Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

Jaz dobim vedno samo nekaj malega dinarja na tistem kolu sreče:D

Sem poguglal ja in dejansko je zajebano.

Če bi bil samo Spa in zajeban avto bi še bilo:D Finta je, da je deževalo in je cesta na določenih delih mokra, na nekaterih pa se že suši.....

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 14 minutami:

Ej Stipič, kako pa to, da glede na dejstvo, da si mega fan dirkaških iger, sploh GT, ne špilaš na volan? 

 

Ma zato, ki nimam kam dat, ker ni samo volan (beri; za imet mir v hiši :D) - mogoče ko se junior odseli, pa spremenim njegovo sobo v gaming room. :D

 

Imam pa frenda, ki si je doma sam zvaril cel setup - prav uno formula cockpit, vse drsno nastavljivo - hudo (in težko ko svinja, žena mu ne more premaknit :D)

Zdaj med korono si ga je spacal, ki je imel čas.

Ga nagovarjam, da začne delat custom setupe, samo ne verjame da lahko s tem zaslužiš - sej v bistvu ne vem niti jaz, kakšen potencial bi bil na našem trgu...

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 1 minuto:

Jaz dobim vedno samo nekaj malega dinarja na tistem kolu sreče:D

Sem poguglal ja in dejansko je zajebano.

Če bi bil samo Spa in zajeban avto bi še bilo:D Finta je, da je deževalo in je cesta na določenih delih mokra, na nekaterih pa se že suši.....

 

Jaz sem tudi vedno kasiral samo po 2000, tu in tam 5000 - in potem včeraj kar ta za 1.000.000 creditsov. :D

 

Sadomazo japonci - čeprav dež v Spaju je kar nek default v dirkaškem svetu - samo ko sam voziš, je malo manj fun. :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 3 urami:

 

Jaz sem tudi vedno kasiral samo po 2000, tu in tam 5000 - in potem včeraj kar ta za 1.000.000 creditsov. :D

 

Sadomazo japonci - čeprav dež v Spaju je kar nek default v dirkaškem svetu - samo ko sam voziš, je malo manj fun. :D

 

 

Eto pa mi je po konkretnih mukah in živciranju uspela zlata še S-10.Meni osebno ena izmed najbolj zajebanih licenc v GT seriji nasploh. Sploh pa še dodatno, ker sovražim voziti po mokrem.

Medtem, ko sem prvo polovico proge zaobvladal kar hitro in mi je tisti srednnji del še kar šel za silo, me je zadnji del dirke dobesedno ubijal......tisti hitri del sem ziher 30x odletel ven. Ne pretiravam!

Verjetno se najde folk, ko jim je težja katera druga od licenc, ampak meni je z naskokom najtežja....

Ajde ampak na koncu je le ratalo in lahko danes mirne duše odložim Turismota ter grem na pir :D

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 19 minutami:

20220312_174648.thumb.jpg.8aee0cff820c1259b1bc814545644dbe.jpg

 

Evo moja masina je sestavljena, zdaj dela kot sem hotel

 

kaksni nasveti kje zacet? Missije, licence?

Licence so vedno dobra stvar za začet, da dobiš kak avto pa malo cekina. 

Jaz vedno malo kombiniram, tako da po kaki malo težji licenci grem vozit malo bolj na izi da se pomirim....čeprav edina res fejst težka je samo ena

Povezava do prispevka

Se vedno se jebem z nastavitvami.. igrqm uno prvo progo v evropi, s supro, ba dva feferoncka... dificulty na hard vse na off. Razen ABS weak in trqction vontrol na 3

 

ABS ne morem izklopit, ker he bremza cist preslaba in mi vedno zablokira kolesa.. traction control pa.. lahko ni 2 sam morem ze ful pazit in ze tako se morem jebat z menjavo.. 3 je ql za zdaj

 

Na kurac mi gre ker sem s kontrolerjem bolj konsistenten, sicer cas je tam tam.. sam s kontrolerjem lepo v izi..na bolanu pa se morem cel presvicat in obesti za volan kot da mi gre za zivljenje da naredim isti cas

 

Sicer na bolanu je dosti bolj realisticno, predvsem zavijanje bolj cutis.. pedal ao itak kar so

 

 

Povezava do prispevka

Jaz sem na kontroler prvi dve licenci zlati na vse off do harpine, ni šans tam brez absa držat linijo in ne blokirat koles pa bit dost hitr. To mi je drugač res smetarsko, gt klase avta v živo ne moreš vozit brez TC, je del regulacij, med vožnjo ga prestavljajo glede na podlago in stanje gum, medtem ko en star abarth je valda brez. Sam v GT je to kar assist setting pa mirna bosna. Ga pa lahko vsaj na d-pad prestavljaš med vožnjo, pride prav ko se ulije dež.

