Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

reder reče pred 20 urami:

Itak pa lahko samo naklada ali pa je bilo izvzeto iz konteksta in bo na koncu drugače čez 2 leti. Treniranje repke je za takega obsedenca že na pol penzija pa tudi vseh teh idej ne bo mogel tam razvijati. 

po mojem bo šel PSG ali Juventus

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Sicer to je tak treba malo z rezervo vzet. 2 leti je veliko časa in marsikaj se lahko zgodi. Mislim, da mal naklada. Se spomnem Aguera kak dolgo in znova je vedno govoril do konca pogodbe v Cityju potem pa nazaj v Independiente. A vsakič ko je bil blizo konca pogodbe je podaljašal. Ko mu je končno potekla pa je šel v Barcelono.

Povezava do prispevka

realno mamo zdaj višek v špici; krištijanu, cavani, martial in greenwood en bo se bo matral z minutami to sezono tudi če sta prva dva skupaj skorda 70 let stara 

zelo verjetno da bo to martial 

 

bomo videli, ziher je clovek se vedno klasa vendar vseeno prinese določenk prtljago zraven okoli katere bo treba planirat 

če se mu da pravk vlogo in se ga pravilno menedža je lahko izjemna dodana vrednost, ne bo pa to tako enostavno

 

15 + 8 m eur ter pogodba do 2023, sicer nedvomno z ogromno plačo, je na papirju dober deal

 

 

uredilo bitje Daffy
Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 1 uro:

Zdej lahko spet začneš spremljat tekme Uniteda.

 

ej, sej sem celo pogledal finale Europa League (po par letih brez da bi pogledal kako celo nogometno tekmo sploh)

vključno s penali :D

 

sam odkrito, verjetno bom zdej kako spet pogledal

glih resno nazaj spremljat, pa nikakor nimam namena začet

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
raven reče pred 13 urami:

OMG Ronaldo.

Pa se mi je kolega smeju, ko sem mu reku, da ni šans da gre v City in da ni za odpisat ga za v United.

 

Jesse itak zdej gre. Moyes najbrž že odpru bančno knjižico.

 

Ne vem če bo denar za Lingaarda. 

 

Zouma naj bi bil done deal (30 milijonov) kaj veliko več pa ni ostalo ker se ni nič prodalo letos. 

 

 

EDIT: Zouma je še vedno pending ker je medical dal slabe rezultate. 

uredilo bitje Mutombo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...