Skoči na vsebino

[multi] Avanture / Pustolovščine


Priporočeni prispevki

@Hernire in @Aktivist Vanč: Ma jaz sem sem včeraj inštaliral piratsko Persono Royal, ampak to je faking emulator varianta. Sem moral kontroler (xbox) prav posebaj tipke definirat, plus neke nastavitve da je full screen. Izbiraš lahko med tremi verzijami emulacije. Saj potem dela OK in super in vse. Mislil sem pač, da je to čisto PC port verzija. Me pa zanima kako je s SAVE? Ker sem igral že vsaj 40 minut in nisem mogel niti enkrat ročno shranit. Potem sem pač nehal in izklopil ker je bila že pozna ura. Upam, da danes ko štartam ne bom rabil spet vse od začetka. Čeprav itak ni bilo še kaj dosti preigrano mi je vseeno moteče. Je pa super zadeva, ti japanci znajo delat (vmesne animacije pa to..), pa zgodba že zdaj vleče na polno.
Btw, Sicer sem imel itak samo en taktični-potezni spopad, ampak mi je deloval res super.
V bistvu mi je kar biser od igre in res čudno, da nisem še nikoli prej igral. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 minutami:

Kaj pa sploh emulira? Switch, PS4?


Hm, tako zgleda launcher:
image.png.f2fbda5a8af4034118c0315297eb124f.png


Bi sicer najraje vzel kar omenjeno Steam verzijo, ampak ceno drži kar konkretno (glede na to, da ni ravno "nova" igra). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 minutami:

Igraj raje basic verzijo, ki si rekel, da jo imaš za PC


Samo tista ni Royal, razen če sem kaj spregledal spet.  Ma ajde, bom tako kot si predlagal.  Ni zdaj € da bi razmetavali.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@Vanč the Activist: snel sem jo, ker je bil pač impulzivni hype. Ampak za razliko od tebe, jaz obožujem ta pasja jajca. Ona s tanki mi je recimo top (Valkyra), pa zdaj ravno ponovno preigravam Ai the Somnium Files. Pa preigral sem itak vse Laytone (na 3DS), Ace Attorney mi je top serija, Zero* serija super top... ni da ni. Japanci znajo.  Edino ravno te opevane Persone nisem nikoli igral, heha.

* Zero:
image.png.a137eb0168bdd53c6597db2a479c9d84.png

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 10 minutami:

Pa neki sm ugotovu, nikol igrat pustolovščin več kokr brain dovoli. Čim je brain utrujen, je treba prekint, ker pol se nikamor ne premakneš, pol pa posežemo (pre)hitro po walktrhuju. takle mamo.


Tu se res podpišem. Ker vidim jaz včasih pr men, ko je že res pozna nočna ura. In klikam v tri krasne, čas mineva brez rezultatov... Potem pa naslednji dan poženem igro in v petih minutah najdem rešitev problema. 
Nekako tako, kot da bi se mi zjutraj resetiral prenapolnjen buffer v možganih. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


Tu se res podpišem. Ker vidim jaz včasih pr men, ko je že res pozna nočna ura. In klikam v tri krasne, čas mineva brez rezultatov... Potem pa naslednji dan poženem igro in v petih minutah najdem rešitev problema. 

ja ni vedno glih takoj, sam k se brain spočije se dejansko najde rešitev. včasih je pa pač preveč zajebano pa izberemo možnost pomoči. sej nimaš kej, ni bad, če ne gre, ne gre.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 minutami:

Ja, saj malce v prispodobi pišem. Pa tudi če ni glih takoj, je vsekakor prej kot neskončni loop z utrujenimi možgani.
Sem napisal, da je to podobno kot nek buffer. Resetiraš, ko je nafilan.

ja sej štekam. sm včasih ene zadeve, ne skontamo kokr so si jih avtorji zamislil. ni narobe če po ne vem kok urah uzameš pomoč. kle met ponos, je blesavo. sej ne vemo vsega a ne.

Povezava do prispevka

Da. Zajebane so tiste obskurne uganke, kjer bi moral res videt avtorjem v glavo kaj so razmišljali. Mogoče celo kakšne interne šale v studiju, mogoče čisto na princip trial & error, mogoče zaradi nekega ozadja v zgodbi, ki si ga spregledal ali pa niti ni bilo dobro razloženo. Ali pa ker so si pač zamislili: dajmo zdaj malce zjebat Dejcha in DaCapa pa dajmo neko čisto nelogično fintico not. :) 

Ampak, če pa kaj, mi gre pa "pixel hunt" na živce v avanturah. Zdaj na srečo jih je veliko, ki ti označijo hot spote, ampak vseeno.. V omenjenem (novem!) Adventures of Black Hawk lahko recimo mimogrede spregledaš kar mičken predmet. In potem se zaradi tega kar konkretno zatakneš. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Scar reče pred 3 urami:

Sicer pa ne poznam originala, DaCapo poduci nas :)


A veš, da niti jaz ne poznam originala, šment. :) Ajde, slišal sem za Amerzone igro, ampak nikoli je pa nisem igral. Zaanimivo. 

Sicer pa so mi od Benoita OK edino Syberie. Sinking Tower sem tudi preigraval, ampak mi je bil dokaj meh, Paradise pa se skorajda nič ne spomnim in še manj Nicopol. 

Povezava do prispevka
Ezoterik reče Dne, 11. 3. 2024 at 10:47:

Tretji remake špila, k v nobeni točki ni rabu remaka :D

to se čist strinjam. jaz sem sicer ubodu tisti remastered, pa mi je slabši od orginala. od tistih slikic pri govoru, do tistega dodatnega contenta, k so bedne uganke pa ne doprinese ničesar k zgodbi, pa mislim, da so celo neke uganke poenostavil (sam to nism zih, ker orginal sm tok let nazaj igral).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...