Skoči na vsebino

[DEAL HUNTING -> HUNT THE DEAL] BLACK FRIDAY 2021


Galko

Priporočeni prispevki

DaCapo rabi mene dobiti na obisk :D:D  Jaz imam pa ravno kontra motnjo - vse kar ni pribito ekspresno hitro leti v smeti :D  Dostikrat me pri čiščenju ustavi šele mijavkanje, vreščanje otroka ali žensko moledovanje iz kante.

 

heh, ravno včeraj sem imel kosovni odvoz in sem praznil klet. Ne vem če je po "čiščenju" ostalo 10% prvotnih itemov v kleti. Peč, ki je nisem mogel dvigniti, kolo, camping oprema in nekaj orodja je celo uspelo preživeti, yaaay.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

En par, znanca, sta dejansko nekaj časa furala proper popoldansko dejavnost, da sta minimalizirala prostore na vpoklic. Torej, ko ti je umrla babica/kdor koli, in si imel celo hišo smeti, sta proti plačilu prišla, odpeljala vse smeće, osebne predmete pa pustila (res minimalno osebnih predmetov ala fotografije). Pol jima pa je main biznis razvaljil in sta nehala s tem

 

Mi je pa drgač kar carska aktivnost, če bom kdaj cancelan in se ne bom mogel ukvarjat s stvarmi, s katerimi se, bom fix odprl nek podoben SP, ker mi je to minimaliziranje in metanje proč res gušt. Pač najbolj v lajfu mi je priti nekam in fuknit vse v smeće ayyyy 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

To kar Ćamir pravi sem videl tudi na History menda... Da pride firma in ti sprazni klet, podstrešje, garažo, za umrlimi... To je potem vse njihovo. Nekatere predmete prodajo naprej, ostalo zavržejo. Sami ocenijo ali se jim splača ali ne. 

 

Slučajno sem par krat videl oddajo, tako ne vem kaj bi bilo v primeru, če najdejo res kako vredno zadevo. Če ni nič vrednega pa menda pač najebejo. Ker lastniki kolko vem ne plačajo nič. Če vidijo, da je samo smeče, menda ne pridejo ali se jim plača kaj vem točno... 

Povezava do prispevka

Jaz sem glede hoardanka dosti podoben kolegu galkotu. Rahlo v pomenu, da ne zmecem ravko vsega stran. Ponavadi zadrži original embalažo predmetov za kakšno leto in tudi nekaj camping pa manjše krame imam shranjeno. 

 

Ravno en teden nazaj sem imel čisto in montažo ekstra polic v moji ta manjši kleti 

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 13 minutami:

Jaz sem glede hoardanka dosti podoben kolegu galkotu. Rahlo v pomenu, da ne zmecem ravko vsega stran. Ponavadi zadrži original embalažo predmetov za kakšno leto in tudi nekaj camping pa manjše krame imam shranjeno. 

 

Ravno en teden nazaj sem imel čisto in montažo ekstra polic v moji ta manjši kleti 

Nisem hoarder

Moji ta manjši kleti

Pick one.:lol:

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
RAD!OACTIVE reče pred 12 urami:

A amazon.de return lahko oddam na pošti? K dam na DHL strani da mi pokaže kje lohk oddam mi vrže ven sam neke random pošte na goriškem/primorskem :D

lahko tudi pokličeš DLH. se mi je že zgodilo, da so prišli kar na dom po paket, sicer ni bil Amazon. Tudi GLS pred kratkim, ko sem na Amazon marketplace kupil eno neumnost iz Noctua trgovine in odločil, da mi samo komplicira egzistenco.

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...