Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

@Stipe2

Ja sigurno. Samo kje so mb wagni iz leta 1886 al kdaj, ko si probaval priti v hrib na Nordschleife? Jaz res upam, da bojo dodali več teh random samokolnic, ko pa samo neke dirkaške avte. 😁

 

@Šimšalamima Huhu a gto twin turbo? S tem sem jaz. V ovinkih toliko, da nisem stal na miru, na ravnini pa pridobival levo desno. 😁

Povezava do prispevka

Jaz se nad vsebino samo ne pritožujem, ampak vse skupaj je kar utrujajoče. Je zabavno, ampak malo manj, ker sem vse to že počel. 

Jaz lahko vozim po cel dan time trial na eni progi, pa bi rad imel vso vsebino takoj dostopno. Sem se že pri gt3,4, matral, zdaj bi pa samo vozil, hehe.

A še kje da izklopiti vse te zgodbice in to. Se bojim, da bom znucal x, haha.

Res sem se veselil "svoje" rdeče alfe z belim potiskom, pa se bom zgleda kljub plačilu, namučil tudi zanjo. 

 

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka

Si počel, ampak ne v 4K :D

 

Meni je smeh, da nas je že nekaj na leaderboardu, pa se lahko tudi med sabo primerjamo - uno narediš nek čas, si zadnji, pa potem imaš takoj motivacijo za ga izboljšat:D 

Manjka še kaka stara legenda ala Viper, ki nas je vedno peljal scat, ko smo imeli mn3 time trial prvenstvo in ostali smo se lahko dajali samo za 2. mesto :D

Pa Playgame je tudi sodeloval...

 

 

Povezava do prispevka

Sem sodeloval v teh merjenjih, hehe. Se ne spomnim al za gt4, al GT sport?

Zdaj, ko imam pa super volan, pedala, narejen kokpit, pa imam še probleme z hrbtenico....prav sedaj...sem vse skupaj uporabljal par ur, zdaj pa bo sin nadaljeval. Sam pa tudi še nisem rekel zadnje, hehe. 

Trenutno se matram na joypadu, ampak nisem avtomat, ker menjam sam.

Soundtrack je pa bolj smešen, kot pa slab. Trenutno imam sam obdobje klasike, ampak tole je pa tehnično klasična katastrofa, haha

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 17 minutami:

Sem sodeloval v teh merjenjih, hehe. Se ne spomnim al za gt4, al GT sport?

Zdaj, ko imam pa super volan, pedala, narejen kokpit, pa imam še probleme z hrbtenico....prav sedaj...sem vse skupaj uporabljal par ur, zdaj pa bo sin nadaljeval. Sam pa tudi še nisem rekel zadnje, hehe. 

Trenutno se matram na joypadu, ampak nisem avtomat, ker menjam sam.

Soundtrack je pa bolj smešen, kot pa slab. Trenutno imam sam obdobje klasike, ampak tole je pa tehnično klasična katastrofa, haha

 

Jaz sem vozil v GT5 - pa potem sem tu utrujal za GT Sport, samo ni bilo nekega velikega odziva, sva na koncu več al manj jaz pa bigboss tekmovala. :D

Mogoče bo zdaj kaj več, ker se mi zdi da nas je kar nekaj z igro - še Ćamirja upam da zvabimo na dark side, ki on ima rad intimne igre (kaj pa je bolj intimnega kot ti, steza, avto in štoparica). :D

 

Povezava do prispevka

Jaz se pridružim takoj ko odložim Elden Ring......pač prišel je 10 dni pred GT7 pa da se rešim teh muk, da lahko pol v miru vozim:D

Trenutno pa vozim mogoče kako urco na dan ta gt caffee, čakajo pa me še driving misije. Pa mogoče se še kaj odpre saj ne vem....

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 7 urami:

Čisto prekratko. Ne vem, če sem do zdaj kupil 5 avtov, za kavarno pa tako menda samo enega ali dva, ker vse dobiš sprot. Dnevno odvozim tiste 42 km, da vidim, če bo kaj pametnega na srečki in to je to.

