Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

rage reče pred 13 urami:

Eden na tej strani je legenda kluba, drugemu pa se zanj prilično jebe in bi šel tudi k mestnemu rivalu.

in kaj je važno, če je flirtal s Cityjem? Kot, da je edina legenda svojega kluba, ki je v karieri hotel iti k rivalom. Na koncu je le v dvoboju za njegov podpis (City vs United) izbral United.

 

Sej Gerrard je leta 2005 tudi flirtal s Chelsejem. Imel je obdobje ko je želel it k Mourinho. Na koncu vseeno si premislil in ostal. Kakšna legenda.

Navedek

A Liverpool statement said: "The club has made it crystal clear we want to keep Steven at Anfield. Sadly, he has told us this afternoon that he will not accept our offer of an improved and extended contract because he wants to leave Liverpool.

 

"We very much regret the decision he has taken."

 

Chief executive Rick Parry added: "We desperately want to keep Stevie and we've told him we don't want him to leave. However, in rejecting our offer of a new contract he has indicated he wants to go."

Pa kot je Gerrard po tem parkrat rekel za dober PR, da nikoli res ni mel namena it v Chelsea. So tudi ostale legenda Uniteda rekle (Rio, Evra), da jim je Ronaldo rekel, da nikoli ni mel namena v City it.

 

Meni se zdi brezvezna debata, da ni legenda, ker je hoto it v rivala. Za druge stvari mogoče ampak, če pa to štejemo pa tej marsikdo ni legenda.

 

 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Js lah pristavim malo svoje mnenje o klubskih legendah

 

Pri nekaterih je to izi rečt - Zanetti je klubska legenda Interja, pa ne samo zato ker je ostal v klubu tako dolgo (15+ let) ampak ker je bil zanesljiv. Od ljudi, ki jih on ni uspel zaustaviti imam v glavi zaenkrat samo Ibra, Henry, Bale in Giggs. Vsakič ko je igral sem mirno dihal, tudi v zadnjih sezonah.

 

Potem imaš Milita, ki je imel samo dve vrhunski sezoni v Interju - 09/10 in 11/12, vmes pa polno poškodb. Valda mu daš status legende, ker je glavni razlog za Champions League in število pomembnih golov glede na št. odigranih tekem je še zdej daleč boljše kot ostali napadalci Interja ki sem jih spremljal (Ronaldo, Cruz, Vieri, Crespi, Ibra, Adriano, Icardi, Lukaku,...). Zaradi njega ima Inter več zmag proti Milanu kot oni proti nam (še zdej) in več CLjev kakor Juve.

 

Eto'oja pa npr. Ne moreš šteti kot klubsko legendo ker je bil samo dve sezoni, je pa daleč najboljši igralec, ki sem ga kadarkoli videl igrati v Interju glede na uspehe in gole preseže tud brazilskega Ronalda.

 

Torej kam bi dal CRja? V to Milito kategorijo. Taki igralci ne rastejo povsod in tipo je haral

Povezava do prispevka

Ha ha, me veseli, da sem malo razburkal situacijo.

 

Ronaldo je v Unitedu haral eno sezono in takrat je bil res izvrsten. Imel je še dve dobri sezoni in prve tri sezone, ko je večina navijačev tukaj obupovala nad njim, ker je večina navijačev pač nepotrpežljivih bitij. Nad njegovim dajvanjem pa se je pljuvalo še kasneje, tudi po prvih treh sezonah, in to veliko... Takrat še ni bil steroidno nabildana mašina.

 

Je pa spomin pač selektivna stvar, to, da se je pljuvalo po njem, si je večina z razlogom izbrisala iz spomina. V drugi polovici svojega časa v Unitedu pač ni bil tako neefektiven, kot je bil na začetku. Tudi navijači Liverpoola si kakšno takšno stvar izbrišemo iz spomina.

Povezava do prispevka

Glede Gerrarda pa je stvar jasna - hotel je oditi, ampak se je v končni fazi odločil drugače. In ni šel. Ne ravno nepomembno dejstvo.

 

Če bi odšel pač ne bi bil legenda kluba, vsaj zame ne, pa najbrž tudi za večino tistih navijačev kluba, ki klub spremljajo večji del življenja. Pa je Chelsea daleč od tradicionalnega rivala Liverpoola. Če bi šel v Everton ali United bi bil izbrisan iz kolektivnega spomina.

 

Kakšni so bili razlogi, da je tako razmišljal, je pa povsem ločena debata. To, da je Liverpool najbrž celo nazadoval in bil zelo slabo voden klub, je z nekaj distance mogoče brez težav reči. Klub je skoraj šel v likvidacijo. Gerrard je razmišljal o odhodu iz kluba, ki je bil par nivojem pod tem, kar je postal pod Kloppovim vodstvom. In ta klub je tudi v najslabših časih vlekel iz dreka.

 

Iz navijaške perspektive nogometašu težko odpustiš odhod, iz neke malo bolj razumne perspektive pa je povsem jasno, da je Gerrard najbrž v svoji oceni imel prav. Za razliko od tega je Ronaldo odšel iz kluba, ki se je pod Fergusonom boril za vse lovorike in ni imel težav pritegniti top zvezd ali ponuditi visokih plač. Tega Liverpool v zadnjih dvajsetih letih nima.

