Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

maksi reče pred 29 minutami:

A mi kdo lahko razloži kaj je tole s prepovedjo igranja brazilskih reprezentantov v EPL, meni ni nič jasno, afaik sploh niso bili v Braziliji? Vseskupaj postaja totalna farsa, prekleti prizadeti Brazilci.

Sej ni sam Brazilija. Zdej so sledile še ostale južno ameriške države. Fifa ma dogovor z vsemi državami, da lahk dajo prošnjo za 5 dnevno prepoved igranja po zadnji international tekmi za vse vpoklicane igralce. 
In ker jih večina ni hotla it špilat v "red zone", ker bi mel 10 dnevno karanteno, jim zdej te države dajejo kontro in 5 dni po zadni tekmi ne smejo igrat v svoji ligi. :D

Povezava do prispevka

Ma men je bla ze leeds tekma, pa ko so vmes Varana predstavli, res epic moment, nisem vedel da se ga lahko tako hitro toppa 😄 Za tole tekmo vceraj bi placal konkretno vsoto, ce bi mi kdo ponudil karto iz crnega trga, tisto kar smo gledali brez gledalcev sploh ni fuzbal proti temu. 

 

Noro vse skupaj in hype pri meni je over9000. Ze ko pogledam prvih 11 si mislim what the fuck, kok mocna ekipa, s tem da ti prideta se rashford in cavani. 

 

Ronaldo nakazal z obema goloma: prvi da ima nos kot prava spica, drugi da je se vedno hiter. Ce bo nadaljeval v tem ritmu se United zna vmesat v title race, njegov prvi gol je tocno to cesar sicer united nima in se posledicni muci proti bunkerju. Poleg tega je padel messijin rekord v prodaji dresov... Fucking united, ki ni videl resne kante ze skoraj 10 let 😄

 

Smesno, da se v bistvu najdrazji nakup lahko skrije under the radar in ni nobenega pritiska na njemu. Imo mu kar ustreza, ne da je slab, ampak ma nek tak rashford vibe, kjer lahko raztura alpa si zivcen ko ga gledas. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...