 

Prav ni več filinga, ko si na začetku kupil eno šajtrgo in si se potem probal borit čimdlje. Te omejitve peepeeja so mi neumne. Kupim alfo 155 in na brands hatchu ne moram dirkat gt4 cup, ker imam prevelikega. Fuck that. 😂

 

Govorim pa vse glede na gt4. Tole je zaenkrat pač gt sport z malo več sp contenta in 100 več avti. 

 

Upam, da še veliko res dodajo in se do takrat ne naveličam, kozt pri sportu, ker mi res drugače ni slaba igrica, samo res premalo contenta.

Kup si power restrictor da si spustis PP


image.png.93593823bc4e1f036832dc9c3c338f8a.png

Povezava do prispevka

Ojla banda dirkaška. Berem tele komentarje pa me vse bolj mineva, da bi si v bodoče omislil tako PS5 (če se naredi čudež in se kje pojavi), kot GT7. Kaj pa multiplayer? Deluje? Kaka je izkušnja tam? Menda ja niste špila kupili za SP drgnenje? 

 

GT4 in 5 smo imeli prvenstva in se žgali na polno, kako pa zadeva poteka sedaj? Hočem slišati kaj pozitivnega, ne samo jamranje starih prdcev :D  

 

Povezava do prispevka

O glej ga zgubljenega :D

Glej čisto preprosto to je pač GT serija in če ti je všeč ti bo tudi ta. Tisti ko skoz jamrajo pa bodo tako ali tako skoz jamrali ne glede na to kaj jim dostaviš. Malo me čudi, da kot ljubitelj GTja še nimaš....

Drugače pa se po single player mode spominja na GT4, kar je meni zelo všeč. Imaš licence, driving misije in lepo počasi sproti odklepaš nove avte.....potem imaš še nek rally na muziko, ki pa ga sploh še nisem sprobal.

Multiplayer ti ni dostopen od začetka, ampak se ti dokaj hitro odklene. Nisem še vozil tam, sem pa šel samo malo povohat. Imaš skoz postavljene dirke in potem samo joinas kar ti je pač všeč in je na voljo, ali pa postaviš novo.

Potem pa še imaš sport mode.....pač vsake toliko so ne vem 2-3 proge in potem voziš time trial proti vsem drugim......mislim pač nič še nevidenega. Ampak vsebine je veliko.

Ti ko si prešpilal vse GTje mislim da moraš čimprej nabavit...

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 2 minutama:

O glej ga zgubljenega :D

Glej čisto preprosto to je pač GT serija in če ti je všeč ti bo tudi ta. Tisti ko skoz jamrajo pa bodo tako ali tako skoz jamrali ne glede na to kaj jim dostaviš. Malo me čudi, da kot ljubitelj GTja še nimaš....

Drugače pa se po single player mode spominja na GT4, kar je meni zelo všeč. Imaš licence, driving misije in lepo počasi sproti odklepaš nove avte.....potem imaš še nek rally na muziko, ki pa ga sploh še nisem sprobal.

Multiplayer ti ni dostopen od začetka, ampak se ti dokaj hitro odklene. Nisem še vozil tam, sem pa šel samo malo povohat. Imaš skoz postavljene dirke in potem samo joinas kar ti je pač všeč in je na voljo, ali pa postaviš novo.

Potem pa še imaš sport mode.....pač vsake toliko so ne vem 2-3 proge in potem voziš time trial proti vsem drugim......mislim pač nič še nevidenega. Ampak vsebine je veliko.

Ti ko si prešpilal vse GTje mislim da moraš čimprej nabavit...

Manjka mi PS5. Drugače bi že drgnil :D 

Povezava do prispevka

Pocasi zaključujem SP kariero, če se pod to šteje Cafe. Licence narejne,  misije delno, ene mi preveč dolgočasne. Sploh dirt ne maram vozit, saj je bolj občutek podobni vožnji vodnega skuterja kot pa resni vožnji. 