 

Meni je čisto jasno, da je ta fotografija padajočega Gerrarda nekaj najlepšega, kar se je lahko zgodilo navijačem drugih klubov. Iz čisto človeške perspektive pa gre v resnici za tragedijo. Nogometaš, ki je dal klubu več, kot bi klub sploh lahko pričakoval od njega, in ki je bil tudi eden najbolj talentiranih nogometašev svoje generacije, je imel dobesedno na nogi tako željen naslov. In ga je on izpustil. Pri čemer do te točke v tisti sezoni sploh ne bi prišlo, ker je napad temeljil na njegovi preobrazbi v globoko ležečega playmakerja za klub... Have fun with it, jaz pa tega tudi rivalu ne bi privoščil :)

Povezava do prispevka

Mah ja vem, da Chelsea ni glih tradicionalen rival Liverpoolu in da sta veliko večja in tradicionalna rivala Everton in United.

 

Mogoče bolj vprašanje za United fene tukaj. Vem, da sta tudi pred letom 2008 mela kar nekaj derbijev za sabo United in City. Ampak kako tradicionalen in pomemben pa je sploh bil City kot rival in Manchester derby pre-Sheikh Mansour era? Koliko sem jaz ugotovil od kolegov, ki navijajo za United je da je Cityja sploh niso jemali resno, niti derbija pred letom 2008 in prevzemom Cityja.  Veliko večji in tradicionalni rivali, ki so bili dejansko pomembni so vedno bli Liverpool in Leeds. Za  vse (kolege) še danes dajajo Liverpool in Leeds pred City.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

james očitno blizu prestopa v leeds 

 

se mi zdi kot da bi lahko bil se vedno uporaben igralec ze zelo specifične situacije, ampak glede na to da verjetno ne bo imel dosti igralnega časa in si verjetno želi redno igrat, pol je mogoče boljše za vse, če ga spustimo 

 

e:očitno je done za 25+5m funtov kar je dosti ok cena 

 

uredilo bitje Daffy
Povezava do prispevka
Navedek

Everyone who knows me, knows about my never ending love for Manchester United. The years I spent in this club where absolutely amazing and the path we’ve made together is written in gold letters in the history of this great and amazing institution.

I can’t even start to explain my feelings right now, as I see my return to Old Trafford announced worldwide. It’s like a dream come true, after all the times that I went back to play against Man. United, and even as an opponent, to have always felt such love and respect from the supporters in the stands. This is absolutely 100% the stuff that dreams are made of!

My first domestic League, my first Cup, my first call to the Portuguese National team, my first Champions League, my first Golden Boot and my first Ballon d’Or, they were all born from this special connection between me and the Red Devils. History has been written in the past and history will be written once again! You have my word!

I’m right here!
I’m back where I belong!
Let’s make it happen once again!

PS - Sir Alex, this one is for you…

 

:wub:

 

image.png.3629b302200c6865acd33492328cdc7b.png

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
 
Everyone who knows me, knows about my never ending love for Manchester United. The years I spent in this club where absolutely amazing and the path we’ve made together is written in gold letters in the history of this great and amazing institution.
I can’t even start to explain my feelings right now, as I see my return to Old Trafford announced worldwide. It’s like a dream come true, after all the times that I went back to play against Man. United, and even as an opponent, to have always felt such love and respect from the supporters in the stands. This is absolutely 100% the stuff that dreams are made of!
My first domestic League, my first Cup, my first call to the Portuguese National team, my first Champions League, my first Golden Boot and my first Ballon d’Or, they were all born from this special connection between me and the Red Devils. History has been written in the past and history will be written once again! You have my word!
I’m right here!
I’m back where I belong!
Let’s make it happen once again!
PS - Sir Alex, this one is for you…
Povezava do prispevka

Saj je lahko piar in ljubezen sočasno.

 

Vsi vemo, da ima Ronaldo zelo nenavaden odnos do ljubezni, če pri seksu zanj na primer ne očitno ne obstaja, ker je izven dometa njegovega možgana, da bi mu to katera rekla...

 

...Da pa v končni fazi itak ljubi le samega sebe.

Povezava do prispevka

rage saj že desetletje kažeš da si salty. a to sebe prepričuješ, da nisi?

 

še barca/real fani niso toliko obremenjeni z dogodki v nasprotnem klubu kot si ti glede Uniteda. na vsako semi pozitivno novico/objavo skočiš. si bolj konsistenten, kot klub za katerega navijaš. props :avadodo:

 

pa še en props ti dam za ponotranjenje scouserskega igranja večnih žrtev. tisti zapis zadnjič o bogem Stiviju mi je orosil obe očesi. res si se potrudil :avadodo:

 

 

 

ampak te razumem in podpiram. vsak rabi svoj ventil, če ga življenje tepe

giphy.gif.7d482aeabfdb27ce48ac235d00dc55f2.gif

 

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...