 

Btw, coffee misije, porsche cup (prvič omejen PP), en krog šlajfe, začnes po soncu, vmes se pa utrga oblak :ododava: Prva dirka, ki mi je bila res carska, pa ta glup leteči štart iz zadnjega mesta naredi vse še bolj adrenalinsko.

 

Drugač pa kok je AI glup v tej špili je prov noro. Jaz dvomim, da se sploh zaveda igralca, gladko te zrine s ceste, suva v rit, valda tud bremza na hard sred odprtih ovinkov. Če bo kdaj letu pad v TV v moji gaming karieri bo zarad teh genijev.

Povezava do prispevka

 Zanimivo s mi zdi, da ti je na joypadu toliko lažje. Jaz sem vse čase takoj izboljšal, ko sem namontiral volan....tudi moj 12letnik je z volanom in pedali boljši. Pa so bila pedala od g29, potem  TM TGT pedala, zdaj pa TM TLCM. Vse mi je mnogo lažje, boljše, kot prst na trigerju.

Povezava do prispevka

Bug je očitno na vseh dirt progaj v licencah in misijah.

Glih vozim 5 misijo, kjer moraš z jeepom prehitet ostale. Nikakor, da pridem na prvo mest. Si mislim pizda saj ne more bit tak kurčevo zajebana če je 5 misija po vrsti komaj. Valda potem pogledam in avto na comfort hard gumah.......bom moral zaenkrat bit zadovoljen z srebrom :D

Povezava do prispevka

Itak na volan obvezno. Ne predstavljam si vozit avte na gamepad. Pol raje ne igram sploh.

Drugače licence pa driving misije ne izboljšujem časov. Ko pade zlata grem dalje. Čez kakih 14 dni se bom bolj posvetil vožnji ko zaključim z Elden Ring. Pol pa lahko gremo kakšen multiplayer rade volje. Glih danes sem ga odklenil :D

Povezava do prispevka

Evo jaz sem se izboljsal.. zdaj lahko bozim na TC 1 al 2.. s twm da ena me v enem ovinku malo zasuka.. za zdaj bom TC2 in ABS defoult.. drugo na off

 

To je to zmagal sem 2 feferoncka hehe.. prav se bojim kako bo na 5 🤣

 

Nic zdaj to je to, setup imam ql za zdaj.. gremo licence, ceprav une missije me tudi mikajo vsaj dokler ne pridejo boljsi avti

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Igrica je ql..edino kar je res minus.. so stari avti, pac tipi so vzeli gt sport in nadgradili igro, avti pa so istali isti.. to je malo kurac ne

 

Ko pogledam une bmwje letnik 2017 2018 in prej... mi nardi malo kislo faco, dobro jebat ga, tej novi so samo facelift ajde 🤣

 

Morem pogledat te japonske, upam da je nova supra

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Tiber reče pred 23 urami:

Bug je očitno na vseh dirt progaj v licencah in misijah.

Glih vozim 5 misijo, kjer moraš z jeepom prehitet ostale. Nikakor, da pridem na prvo mest. Si mislim pizda saj ne more bit tak kurčevo zajebana če je 5 misija po vrsti komaj. Valda potem pogledam in avto na comfort hard gumah.......bom moral zaenkrat bit zadovoljen z srebrom :D

 

Dobro da vem :D

 

Včeraj sem na tomboli spet dobil 1.000.000 creditsov :D

 

Btw, a ve kdo kako prodaš avto?

Ne najdem opcije...:nicjasno:

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 12 urami:

Igrica je ql..edino kar je res minus.. so stari avti, pac tipi so vzeli gt sport in nadgradili igro, avti pa so istali isti.. to je malo kurac ne

 

Ko pogledam une bmwje letnik 2017 2018 in prej... mi nardi malo kislo faco, dobro jebat ga, tej novi so samo facelift ajde 🤣

 

Morem pogledat te japonske, upam da je nova supra

 

Sej bodo sproti dodajali nove avte in proge...

