Skoči na vsebino

[slinchev kotiček] Limited relisi, knjige, soundtracki, printi in ostala krama


Priporočeni prispevki

Tale paket mi že nekaj časa leži in sem ga danes odprl, wau! :w00t:

1264066980_20231214_1617472_copy_800x449.jpg.2e74428d1b81522cff7d98729af98d9e.jpg

 

2077729335_20231214_1620192_copy_800x623.jpg.1260cec06f21329581f680d5baa538f1.jpg

 

Navedek

This release features six vinyl discs presented in two beautifully designed trifold cases. Inside, listeners will find two exclusive lithographs featuring art from the world of Horizon, a vinyl mat, and a track sheet. This special edition also includes an exclusive Horizon Forbidden West t-shirt! 

Hm, T-shirta nisem opazil!? 

 

Hvala @Slinch brez tebe oz. tvoje objave bi slo mimo mene. 

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

image.thumb.png.da3c2be489523ac61d46753012f4fae1.png

 

Street Fighter 6 Original Soundtrack - Collector’s Edition Vinyl 170$

 

Navedek

4-disc set pressed on Crystal Clear vinyl – perfect for viewing the custom Street Fighter slip mat!
Total playtime: 180 minutes
24-page ART BOOK: Features character illustrations exclusive to the vinyl release
Exclusive zoetrope design turntable slip mat created by Drew Tetz
Sticker pack featuring 6 unique Street Fighter designs perfect for your laptop, car, or reusable bottles!

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Moooo pa Hi Fi Rush tudi pride!!! :)

 

https://bethesda.net/en/article/4EFSSM7yky5YtXxLybpv9k/hi-fi-rush-comes-to-playstation-5-on-march-19

 

Navedek

ANNOUNCING HI-FI RUSH PHYSICAL EDITIONS
But the tour’s not over yet – we're excited to reveal that Hi-Fi RUSH is also collaborating with Limited Run Games to bring the game to your physical libraries!

Available in multiple editions for both Xbox Series X/S and PlayStation 5, preorders for physical versions of Hi-Fi RUSH will be going live at a later date – check out Limited Run Games’ official website for more details!

 

Povezava do prispevka

Skoraj vsak mesec preberem kakšno knjigo o videoigrah. Od tega, da sem imel s to vrsto knjig »love relationship«, preko stanja »love-hate« do »hate« je bila dosti kratka pot. Ogromno knjig o videoigrah je namreč pretežno bullshit, kjer ti obljubljajo ali poglobljene analize, dobiš pa nek zgodovinopis brez analiz, ali pa dostavijo neke far fetched analize, ki ne vem, od kod jih potegnejo. Pol še ena stvar pa so ljudje, ki o igrah pišejo že par desetletij, pa še zmerom ne znajo it procent globje od striktne površine. Screenshote znam sam pogledat, ne rabim 150-stranskega opisa screenshota. Saj štekam po eni strani, mlado polje, se še uči(mo), no biggie. V glavnem, »za na polico« sem na koncu kupoval artbooke in razne bitmap kolekcije z intervjuji in nostalgičnimi vtisi, ostalo pa sem dal na kindla, prebral in pobrisal. Evo, zdaj pa sem končno začel brat eno knjigo, ki pa mi ima res dobre analize, je dobro napisana, zabavna in bo šla gladko na polico. Močno priporočam. Sicer v knjigi ni slikic, pa dobro je vsaj okvirno poznat igre, ki jih opisuje (na srečo samo tako mainstream igre, da jih najbrž vsi obiskovalci te izbe poznate), ampak evo, vsaka čast. Dobro napisano, sem fan.

 

Ian Bogast - How to Talk about Videogames

https://www.amazon.com/Talk-about-Videogames-Electronic-Mediations-ebook/dp/B014GKG008

Povezava do prispevka

Ilustracije so res vrhunske, pa tud vsebina skor na podobnem nivoju. Če kerga zanimajo take zadeve, se res splača. Ob vsaki novi rundi na kickstarterju je itak možno nabavit cifre za nazaj.

 

Tolk kokr lahka Jazbino bereš bolj lahkotno pa na cekretu, je to bolj elitistična zadeva za naslanjač, pipo v ustih pa angleškim čajem. Obvezna so očala, da lahka podcenjevalno gledaš na folk okoli sebe izpod okvirjev.

Povezava do prispevka
stari reče pred 17 minutami:

Tolk kokr lahka Jazbino bereš bolj lahkotno pa na cekretu, je to bolj elitistična zadeva za naslanjač, pipo v ustih pa angleškim čajem. Obvezna so očala, da lahka podcenjevalno gledaš na folk okoli sebe izpod okvirjev.

Prfektno opisano

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 8 minutami:

Kako/kdaj je pa to možno naročit? Vidim, da je trenutno vse razprodano.

 

Ob preorderju za vsako novo st. je mozno narociti se stare. Tako da naslednjo rundo I guess. Jaz sem ze 3x "zamudil" (aka dam v kosarico, potem pa se odlocam a bi al ne bi, ki je treba kar cakat, pol pa je nimo :D)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...