 

Pogrešam kakšene mestne proge, med nebotičniki in ozki ulicami. Tudi kakšne bolj panoramske bi pasale.

V SP pogrešam tudi, da si sam naredim kak custom championship s kvalifikacijami, in drugimi nastavitvami. 
 

Največji minus je res ta grozen leteči štart, sploh ni občutka, da so enakovredne dirke, saj moraš meti vedno malce boljši avto in pol lovit in prehitevat tekmece kot v kaki ceneni arkadni igri. V bistvu cela igra bazira na tem klinčevem lovljenju. Počasi bom verjetno presedlal samo še na online dirke. 

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 10 urami:

 

@Šimšalamima Huhu a gto twin turbo? S tem sem jaz. V ovinkih toliko, da nisem stal na miru, na ravnini pa pridobival levo desno. 😁

To ja, hecno je, ker je kao gt prvenstvo in sami gt avti samo z "regularnim" avtom in letečim štartom vsaj na hard enostavno nimaš dost krogov za ujet vodilnega. Ta del je res sfaleno narejen.

Povezava do prispevka
Ripper reče pred 3 urami:

Ojla banda dirkaška. Berem tele komentarje pa me vse bolj mineva, da bi si v bodoče omislil tako PS5 (če se naredi čudež in se kje pojavi), kot GT7. Kaj pa multiplayer? Deluje? Kaka je izkušnja tam? Menda ja niste špila kupili za SP drgnenje? 

 

GT4 in 5 smo imeli prvenstva in se žgali na polno, kako pa zadeva poteka sedaj? Hočem slišati kaj pozitivnega, ne samo jamranje starih prdcev :D  

 

Pac gt kot gt. Najboljša simulacija za konzole za moje pojme, vse ostalo je dokaj pathetic kar se tiče online in na sploh contenta. Če si gt fan ti bo epic.

Povezava do prispevka

Najboljša simulacija na Sonyju je kar AC, pa ne da je GT, ki ima več vsebine slabši.

Sicer pa SP pri racingu mi je kar povsod beden. Ne igram, ampak vozim in ko se mi samo vozi, kliknemo AC, alfa in Nordschleife. To je zame to. Za cel dan.

Pri GT 7 pa zdaj zbiram Porsche book, licenca še zadnja, pa še to le dva testa. 

Kredita milijon in pol, v garaži pa 48 avtov. Kupil sem prvega in potem po pomoti enega vmes. Čakam, da se med legendami pojavi Alfa.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 10 urami:

Pac gt kot gt. Najboljša simulacija za konzole za moje pojme, vse ostalo je dokaj pathetic kar se tiče online in na sploh contenta. Če si gt fan ti bo epic.

 

Logihack reče pred 2 urama:

Najboljša simulacija na Sonyju je kar AC, pa ne da je GT, ki ima več vsebine slabši.

Sicer pa SP pri racingu mi je kar povsod beden. Ne igram, ampak vozim in ko se mi samo vozi, kliknemo AC, alfa in Nordschleife. To je zame to. Za cel dan.

Pri GT 7 pa zdaj zbiram Porsche book, licenca še zadnja, pa še to le dva testa. 

Kredita milijon in pol, v garaži pa 48 avtov. Kupil sem prvega in potem po pomoti enega vmes. Čakam, da se med legendami pojavi Alfa.

 

Čist po specsih bi mogla bit daleč najboljša simulacija z najbol napiljeno MP komponentno na PS5 ACC (Assetto Corsa Competizione), samo ne vem kok je kaj posrečen port, jaz jo pa ne pleski ne rabim, da bi probal. Je to čist druge kategorije žival, in si ne predstavljam kaj počet tam s padom. Avti so pač samo GT (3 in 4), je pa trenutno 19 prog iz SROjevega koledarja, ni sicer šlajfe, ker SRO tam ne organizira dirk, so pa biseri kot Oulton Park, Donnington, Zandvort ...

https://coachdaveacademy.com/tutorials/assetto-corsa-competizione-the-complete-tracklist/

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...