Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Glede na to, da nisem ravno fan nobenega od big 6 klubov (še najbližje od njih so mi Spursi, sicer pa trenutno Brighton in Villa), iz katerih se večinoma izbira sem dal v ekipo po tri igralce Cityja in Liverpoola. Sem se tudi bolj osredotočil na zadnjih 10-15 let oz. igralce, ki sem jih bolj redno spremljal. 

 

VDS

Trippier - VVD - Kompany - Robertson 

Kante - Yaya Toure

Salah - D. Silva - Henry

Kane 

 

Težave sem imel z izbiro obeh bočnih. Na LB ni neke izbire (vsaj ne, da bi vedel), ker mi Cashley nikoli ni bil preveč všeč. Trippier tudi ne spada ravno v idealno XI, ampak sem ga dal zaradi njegovih set piecov. Ostali so mi pa všečni igralci in bi tudi verjetno delovali kot celota z dobrim trenerjem. Kot Barca fan sem še hotel najti prostor za Suareza, ampak celotno EPL kariero gledano mislim, da je Kane boljša izbira. Tudi overall bolj kompleten igralec, ne samo kot striker. 

 

trener: Klopp

 

Mislim, da bi mu ta ekipa bolj ustrezala kot pa Pepu. SAF je bil imo bolj man manager kot pa nek odličen taktik (ne pravim, da je bil slab v tem elementu), ampak ta ekipa nima nekih velikih egotov, ki bi jih bilo treba hendlat. 

Povezava do prispevka

Moj je tud precej recency bias ampak ne bom tlacil notri tony adamse in cantone ce jih nisem nikoli videl igrat

Vertongen je tam ker nisem nasel prebavljivega LBja in je obcasno igral tam + dober CB

Napad je malo desnicarski al jebiga

 

 

Van der Sar

Zabaleta-Vidic-Kompany-Verthongen

Vieira-Scholes

Salah-Silva-Becks

Henry

 

 

EDIT: Trenerja sem pozabil, Tony Pulis, sopaj dolge zoge 90 minut plus sodniski dodatek + kriptonit barce

uredilo bitje G.T.I.
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
kemik reče pred 30 minutami:

Dejmo v pravila da ne smeš bit cunt in šimfat ostalih postav dokler si tok len da se ti svoje ne da sestavt niti iz kavča :D

 

 

Evo imam 2 v prvi postavi kar se boste lah vžigali, Scholes in Xabi. Ful so mi carski Lampard, Becks, Gerrard, ajde priznam da kakega Keana se ne spomnim več ker tok zgodaj nisem velik United gledal, verjamem da bi mi Scholes - Xabi - Kevineee sredina igrala čist preveč sexy fuzbal in kogarkoli drugega dam v to sredino ne vidim tega (Rodrija nisem upošteval, ker je premalo cajta v ligi)

 

Petr Cech

Walker - VVD - Rio Ferdinand - Ashley Cole

Scholes - Xabi Alonso - KdB 

CR - Kane - Henry

 

Na klopi 

Van Der Sar

Vidić

Robertson

Giggs

Rooney
Hazard

Lampard

Kante

Bergkamp

 

Hazard je skoraj bil not namest Henrya.

 

Povezava do prispevka

Mislim da imata Hazard in Henry kr podobne cifre. Henrya sem izbral ker je že sredina dovolj dobra v kreiranju, drugače bi raje dal enega takega na krilu not, kar je pa Hazard najboljša izbira.

Nisem prej opazil, da vas je že dost izbralo Scholesa, lepo vidt da je še zadost hypan =)

 

edit: vzamem nazaj, Hazard ima samo 10 golov v Ligi Prvakov? Huh. Sem pričakoval tam okoli 25 :D 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 minutami:

Mislim da imata Hazard in Henry kr podobne cifre. Henrya sem izbral ker je že sredina dovolj dobra v kreiranju, drugače bi raje dal enega takega na krilu not, kar je pa Hazard najboljša izbira.

Dost podobne cifre ja :D

Henry: 258 nastopov 175 golov 74 asistov

Hazard: 245 nastopov 85 golov 54 asistov

In Hazard je boljša izbira v kreaciji? Malo morgen :D

Henry je bil špica mimogrede. Še vedno drži rekord v double figurih podaj in asistov: 2002/03 sezono je dal 24 golov pa 20 asistenc. 

Teh 20 asistenc je še vedno rekord, tud Kevin ga ni mogel še doseč. 

Folk kar pozablja kok dober je bil dejansko Henry. Damn.

 

Povezava do prispevka

Henry je ubistvu najbolj izbran igralec od vseh, pa je PL imel ogromno odličnih napadalcev. 

 

Mislim da bi v marsikatero našo ekipo ful dobro sedel Rooney, ne sicer čist v špico ampak malo bolj zadaj. Vsi izbiramo SEKS igralce ampak zaradi takih mašin kot je Rooney so razni Ronaldi imel še več svobode v igri, sredina pa je imela mnogo več stabilnosti. 

 

Fun fact, včerej sem poslušal podcast kjer je bil pri Riotu gost Obi Mikel in je rekel, da so se pri Chelsiju najbolj pripravljali na Rooneya in... Parka :D Ker sta bila oba taka free roam igrača in čista wild carda ki naredita največ škode nasprotni ekipi. Medtem ko so mel za Ronalda plan da ga bo v žep pospravil A. Cole in večino časa ga je. 

 

Povezava do prispevka

Jaz sem mogu izbirat med Kane-om pa Rooneyem. Ker moja formacija je itak bolj 4312 kukr 433. Na koncu sem dal raje Kane-a ker se mi zdi, da je za odtenek boljši v iskanju soigralcev v napadu. Verjetno pomaga tudi to, da zdej ko je končno Kane v spodobnem klubu, ga res hara. Že tkointko je eden najboljših strelcev v EPL in človek bi lahko v kakem drugem klubu zmagoval ko svinja. Če je še Lukaku lah Interju prinesel Serie A, kaj bi šele Kane lahko naredu v kaki drugi ligi?

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

Jaz ne bi nikoli izbral Becksa pred Giggsom ali pa CRjem. 

Mislim da si zgresil klavzulo da ne das igralcev ki so ti antipaticni

Ronaldo je verjetno najboljsi igralec ever v pl ampak je bil takrat tudi potapljaska, cmerajoca, tantrum fit nagnjena, z rokami krileca diva. Bi verjetno to pozrl to ce bi od zacetka igral za nas, itak, tko kot to samoumeno naredijo manujevci.

Mi je pa se vedno antipatik ki se mu lahko mascujem tako da ga ne dam v svojo wishlist top 11 postavo ne-antipatikov na obskurnem forumu

Povezava do prispevka

Eh, imaš prav, sploh nisem razmišljal o temu, tisti og post sem videl par dni nazaj, nisem pa že šel pisat svoje ekipe.

Ma ja, sej je bil cmera, samo vseeno je bil predober in ne vem iz glave koga bi lahko dal na desno krilo... mogoče da sploh ni krilo ampak dodaten napadalec, potem bi jaz dal Rooneya na tisto mesto, kar bi blo še zmer kar jebeno dobra ekipa. Še bolj hardworking kukr to kar imam trenutno :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...