Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

O džizs no, v Unitedu je imel eno res izvrstno sezono in dve dobri.

 

A samo zato, ker je spada med najboljše nogometaše vseh časov, je sedaj kar avtomatsko legenda kluba ali kako? Osrednji del svoje kariere, ko je bil najboljši, je pač oddelal drugje. Jebiga al kaj naj rečem.

 

Da je ena osrednjih legend kluba je pač marketinška fora in nič več. A če bi šel v City bi še vedno bil legenda kluba?

 

edit2: Me zanima ali je tudi Juventusova legenda kluba. Ker zabil je skoraj isto veliko golov v obeh klubih :cry:

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Jaz sem na tem forumu in svetu že toliko časa, da se spomnim, ko so prve tri sezone tukaj Kristlna preganjali iz kluba, ker je bil na ravni (kasnejšega) Nanija.

 

Tak da se boš moral bolj potrudit, kot pa najti fotko človeka, ki je večino svoje kariere nosil katastrofalno voden klub in mu ob tem prinesel kar nekaj lovorik, čeprav je imel ob sebi legende kot so Salif Diao, David Ngog, Djimi Traore in Paul Konchesky.

 

Eden na tej strani je legenda kluba, drugemu pa se zanj prilično jebe in bi šel tudi k mestnemu rivalu.

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Sej ni panike, CR bo v dveh letih fix zabil dost golov da bo vsaj kakega Giggsa dosegel pa bo samo še bolj potrdil status legende

 

Sej ne da je v klub prišel kot mulo na wing poziciji in ni bil lih golgeter, potem je pa osvojil 3x ligo in enkrat Ligo Prvakov + 1x balon d'or, v kateremkoli drugem klubu bi bil legenda s takim renomejem

 

Kar je potem čaral v Realu sploh ni tako pomembno, nekdo je komot lahko legenda dveh klubov in če je tudi CR več osvojil v Realu, to nima veze s tem kaj vse je osvojil v Unitedu kot eden glavnih nosilcev

Povezava do prispevka

Še kdo drug je tok časa na forumu, da se spomni da je bil Ronaldo instantni hit tut na forumu, edino kar nam je šlo na kurac (priznam: zelo močno) je blo to, da je v štartu preveč dajval, kar se je tudi odkrito dissalo. 

 

Pa model se prvega gola proti Unitedu ni veselil niti malo. 

 

Tako da scouserski fake news + what wera said. 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 25 minutami:

 

Tapravo sezono za vrnitev k spremljanju fuzbala sem si izbral ocitno, to bo se smehov orehov letos, thx rage

 

Also, never go full maksi

a to se mormo zdej veselit, še enga ko nič novga nikol ne bo povedu. ostani na twitterju, navijaj za arsenal od danes naprej. nato dissaš maksija kot da je 2016. model je odličn poster postal 

Povezava do prispevka

Pa dober, never go full maxi je že meme, itak da je maksi tuki not legenda. Podobno kot so tile banterji  med unitedovimi navijači in scouserji. To sem prav pogrešal, še rage je nazaj :wub:

 

Vmes je bilo prav mrtvilo, united ded, arsenal ded, scouserji osamljeni prvaki. 

Povezava do prispevka

dobro, da ne bo offtopic, še v življenju nisem vidu da bi kdo ukradel tekmo in 3 točke kot MU včeraj, zato bom danes mirno požrl negativne izjave. predvsem rage izjavlja stvari ki so na meji nogometa, nato če mu resno kontriraš pa bo napadel še tvojo izobrazbo, tvoj slog, ... skratka človek ni ravno za debato, mogoče glede občih stvari, glede man uja pa ne, ker ga grize rdeči vrag in nima trezne glave

Povezava do prispevka

Zanimiva ta logika. :D

 

Prvič ni slavil proti Unitedu, naslednjič je slavil kot nor - vse ok, glavno da ni slavil prvič.

Želel ob prvi priliki spizditi v Real ampak je ok, ker je dejansko spizdil leto kasneje. Če bi spizdil že 2008 pa ne bi bil legenda?

 

No saj malo preveč sem se vključil v to debato. Jebe mi kdo je legenda za simpatizerje Uniteda, za nekatere je to itak vsak drugi igralec, ki je parkrat igral za "njihov" klub (no saj je enako pri večini klubov, nekateri imajo Rakitića za legendo Barce lol)

Povezava do prispevka
reder reče pred 32 minutami:

Zanimiva ta logika. :D

 

Prvič ni slavil proti Unitedu, naslednjič je slavil kot nor - vse ok, glavno da ni slavil prvič.

Želel ob prvi priliki spizditi v Real ampak je ok, ker je dejansko spizdil leto kasneje. Če bi spizdil že 2008 pa ne bi bil legenda?

