Skoči na vsebino

[DEAL HUNTING -> HUNT THE DEAL] BLACK FRIDAY 2021


Galko

Priporočeni prispevki

gojc reče Dne, 23. 11. 2021 at 21:40:

Pa kot je rekel Jurus obstajajo izjeme in so igre, ki nimajo angleškega jezika !

 

Pa težave z aktivacijo priloženih kod in kupovanja DLC.

 

In te tujerodne :D  izdaje tako samo vnašajo zmedo na trg rabljenih iger.

 

Ja, težave z aktivacijo kod?

 

Jaz imam USA account, gor imam povezano bratovo kreditno in njegov naslov (živi v ZDA), če vzamem spiderman ultimate milles morales, ki ima vključeno kodo za spiderman ultimate, mi potem to ne bo delalo? Leta 2021 Sony še vedno serje tko kot MS? Fucking regije?

 

Povezava do prispevka
George reče pred 7 urami:

 

Ja, težave z aktivacijo kod?

 

Jaz imam USA account, gor imam povezano bratovo kreditno in njegov naslov (živi v ZDA), če vzamem spiderman ultimate milles morales, ki ima vključeno kodo za spiderman ultimate, mi potem to ne bo delalo? Leta 2021 Sony še vedno serje tko kot MS? Fucking regije?

 

Digitalno vse dela.

Povezava do prispevka

Meni so recimo enkrat ( res da le enkrat) iz trgovine v UK, kjer sem sicer stalno naročal, poslali nemško igro. Igre sicer nisem niti odpadki odpakiral ker ni bilo časa in nisem opazil da je gor nemški ovitek...vse do trenutka, ko sem jo dal na bolho in je nekdo prišel ponjo.:) Je ni kupil, ker je bil nemški ovitek...čeprav je bila cena ok in je špil se vedno v original ovitku. Eh, se zgodi. Mogoče jo pa sam zaženem kdaj ko bom imel več časa.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 urami:

Mogoče malo dvolično ker sem mesojedec in neznansko uživam v mesu...

Če nisi ekstremist maš tam nekje 3g beljakovin na kg telesne teže dovolj in zlo malo ljudi pride blizu tega z normalno prehrano. Če meso vžeš v ponev maš pečeno zadevo v 10minutah, tak da ni ravno velik time sink.

 

@Kočevc Res je za ob mesu, ampak, spet, če nisi resno not vržen v to, so ti dodatki brez veze. Prvo moraš met normalno prehrano rešeno preden se lahko začneš zajebavat z dodatki, brez tega je to stran vržen dnar. Odvisno pač kar je tvoj cilj, za večino ljudi je to stran metanje dnarja.

uredilo bitje darksaga
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 8 urami:

Ja vem, ampak retail je vseeno retail. Obrnem ali če mi ne bo všeč ( kar dvomim) pa gre dalje.

 

Se strinjam, digital downlod naj se jebe......

 

Edino čez par let ne bo možnosti fizičnih medijev, sem skoraj prepričan da je tole last gen da je medij....

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 22 urami:

Če nisi ekstremist maš tam nekje 3g beljakovin na kg telesne teže dovolj in zlo malo ljudi pride blizu tega z normalno prehrano. Če meso vžeš v ponev maš pečeno zadevo v 10minutah, tak da ni ravno velik time sink.

 

@Kočevc Res je za ob mesu, ampak, spet, če nisi resno not vržen v to, so ti dodatki brez veze. Prvo moraš met normalno prehrano rešeno preden se lahko začneš zajebavat z dodatki, brez tega je to stran vržen dnar. Odvisno pač kar je tvoj cilj, za večino ljudi je to stran metanje dnarja.

 

 

Whey ni metanje dejanja stran, ker velika vecina ljudi premalo beljakovin dnevno poje. In kot tak ni glih dodatek ampak dobesedno makronutrient.

