Skoči na vsebino

[nippon] JRPG-ji in druge japonske igrice in žanri


Priporočeni prispevki

Za JRPG res ne morem karkoli komentirat, ker načeloma nikoli nisem kaj dosti igral.
 So mi pa japanske igre vseeno dokaj všeč. Nekaj mojih najbolj pribljubljeniih serij: Zero Escape, Professor Layton, Phoenix Wright Ace Attorney, Harvest Moon, Valkyria Chronicles, Monster Hunter...

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

momci, a kdo kej spremlja Tales of Arise igrico? Baje naj bi bla kr odlom, folk jo daje ob bok ali celo nad FF7: remake

 

Zdej malo gledam youtube in morm rečt da mi izgleda več povabljivo, je pa res da so moje izkušnje s tales dosti omejene, mislim da sem samo tales of vesperia na x360 neki igral + demo od berserie, nisem se pa nikoli commital

 

easy allies review

Spoiler

8.5

:

 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
Me3do reče pred 2 urama:

momci, a kdo kej spremlja Tales of Arise igrico? Baje naj bi bla kr odlom, folk jo daje ob bok ali celo nad FF7: remake

 

Zdej malo gledam youtube in morm rečt da mi izgleda več povabljivo, je pa res da so moje izkušnje s tales dosti omejene, mislim da sem samo tales of vesperia na x360 neki igral + demo od berserie, nisem se pa nikoli commital

 

easy allies review

  Razkrij skrite vsebine

8.5

:

 

 

Uf tnx za tole. Ne poznam serije 1%, ampak tole izgledajo pa kar lepe ocene. S čim je primerljiva ta Arise scena, da si znam lažje predstavljat? 

Povezava do prispevka

dejansko je FF še najbolj primerljiva, maš podobno kot v FF (gil, chokobo) neke stalnice ki se ponavljajo skozi igre, s tem da so liki in settingi malo drugačni

 

Bi rekel da je skozi Tales  serijo gameplay (in tudi game loop) še najbolj podoben med igrami (takoj veš da igraš Tales igro), s tem da so zgleda v Arise to dvignili na višji nivo in naredili sveže use skupaj (vsaj po early reviewih sodeč :D )

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Uf tnx za tole. Ne poznam serije 1%, ampak tole izgledajo pa kar lepe ocene. S čim je primerljiva ta Arise scena, da si znam lažje predstavljat? 

FF, samo da je combat bolj akcijski. Imaš neke combote in take scene. Ke_kit je špilal, to se spomnim, mogoče bo kaj predstavil

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

FF z bolj akcijskim combatom se meni sliši ZELO nice, kolega :D

 

pa evo, sej kapljajo počasi zanimivi špili tudi za novo generacijo... Pa čeprav  crossgen :D

Bolj akcijski v primerjavi s starimi FFji btw. FF 15 in FF7R imata v veliko pogledih dosti bolj real time in akcijsko bojevanje od Tales Iger. Ne morem pa primerjati s Tales of Arise, k nisem igral.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 leti kasneje...

Persona 3 Reload, Like a Dragon : Infinite Wealth ter Grand Blue Fantasy vsak posebej prodal vsaj 1 milj kopij.

 

Zelo lepe cifre. Še posebej, ker so prišli vsi prišli ven res na kupu od 26.01. do 02.02. SEGA celo imela tako blizo dva svoja špila. Odličen začetek leta za nas JRPG fene.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 8. 9. 2021 at 20:01:

 

Uf tnx za tole. Ne poznam serije 1%, ampak tole izgledajo pa kar lepe ocene. S čim je primerljiva ta Arise scena, da si znam lažje predstavljat? 

Stari. Lastnorocno si popljuval tole ko je ven prisla, da bo kao tipicno japonsko sranje z nikakvo zgodbo in bullet sponge fajti (kar tudi je) :D prav spomnim se komentarja :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...