 

No saj malo preveč sem se vključil v to debato. Jebe mi kdo je legenda za simpatizerje Uniteda, za nekatere je to itak vsak drugi igralec, ki je parkrat igral za "njihov" klub (no saj je enako pri večini klubov, nekateri imajo Rakitića za legendo Barce lol)

 

Ne da se mi iskat, ampak mislim da je blo drugič (ko je slavil) že par let po tem in je itak drug filing. Medtem ko je bila prva tekma ful na nož in ni niti pisnil ko je dal gol. Pač ja, not great not terrible če si navijač uniteda al kaj? Sigurno bo zanimivo videti kako bo, če bo zabil Realu zdej v Unitedu :D

 

Menjave kluba mu pa noben ne zameri zarad več faktorjev. Ronaldo je daleč od igralca enega kluba, njemu je bil cilj fuzbal, lige, kante... neko popolno nasprotje Messijeve kariere. Kot sem rekel, če bi zaključil kariero v Madridu bi bla zgodba drugačna, tako je pa po Madridu zamenjal še dva večja evropska kluba, vsaj do te točke. 

 

In če je znotrej te njegove poti hotel it v Madrid - naj gre. Težko pa rečeš, da je "nahitro spizdil", če je dal po dogovoru Unitedu še eno leto. Brez drame, brez zamujanja na treninge, samo ostal je. 

 

Stvar, ob katero bi se jaz obregnil je bolj to: imo je Ronaldu veliko več pomenil Ferguson kot pa klub. Tako kot mu bo ob koncu kariere veliko več pomenilo to, kok trofej, lovorik in balondorov je zbral on osebno, kot pa to, kaj je dosegel z enim določenim klubom. Tak pač je, nikol ni skrival. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 7 minutami:

To je res, zato ga pa jaz na tvojem mestu ne bi imel za legendo, ker precej dam na lojalnost. Tudi sedaj je bil United šele tretja izbira (Real, City). No saj pravim, vsak ima svoje kriterije za take stvari. 

 

Mislim, United je bila njegova prva izbira, to težko spinnaš. :D Lahko mava debato, da je bil United pač prvi, ki ga je spizdil nekomu, ampak če bi bil Real njegova prva izbira bi lahko tudi v Sportnigu počakal še 2 leti. 

 

Glede tega s Citijem pa ne vem točno, na kaj vsi ciljate in zakaj je to argument? Kakor sem jaz spremljal je šlo takole: 

 

- ronaldo hoče iz juventine, noben ni zainteresiran, ponujajo ga na polno

- city začne kazat interes, sklepam da takoj po tem ko ni blo Kaneta, United to vidi, gre v akcijo in ga podpišejo v enem dnevu

 

Kje ti tu razbereš da je bil city pred unitedom pri njegovih željah? Če bi šel v City bi šel zato, ker nima druge izbire, tako je mel pa dve ponudbi in je takoj izbral Unitedovo. 

 

Sicer so pa verjetno pri vsakem tut subleveli legend. Jaz ga recimo ne dajem ob bok Scholesu, Keanu... Je pa tu vprašanje potem Beckham. Tip se marsikje smatra kot Unitedova legenda, pa je isto šel v Real in to še na 10x slabši način. Jaz ju naprimer dajem v isti tier legend, torej tier 2 :D

 

 

 

Povezava do prispevka

Letos je bil United njegova tretja izbira, ne pred 15 leti.

 

Marsikdo je poročal, da City ni hotel dati niti centa zanj, Pep naj bi mu rekel da lahko poizkusita sobivati skupaj ampak nič ne obljubi :rofl: in je vse propadlo z Cityem, šele potem pa je prišel v igro United. Itak pa ne vemo ali je resnična tvoja, moja ali neka tretja verzija. Je pa tudi meni lepše videti CR7 v dresu Uniteda kot da izpade taka pizda da podpiše za City. Glede na ta transfer rok je popolnoma mogoče, da bo na koncu United pred Cityem, ki IMO ne bo mogel znova postati prvak brez napadalca.

 

kemik reče pred 19 minutami:

Sicer so pa verjetno pri vsakem tut subleveli legend. Jaz ga recimo ne dajem ob bok Scholesu, Keanu... Je pa tu vprašanje potem Beckham. Tip se marsikje smatra kot Unitedova legenda, pa je isto šel v Real in to še na 10x slabši način. Jaz ju naprimer dajem v isti tier legend, torej tier 2 :D

 

No to pa ja. Ne moreta biti on in Giggs v istem "sublevelu". Kakšno znanost smo naredili iz tega :D

Povezava do prispevka
kemik reče pred 49 minutami:

 

Sicer so pa verjetno pri vsakem tut subleveli legend. Jaz ga recimo ne dajem ob bok Scholesu, Keanu... Je pa tu vprašanje potem Beckham. Tip se marsikje smatra kot Unitedova legenda, pa je isto šel v Real in to še na 10x slabši način.

 

No tudi Keno ni odšel na najlepši način. Becks po drugi strani ni po odhodu nikoli skrival, da mu je United še vedno pri srcu.

Povezava do prispevka

Kaj se šteje kot legenda kluba? Igralec, ki celo življenje igra za nek klub pa ni nikoli izbran za top igralca sveta, ali igralec ki odtrga tisti čas ko igra za klub, vendar potem odide naprej. Zame je večja vrednost na strani prvega. 

 

Ronaldo kot tak še ni legenda, je pa eden od top igralcev, ki so bili v klubu. Lahko pa sedaj postane legenda, če odigra še par sezon in nam prinese kante, ki so sedaj tako željene. Pa jasno da potem zaključi kariero pri Unitedu. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...