Povezava do prispevka
Tiber reče Dne, 12. 3. 2022 at 17:27:

 

Eto pa mi je po konkretnih mukah in živciranju uspela zlata še S-10.Meni osebno ena izmed najbolj zajebanih licenc v GT seriji nasploh. Sploh pa še dodatno, ker sovražim voziti po mokrem.

Medtem, ko sem prvo polovico proge zaobvladal kar hitro in mi je tisti srednnji del še kar šel za silo, me je zadnji del dirke dobesedno ubijal......tisti hitri del sem ziher 30x odletel ven. Ne pretiravam!

Verjetno se najde folk, ko jim je težja katera druga od licenc, ampak meni je z naskokom najtežja....

Ajde ampak na koncu je le ratalo in lahko danes mirne duše odložim Turismota ter grem na pir :D

 

Evo, sem tudi jaz pozlatil deževni Spa.

Zanimivo, da meni ni bila tako zajebana, sem relativno hitro naredil - tisti NSX hairpin mi je recimo delal dosti več sivih las. :D

Vsak ima svoje muke, I guess :D

 

Tiber reče Dne, 13. 3. 2022 at 12:03:

Bug je očitno na vseh dirt progaj v licencah in misijah.

Glih vozim 5 misijo, kjer moraš z jeepom prehitet ostale. Nikakor, da pridem na prvo mest. Si mislim pizda saj ne more bit tak kurčevo zajebana če je 5 misija po vrsti komaj. Valda potem pogledam in avto na comfort hard gumah.......bom moral zaenkrat bit zadovoljen z srebrom :D

 

Se da zmagat (ni tako kot S-5 :D), je pa res še kar zajebana - fora je da res izkoristiš celo širino proge, da pridobiš na hitrosti proti njim, ki peljejo samo po potki - jaz na štartu grem takoj desno tik ob zidu, potem levo tik ob ograji, potem pa v čim bolj ravni črti do spusta navzdol - na spustu in v zadnjem ovinku rabiš malo sreče s timingom, da med drsenjem skozi ovinek greš lepo mimo njih brez jih taknit - zadnji ovinek tudi čimbolj z leve uletet, da ne zgubiš hitrost

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 7 urami:

 

Evo, sem tudi jaz pozlatil deževni Spa.

Zanimivo, da meni ni bila tako zajebana, sem relativno hitro naredil - tisti NSX hairpin mi je recimo delal dosti več sivih las. :D

Vsak ima svoje muke, I guess :D

 

 

Se da zmagat (ni tako kot S-5 :D), je pa res še kar zajebana - fora je da res izkoristiš celo širino proge, da pridobiš na hitrosti proti njim, ki peljejo samo po potki - jaz na štartu grem takoj desno tik ob zidu, potem levo tik ob ograji, potem pa v čim bolj ravni črti do spusta navzdol - na spustu in v zadnjem ovinku rabiš malo sreče s timingom, da med drsenjem skozi ovinek greš lepo mimo njih brez jih taknit - zadnji ovinek tudi čimbolj z leve uletet, da ne zgubiš hitrost

 

 

Bravo čestitam za zlato S-10 !

Ja očitno res vsakemu svoje. Jaz se recimo sploh nisem zavzel za tisti NSX hairpin dokler nisi ti tukaj omenil. Če si nečesa ne zapomnim pomeni, da sem naredil v max 5 poskusih :D

Drugače pa ja sem šel ene 10x pa sem bil ful blizu z jeepi, potem pa sem videl da so napačne gume pa se mi ni dalo več. Če bi vztrajal bi uspelo, ampak bom počakal na patch....

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 1 uro:

Bravo čestitam za zlato S-10 !

Ja očitno res vsakemu svoje. Jaz se recimo sploh nisem zavzel za tisti NSX hairpin dokler nisi ti tukaj omenil. Če si nečesa ne zapomnim pomeni, da sem naredil v max 5 poskusih :D

Drugače pa ja sem šel ene 10x pa sem bil ful blizu z jeepi, potem pa sem videl da so napačne gume pa se mi ni dalo več. Če bi vztrajal bi uspelo, ampak bom počakal na patch....

 

Ja, meni je bil tisti hairpin najbolj zajeban (po vtisnjenosti v spomin, kot praviš :D) - potem za njim sem se največ mučil z Laguna Seca formulo (izključno zaradi tistih grbin pri robnikih, kjer me je dvignilo v zrak neštetokrat, ker moraš odpeljat precizno in na polno, a je težko s kontrolerjem pri takih hitrostih).

