Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Pedoro-san reče pred 1 uro:

Dark souls je carski 

 

najprej te je strah da boš spet umru

 

potem ti je vseeno, da si spet umru 

 

na koncu se tolko navadiš na kontrole in nadzor, da umiraš manj, še vedno veliko, ampak igra postane bolj užitek kot ne 

Evo fixed

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Kere slusalke priporocate za playstation? Zadnje case malo vec igram s kolegi online, bi blo pa fajn da so uporabne tut za igranje SP spilov in gledanje netflixa (aka niso totalne smeti).

Pulse3D so 100€ kar je skoraj teritorij impulzivnega nakupa. 

Povezava do prispevka

sej zato so mi ql te moje. ker so za ps, xbox, pc, so wireless, hkrati imas lahko telefon na blutooth, baterija drzi ql, so komot, slisi se dobro, mic je dober

pac imajo vse.. pri ostalih vedno kaj manjka al pa stanejo ful.. dobro ajde jaz sem moje dobil za salbih 100.. zdaj te nove so 150

 

 

 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Ma za PS5 bi jest ker Pulse elitke... ne bi se jebal z dongli itd... 

Saj tudi pulsice imajo BT dongle, PS5 jih ne zna prebrat nativno :lol: :rofl:

 

Tako da izgubiš dongl in si v konkretni pizdi, ker je dongl pre-synced na pulsice in kinezerski replacement BT dongl ne bo 

 

Pač sony gonna sonny, kdo to razume

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 1 uro:

drgač če že mate solidne slušalke na žico, komot vklopte v controller pa prhrante 150 eur

To delam zdej sam ear pods pocasi umirajo in kvaliteta zvoka je shit, moje druge slusalke pa nimajo mikrofona notr. Plus kvaliteta daca na kontrolerju, ceprav se vedno trdim da je fenomenalna in a pinch, ni nek strasni presezek.

Dost bolj udobno bi blo prizgat slusalke in cao. 

Povezava do prispevka

Drgac pravs da mas druge slusalke, povezi se z njimi na tv. Neke low in ear zicne k si vcasih dobil pri telefonih vklop v kontroler. V playstation meniju izberi da pride zvok iz tvja. Tak ti bo prisel zvok v slusalke, govor pa bo zaznaval mikrofon od inear slusalkic vkljucenih v kontroler- vse dok ne kups pulsic po boljsi ceni 😃

Povezava do prispevka

Meni Pulse navadne niso dobre kar se online chata tiče  in ko sem igras s frendi so mi rekli da se sliši kot da bi govoril v velikem praznem prostoru da je malo odmeva verjetno zato ker ni zunanji mikrofon kot pri elite. Zvok pri Singleplayer igrah je cool ampak za multiplayer chat  mi pa ni sedlo .

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 urama:

Drgac pravs da mas druge slusalke, povezi se z njimi na tv. Neke low in ear zicne k si vcasih dobil pri telefonih vklop v kontroler. V playstation meniju izberi da pride zvok iz tvja. Tak ti bo prisel zvok v slusalke, govor pa bo zaznaval mikrofon od inear slusalkic vkljucenih v kontroler- vse dok ne kups pulsic po boljsi ceni 😃

Nimam smart tvja in nocem met 200ms audio delaya. In b4 ti nc ne slisis delaya, vem.

 

Povejte mi raj zdej ce dela mic ok al ne ker drgac jh bom moral vrnit :D

Povezava do prispevka

Jaz sem bil svoj čas (PS3/X360) zelo zadovoljen s Turtle Beach... https://eu.turtlebeach.com/

Ne vem pa, če so pri nas dobavljive in kolk so danes kaj dobre v primerjavi z ostalimi.

Drgač, če bi jih rabil bi verjetno vzel Inzone H9 od Sonyja

https://electronics.sony.com/audio/gaming-audio/c/inzone-headsets

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 8. 5. 2024 at 21:00:

Evo fixed

 

v bistvu sem povratnik na ps sistem in v svet iger na splošno, nazadnje sem igral na ps3. vmes nekaj malega na sinovem compu, tako, da verjetno nisem čisto adekvaten za prepoznavat dober game, ampak ghostrunner 2 looking sweeet, can't wait to play! poleg proper default težavnosti mi sede feel preprostih kognitivnih iger, katerih primarni namen je kao urjenje možganov in je prenesen v igralno okolje ghostrunnerja.   

 

dark soul je itak v čakalni vrsti za play, sploh ps5 remake me je sedaj fino zrajcal, moving up the queue.

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...