 

Whey

Kreatin

Kofein

-------

Zelo zelo dolgo nic

-------

Ostali dodatki <- o teh dodatkih ti pises in se strinjam

 

 

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 23 urami:

Če nisi ekstremist maš tam nekje 3g beljakovin na kg telesne teže dovolj


3g na kg telesne teze je ze overkill

 

do 2g je dovolj za telesno aktivne na kg telesne na dan, s predpostavko, da je govora o ljudeh z normalno telesno tezo. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
fric reče pred 33 minutami:

Hmm dobro vprašanje. Mogoče takrat, ko ga lahko preneseš in igraš offline?:nicjasno:

 

Odgovor je - NIKOLI, ker ko kupiš digital dobiš pravico do uporabe in IZPOSOJE za nedeoločen čas, Sony ali MS pa lahko kadarkoli spremenijo pravice uporabe, zelo jasno je pa določeno da si NE lastiš kopije.....

uredilo bitje George
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

 

kmetek reče pred 39 minutami:

Digitalno lahko samo naredijo klik in ti banajo račun ali pobrišejo igre....ne vem zakaj to podpirate. Ajde razumem, če je igra za nekaj €...ne pa polne cene, ko bedaki plačate 60-70€ za jebeno digitalno igro.....

Bedak si samo ti, ki pametuješ drugim.  

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
George reče pred 19 minutami:

 

Odgovor je - NIKOLI, ker ko kupiš digital dobiš pravico do uporabe in IZPOSOJE za nedeoločen čas, Sony ali MS pa lahko kadarkoli spremenijo pravice uporabe, zelo jasno je pa določeno da si NE lastiš kopije.....

Saj ti retail verzije si tudi nikoli ne lastiš, lastiš si samo plastiko. 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 minuto:

Evo moja izkušnja z gamers.si.

 

Mi dostavijo paket, medtem ko sem v službi, rečem da me ni, dostavljalec pravi, da bo pustil paket na Petrolu. Ok, grem zvečer na petrol, paketa ni. Si rečem ok očitno je nekdo nekaj zajebal. Pokličem danes, paket je nekdo prevzel!!! Tisto WTF, na Petrolu je nekdo prevzel paket v mojem imenu in plačal 90 evrov pa sploh ni vedel kaj je notri:rofl:

 

Da bi pa slučajno že predhodno plačal, bi pa zdaj popizdil, ko svinja.

:avadodo: 

 

In katere igrice si je človek odnesel?

Povezava do prispevka
Feget reče pred 9 minutami:

Evo moja izkušnja z gamers.si.

 

Mi dostavijo paket, medtem ko sem v službi, rečem da me ni, dostavljalec pravi, da bo pustil paket na Petrolu. Ok, grem zvečer na petrol, paketa ni. Si rečem ok očitno je nekdo nekaj zajebal. Pokličem danes, paket je nekdo prevzel!!! Tisto WTF, na Petrolu je nekdo prevzel paket v mojem imenu in plačal 90 evrov pa sploh ni vedel kaj je notri:rofl:

 

Da bi pa slučajno že predhodno plačal, bi pa zdaj popizdil, ko svinja.

Sej ne da bi koga branil, ampak to je bolj problem dostavne pošte in ne dotične trgovine! Katera dostava je pa bila? IMO so to zajebal na petrolu in dal napačnen paket, al neki... no vsaj plačat ti ni blo treba :fun:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 19 minutami:

:avadodo: 

 

In katere igrice si je človek odnesel?

 

 

Kar cool stuff, Demon souls za ps5, Galko Kong monkey za switch in FF 8 za ps4. Dejansko sem potem naročil z amazona tako Donkey konga kot Demone, tako da mi je v bistvu čisto ok, ker bi gorilo moral prodati na bolhi. Demone mi je malo žal, sploh če so mogoče v angleščini.

 

Bessie: ja itak da je kriva dostava, ne gamer.si. Samo še vedno je moja izkušnja z njimi :)

 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 6 minutami:

 

 

Kar cool stuff, Demon souls za ps5, Galko Kong monkey za switch in FF 8 za ps4. Dejansko sem potem naročil z amazona tako Donkey konga kot Demone, tako da mi je v bistvu čisto ok, ker bi gorilo moral prodati na bolhi. Demone mi je malo žal, sploh če so mogoče v angleščini.

 

Bessie: ja itak da je kriva dostava, ne gamer.si. Samo še vedno je moja izkušnja z njimi :)

 

A pa te nč ne skrbi, k je na paketu tvoj naslov... mogoče bi one še kaj prišlo k teb iskat :ninja:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...