 

Drugače pa ja, vidim da je tudi Jeep Safari pod known issues - samo če dajo druge gume, potem bo preveč lahko (če ostalo pustijo isto), isto S-5.

Pa verjetno čase bodo resetirali, tako da sem se spet jebal zastonj. :D

Povezava do prispevka

Mene je S-10 najbolj zajebaval verjetno ker vozim z vsem na OFF, razen TCS imam na 1 kot v vseh GT do zdaj.....pa mokra steza in je potem pizdarija.

Ampak ko 1x narediš vidiš da je še ful lufta na koncu, ker zhadnji del sem odpeljal res zadržano....

Povezava do prispevka

Ja, ful je še lufta, samo uno ko ti uspe 3/4 odpeljat dobro, nočeš zajebat v zadnjem delu. :D

Še dobro da niso dali rainy Nordschleife za zadnjega. :D

 

Jaz imam ABS default (menjam kakšen krat tudi razmerje zaviranja spredaj zadaj, če kje pride prav - če greš recimo kakšen time trial pa eksperimentiraš še za tiste zadnje tisočinke), TCS pa menjam med 0 in 3 po potrebi, odvisno od avta - 0 večinoma samo za rally in švoh avte, drugače pač minimum kolikor gre, da ti še vedno odpusti kako manjšo napako, te pa ne upočasnjuje po nepotrebnem...

 

Povezava do prispevka

Čisto prekratko. Ne vem, če sem do zdaj kupil 5 avtov, za kavarno pa tako menda samo enega ali dva, ker vse dobiš sprot. Dnevno odvozim tiste 42 km, da vidim, če bo kaj pametnega na srečki in to je to.

 

Prav ni več filinga, ko si na začetku kupil eno šajtrgo in si se potem probal borit čimdlje. Te omejitve peepeeja so mi neumne. Kupim alfo 155 in na brands hatchu ne moram dirkat gt4 cup, ker imam prevelikega. Fuck that. 😂

 

Govorim pa vse glede na gt4. Tole je zaenkrat pač gt sport z malo več sp contenta in 100 več avti. 

 

Upam, da še veliko res dodajo in se do takrat ne naveličam, kozt pri sportu, ker mi res drugače ni slaba igrica, samo res premalo contenta.

Povezava do prispevka

Meni se ne zdi premalo contenta (sploh v luči, da ga bodo še dodajali) - včeraj sem ravno pogledal v GT Sport, koliko ur sem tam pustil; 599 :D

Dirkačine ne igraš da končaš "main story", vsaj jaz ne - igraš zaradi gušta - jaz znam zgubit cel dan peljat time trial eno pisto in en določen avto in mi ni dolgčas - sploh ne rabim misij in ostalega. :D 

Povezava do prispevka

Med ABS default in weak kar jaz vidim razlike je samo to, da pri defalut lahko stišen trigger na polno in vmes še zavijaš, pri weak pa začne škripat če vmes še zavijaš. Sem nekje na reddiu prebral, da menda v GTjih abs ni implementirat kot abs (modulacija bremz) ampak samo ful poveča grip gum ko bremzaš :D Polylol, ampak ajde, navadiš se koncepta omejitve gum pri zaviranju in zavijanju.

 

Sem pa odklenil vse proge skozi coffee misije in morem rečt da jih je 90% zelo meh, plus ponavljajo se. Zber 3 avte, odvozi en prvenstvo, naredi neki iz menija, ponovi 10x. Tudi samo enkrat sem srečal nekega "real life" sogovornika, dizajnerja miate, ki je povedal eno anekdoto in to je to.

 

Prvestnva so večinoma glupa, štartaš 30 sekund za prvim in potem ga loviš par krogov, pred dirko vsaj jaz nisem našel kakšne vremenske napovedi, pa glup AI in odsotnost kazni naredi vse skup bolj iskanje bližnjic in abusanje PP točkovanj. GT4 prvenstvo sem zmagal z v nulo stweaknim 91 letnik mitusushijem, ki je po ravnini letel 50 več kot ostali avti. Ko je pa začel deževat sem pa posekal vse šikane in lep lp :D Počneš res lahko vse živo, sekaš kjer želiš, sem pa enkrat z lufta fasal kazen, ker sem ignoriral rumeno zastavo :D Lahko bi bolj izkoristil ta del igre.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...