Skoči na vsebino

iOS


Arey

Priporočeni prispevki

  • 2 mesca kasneje...

Meni se je zadnjič 11 pro max zrušil med updatom in je samo apple logo utripal nonstop.

 

No, meni je težavo rešil plačljiv program Wondershare Dr.phone za cca 22€.

 

Sicer pa ga probaj dati najprej v DFU mode, če gre in če gre najprej na itunese, če ti ga itunes ne zazna probaj z zastonjskim wondershare-om in če ti ga ta zazna potem je velika možnost da ga boš rešil ;)

 

https://idoktor.si/idoktor/kako-spraviti-napravo-v-dfu-ali-recovery-mode-na-iphone-11-11-pro-in-11-pro-max/

 

https://drfone.wondershare.net/ad/buynow.html?gclid=Cj0KCQjwy5maBhDdARIsAMxrkw0Lpdpp__W61BjDseOQ79CtLfD7rH8DrRAS8-fpFpW20DRVDHD7ndEaAjAnEALw_wcB

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 12 urami:

Meni se je zadnjič 11 pro max zrušil med updatom in je samo apple logo utripal nonstop.

 

No, meni je težavo rešil plačljiv program Wondershare Dr.phone za cca 22€.

 

Sicer pa ga probaj dati najprej v DFU mode, če gre in če gre najprej na itunese, če ti ga itunes ne zazna probaj z zastonjskim wondershare-om in če ti ga ta zazna potem je velika možnost da ga boš rešil ;)

 

https://idoktor.si/idoktor/kako-spraviti-napravo-v-dfu-ali-recovery-mode-na-iphone-11-11-pro-in-11-pro-max/

 

https://drfone.wondershare.net/ad/buynow.html?gclid=Cj0KCQjwy5maBhDdARIsAMxrkw0Lpdpp__W61BjDseOQ79CtLfD7rH8DrRAS8-fpFpW20DRVDHD7ndEaAjAnEALw_wcB

 

Hvala za izčrpen odgovor. Sem sicer že poskusu DFU mode in recovery mode, ampak telefon ne da nič od sebe. Tudi računalnik ga ne zazna. Baterija je bila na 93%, port za polnjenje vse ok.. 

 

Nič, ga danes nesem na servis. 

Povezava do prispevka

meni danes backup telefon, prastari iphone 6, javlja mi nek update, wtf a je vredno, recem baterija polna, pa djmo, uro kasneje pogledam telefon, zaslon cudno obarvan, passcode za vtipkat, neodziven, pa segret kot da bi ga na vrocem soncu pustu, potem sem ga nekako ugasnil, zdaj se ne prizge vec nazaj

uredilo bitje bendeho
Povezava do prispevka
bendeho reče pred 11 urami:

meni danes backup telefon, prastari iphone 6, javlja mi nek update, wtf a je vredno, recem baterija polna, pa djmo, uro kasneje pogledam telefon, zaslon cudno obarvan, passcode za vtipkat, neodziven, pa segret kot da bi ga na vrocem soncu pustu, potem sem ga nekako ugasnil, zdaj se ne prizge vec nazaj

Bi znala bit ista situacija kot pri meni ... probi če dela s tistimi metodami, ki jih je zgoraj objavil urby20

 

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
Arey reče pred 2 urama:

Jz pro ne bi kupoval razn ce je kamera absolutno najvisjega pomena. 11ka je ok, jo imam. Na tvojem mestu bi mogoce vsaj do 12ke sel zarad kamere. 

12ka že zaradi procesorske moči, da zgolj z branjem oči in čela odklene Face ID telefon, če bo spet vsekala korona in se bo sililo maske nosit :D

Povezava do prispevka

image.png.fa6642b15fa02d50c90a02ba45cf24b8.png

 

Now in iOS 15.4 a new Face ID & Passcode settings means that there is a new switch for Face ID with Mask.

However, this solution only works with the iPhone 12 or newer, so we have other solutions for those who do, or don’t have an Apple Watch.

Once activated Face ID will “use the unique features around the eye area for authentication” instead of performing full facial recognition.

 

uredilo bitje Slasher
Povezava do prispevka

meanwhile sem jaz na svoji 4 leta stari bateriji na pod 70% prvotne kapacitete (ca. 2600mah od 3700 - izmerjeno na stekerju kake pol leta nazaj) in se vse dela normalno in tudi zivi se cisto ok, pac zelo linearno se obcuti nekaj manj ane. :rofl:

 

dobro je apple izumil te procente brez kakrsnegakoli realnega konteksta. "telefon se lahko ugasne pod obremenitvijo ce ni 100%" je pac reklama skrita pod PR opravicilom planned obsolescencea.

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...