Skoči na vsebino

iOS


Arey

Priporočeni prispevki

Btw, mogoce kdo ne ve - na iosu smo prikrajsani za Youtube Vanced, app ki ga na androidu lahko uporabis za blokiranje reklam na YT. No, v Brave Browserju se YT predvaja brez reklam tudi na iOS, sicer si obsojen na web razlicico appa ampak vseeno dober tradeoff IMO. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 52 minutami:

Btw, mogoce kdo ne ve - na iosu smo prikrajsani za Youtube Vanced, app ki ga na androidu lahko uporabis za blokiranje reklam na YT. No, v Brave Browserju se YT predvaja brez reklam tudi na iOS, sicer si obsojen na web razlicico appa ampak vseeno dober tradeoff IMO. 

 

https://invidious.snopyta.org/feed/popular

https://piped.kavin.rocks/

 

or u use that.

 

 

Ripper reče pred 1 uro:

Če na Iphonu 7 hočeš telefon resetirat na tovarniške nastavitve, kako obdržiš Icloud zadeve, da ne šari še tam? 

 

Hvala. 

 

če te skrbi, da boš kaj shebal, odstrani icloud račun pa se boš po resetu na novo prijavil.

 

ko sem imel priblisk, da bi kupil rabljenega ajfona, me je vedno skbelo da se bom pripeljal na meet pogledat telefon, pa mi ga bo prodajal nek kurčev noob, ki pred resetom ne bo odstranil računa in potem mi bo prodajal paperweight (ker je telefon zaradi neodstranitve pred resetov "zapečen" na njegov račun). če je danes še tako, ne vem. :D

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Sicer ni za iPhone, je pa za iPad vprašanje. Pred dobrim letom sem naročil iPad preko Amazon.co.uk (refurbished) in seveda zraven fasal UK polnilec. Edini pameten polnilec, ki ga imam pri hiši, pa je od Samsunga S20+ fast charger. A komot kupim samo kabel USB C - Lightning in ne bo nič narobe? Mislim... saj sem 90%, da ne :) Ker tudi vse PS joypade polnim z raznimi polnilci... ampak vseeno za ziher vprašam.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

@tomazek jaz iPhone in iPad polnim kar z nekim random USB polnilcem. Pač, samo ustrezen kabel rabiš. Čeprav imam tudi 2 original Apple polnilca (ampak najraje vedno pač uporabljam enega. ki ga imam na dosegu roke)

 

Ja, saj to sem mislil. Jaz pač druge Apple naprave nimam in nimam njihovega polnilca. Imam neke stare Micro USB polnilce, ki tablico polnijo celi dan. Edini pameten polnilec je ta zdaj od novejšega Samsung telefona, ampak ima USB C... Nimam pa apple USB C kabla. Tega moram pol naročiti. 

Povezava do prispevka

Ma ja, samo pravi kabl rabiš. Zdaj, slabši polnilci res malce dalj časa polnijo naprave, ampak mene to ne gane, ker itak ne polnim vsak dan, pa še takrat ko polnim, dam ponavadi čez noč. Če je pa kdaj res sila čez dan, pa telefon odložim na brezžični polnilec. 
Menim tudi, da random polnilec nikakor ne more škodovati napravi, vsaj dokler je ustrezne specifikacije in uporabljaš ustrezen kabel. Bulšit je, da boš kupoval za vsako napravo namenski (dragi) ORIGINAL polnilec. Razen, če pač dobiš zraven. :) 
Btw. ktirega iPada imaš? 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Polnilci so problem sam ce so ceneno sranje s kitajske brez kakrsnih koli certifikatov, tisto je nevarno. Drgac pa je smiselno kupit nek GaN 60W usb-c polnilec in si dober za precej let. Se laptop lahko polnis z njim. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 9 minutami:

Polnilci so problem sam ce so ceneno sranje s kitajske brez kakrsnih koli certifikatov, tisto je nevarno. Drgac pa je smiselno kupit nek GaN 60W usb-c polnilec in si dober za precej let. Se laptop lahko polnis z njim. 

 

Taka zadeva je kul in da mam oba kabla notri, da ne menjavam (lightning in usb c)? Pa itak pol ne polnim hkrati (ok, če bi bla res sila).

 

https://www.mimovrste.com/polnjenje-telefona/baseus-gan-polnilnik-za-mobilni-pps-60w-20-v-3a-2x-usb-type-c-qc-3-0-pd-100058686794

Povezava do prispevka

Sicer ne vem kje so nasli 60W, ampak to je to, ja. Komot polnis dve napravi hkrati, zakaj pa ne bi.

Znamke sicer ne poznam, zeni sm kupu od RavPower, sebi bom verjetno neki od Ankerja. Bi pa moralo bit ok. 
 

*edit

A, na 20V delivera 60W. To je kul ker lahko pol tut laptop filas, ce imas takega ti omogoca usb-c polnjenje. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Ta apple/ios je res prizadet včasih.

 

Stranka je kupila iphone 12 in pustila tukaj telefon da ji skopiram iz androida (huawei p30 pro). Naložil sem na p30 pro move to ios, označil to na iphonu in označim kaj naj skopira ter zgodilo se ni nič. Kao finished po 1 minuti a prenešeno čisto nič.

 

Kontakte sem pol sicer rešil s tem da sem se v iphone vpisal v google account. A niso prenešene slike in ostali fajli. 

 

Želim še 1x skopirat preko Move to ios, piše da moreš tovarniško ponastavit iphone, če to želiš spet zagnati... Prenesem vse iz p30proja na PC, želim skopirat na iphone. Pokaže Apple internal storage/DCIM ampak kopirat noter ni mogoče, lahko samo dol daš iz iphone. Namestim itunes da bom preko tega skopiral a za slike spet ne gre, ker preko File Sharing lahko samo fajle ki so z apple apps narejeni daš gor. faaaaak

 

vidim zdej da se da kupit namenske programe za prenos fajlov iz PCja na iphone. Zakaj majo to tako prizadeto in neprijazno do uporabnika? :ranting: 

Povezava do prispevka
Medeninček reče Dne, 9. 12. 2021 at 9:33:

A kdo ve za free app, ki špila mp3 fajle iz mape Files? Da iz celotne mape v naključnem zaporedju jemlje komade. Neverjetno kako so uspeli zakomplicirat nekaj tako samoumevnega.

Kaj tocno ti delas? Zakaj v itunes ne das te muske in syncas na iphone in potem pac furas shuffle? Kaj to kompiciras neki za bv.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...