Skoči na vsebino
Arey

iOS

Priporočeni prispevki

Sej se vedno lahko licenciras dodatkenki delujejo prek nfcja. Ne skrbi za applov revenue sources :D

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Meni se zdi zadeva s tem magnetnim polnilcem boljša v primeru ko imaš telefon priklopljen na polnjenje in v roki. Najbolj v primeru ko si na telefonu pred spanjem in ga daš polnit in ko se odločiš že enkrar it spat ga samo odložiš skupaj s polnilcem na nočno omarico. Dobro, res ni neke razlike s tem kot da ti kabel visi iz lightening porta.. Treba bi zadevo met v roki pa v uporabi da bi lahko rekel, če je to boljše ali ne. Kot rečeno imam orginal charging pad za S10 pa ga nisem nikoli zares uporabljal.. Enostavno se nisem navadil. Ker moraš vedno pravilno gor dat telefon oz. ne vem zakaj.. Pa ponoči v temi je tudi težje to naciljat. 

Zraven polnenja bo verjetno še milijon raznih dodatkov na podlagi teh magnetov, tista apple denarnica je kar zanimiva, bodo pa tudi zunanji partertnerji pogruntali verjetno kakšne kul zadeve

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Jaz mam pa same probleme odkar sem na ios14. Že pri prejšnjem updejtu me je jebalo in ni šlo posodobit prek itunesov, pri zadnjem (14.1) pa ne gre niti prek računalnika (windows), niti prek wi-fija na telefonu.

Na telefonu vrže samo nekaj v stilu "update failed" brez vsake obrazložitve, na pc-ju pa vrže "unknown error 4000". Internet ne pomaga, meče samo neke generične rešitve tipa resitiraj telefon, menjaj kabel, ki to seveda niso.

Ne vem kaj naj nardim, iphone X 64gb - da bi blo na telefonu premalo placa je nemogoče, zasedenih mam max ene 16gb ostalo je prosto.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...