Skoči na vsebino

Nakup novega računalnika


amnesia

Priporočeni prispevki

maksi reče Dne, 5. 8. 2023 at 6:19:

Baje imajo tile Samsungovi SSDji 970/980 tovarniško napako (višji failure rate), zato so poceni, jaz bi raje izbral drugo znamko

 

https://www.theverge.com/2023/2/7/23589116/samsung-ssd-990-980-pro-m2-health-failing-defective

Dej ornk preber link no :D
980Pro in 990Pro so mel to tezavo, k so jo v roku meseca dni popatchali s firmware updejtom.

 

On ma navadn 980, non-pro, ki te tezave ni imel.

Povezava do prispevka

Vidi se jim da so prehitro zaposlil prevec ljudi in se prehitro zelijo razsirit.

 

Ubistvu neki normalnega ko to firme zelijo narest, kaj bo njihov naslednji korak bo dolocil prihodnost.

Par folka k so zaposlil bo moral odletet, ker zaposlit nikol ne mors 100% odlicen folk in rekalibrirat procese kjer en clovek ne more nadzorovat vsega

Povezava do prispevka
DaMachk reče Dne, 16. 7. 2023 at 13:00:

 

Osebno ne vem ce bi se kdaj notri dajal HDD...Razen ce res res res nujno rabis 8TB placa.

Za 50€ vec dobis sicer pol manj prostora za shranjevanje, bo pa vsaj hiter. Ala kaksen Transcend SSD230S 4TB v 2.5" obliki ali pa TeamGroup MP34 4TB, v M.2 obliki.

Oboje preko 2.2PB zivljenjske dobe in dosti dosti bolj odzivno od HDDja...
 

HDD bi samo izkljucno se kot zunanji disk ki ga vsake x tednov/mesecev vkljucim za backup al pa za NAS :) 

muh ssd storage

 

https://www.theregister.com/2023/08/17/western_digital_sandisk_ssd_lawsuit/

Povezava do prispevka
Panthera Tigris reče pred 13 urami:

Tech Spot AKA Hardware Unboxed. V redu zadeva.

JA poznam, glede testa graf je HU najboljsi. Drugace pa se Gamers Nexus, sicer bolj nasplosno. PRi graficnih imajo dobre podatke glede porabe, ker merijo direktno.
So pa njihovi charti dokaj nepregledni.

Za bolj "osebne" poglede pa se Daniel Owen.

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 10 urami:

ljudje res sledijo "rivjujem" ljudi, ki furajo takšen imidž?

 

image.png.c8ce8047011218a83c90c21e73ea5916.png

 

:ermm:

Pa ne samo to. Vecina njihovih tech struckoti je totalnih noobu. Antony - now transgender Emily leta 2017 ni vedel, da bo pc z enim ram stickom deloval slabse kot pc z dvem - v dual channel.

Da ne govorim kako se je Linus v bran postavil Red camera podjetju po tem ko jih je Jinnytech razkrinkal kaksni lopovi so.

uredilo bitje mahoney
Povezava do prispevka

noob vprasanje. v rigu imam ryzen 5700x, ter 2x8gb rama. bral sem da ta procesor ne podpira quad channel rama. torej ta procesor sploh ne bi uporabljal dva dodatna sitcka rama al kako? pc imam za gaming in za office stuff. menite da sem mi splaca upgrejdat na 2x16 rama ali ni vredno denarja? 

Povezava do prispevka
Chris reče pred 17 urami:

noob vprasanje. v rigu imam ryzen 5700x, ter 2x8gb rama. bral sem da ta procesor ne podpira quad channel rama. torej ta procesor sploh ne bi uporabljal dva dodatna sitcka rama al kako? pc imam za gaming in za office stuff. menite da sem mi splaca upgrejdat na 2x16 rama ali ni vredno denarja? 

To sam pomeni da bo delal 2x dual channel in ne 1x quad channel.

Teoreticno se en mal pozna razlika... sam ne na desktop zadevah :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...