radomljam nisem čisto razumel, kaj je Zaho rekel Šulerju. :D 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 17 minutami:

 

Ja, lahko on govori zdaj ko mu ni treba več pazit, kaj reče. Šuler je bil pričakovano bolj zadržan, na začetku se je še malo branil, potem pa kar prikimival velikemu gazdi. :D Pa tudi priznal, da verjetno ni vsega naredil najboljše.

 

Pa saj zelo verjetno ima ZZ prav glede tistih "prišepetovalcev" v klubu, ki delajo zdraho. Saj take stvari se dogajajo povsod. Večji klub, večji problemi bi se lahko reklo. Potem je pa od (ne)sposobnosti ljudi na vrhu odvisno, koliko tega se uspe pomesti pod preprogo oz. urediti interno, preden pride v javnost. Kar je najslabše, kar se lahko zgodi, po drugi strani se pa včasih rabi točno to, da se igralce spet spravi nazaj k stvari.

 

Najboljše mi je pa bilo, ko je Šuler rekel, kako bi se Zaho verjetno zjokal, če bi prišel v takšno stanje kluba, v kakršnega je prišel on pa je Zaho odgovoril, da je bilo leta 2007 še veliko slabše in še dobro, da nima sivih las. Sreča, da alki obstaja, drugače bi bil že plešast, ne samo siv. :D 

 

Pa tam pri premijah Radomljam nisem čisto razumel, kaj je Zaho rekel Šulerju. :D 

 

Smešno je, ker točno vem o kom govori, zloglasni špiker Matjaž Šalamun - Šalca :D. Tudi ko je omenil, da je žalostno da klub kot Maribor nima hinme - ravno Šalca je po intervjujih okoli razlagal, kako on in sodelavci pripravljajo tisto pravo himno, ko več niso igrali Čudežnih polj :D.

Ko je omenil, kako je kapetan rojen je pa itak ciljal na Milca, Milec je namreč best budy s Šalco, ki je mimogrede bil prisoten na sestanku, ko so menjavali Bogatinova. Špiker prisoten na takih sestankih lol.

 

Meni je bilo najbolj smešno, ko je Obrez vprašal Šulerja, kdo ga je pripeljal v klub, pa je govoril da ne ve. Ne ve, kdo ga je poklical, nič.

Pri premijah mu je pa rekel, da so dobivali kar malo več kot 80.000 v premijah (takratni igralci), ker je Šuler rekel, da tega si Maribor ni sposoben tega plačat in da niti v ligi prvakov niso bile takšne premije :).

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Jude reče pred 20 urami:

men gre tale Miha Penko na ... a vam je kul

 

največji idiot kar jih obstaja. neverjetno tečen neposlušljiv glas in katastrofa od komentatorja. hvala bogu da ga slišim le pri tekmah Evrolige košarke in takoj ugasnem zvok. najlepši primer, kako ena totalno nesposobna oseba preko vseh možnih vez dobiva take jobe :sick:

uredilo bitje Aquilani
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...