Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

@Stipe2 pejt igrat Mario Kart če hočeš automatic :D. Ne ampak res men grejo racing igre prav na živce k mi včasih zamenja v 2 čeprav vem da morem celo rido v 3 speljat npr. Je pa res da je verjetno bolj jebeno če z desno gobico daješ gas/bremzo. Sam js ne vem kako bi naredu licence z automatic menjanjem ker za določene gold medalje je pač smešno visoka težavnost. Prav ni mi jasno zakaj je tko pri nekaterih. Kolega k vozi na volan in je A rating online mu komaj uspe kako licenco in pol se morem jst navadn kmet tam jebat za gold :D.

Povezava do prispevka

Pozdravljam odziv igralcev na mikrotransakcije

 

Aka Gran Turismo 7 je zdaj najslabše "user metacritic" ocenjena igra na katerikoli Sony konzoli ever s častitljivo oceno 2.2 :D 

 

Zgleda drugi igralci ne prepoznajo te žlahtnosti, ko moraš 20h grindat, da si odkleneš en želen avto :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 12 minutami:

Pozdravljam odziv igralcev na mikrotransakcije

 

Aka Gran Turismo 7 je zdaj najslabše "user metacritic" ocenjena igra na katerikoli Sony konzoli ever s častitljivo oceno 2.2 :D 

 

Zgleda drugi igralci ne prepoznajo te žlahtnosti, ko moraš 20h grindat, da si odkleneš en želen avto :D 

 

Oprosti ,prijatelj anpak ce nisi igral 400ur igre Gran Turismo tvojega komentarja ne morem jemati resno ;)

Povezava do prispevka

Odločitev ali prodati ps4pro in menjati za ps5 je na dlani. No way!

Sonyja samo še prodam, kupim pa nikoli več!

Kakšen odnos jebenih čarlijev, katerih smeti nikoli nisem zares maral, niti razumel njihovih fetišev. Kar je višek, je pa višek.

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 13 urami:

Pozdravljam odziv igralcev na mikrotransakcije

 

Aka Gran Turismo 7 je zdaj najslabše "user metacritic" ocenjena igra na katerikoli Sony konzoli ever s častitljivo oceno 2.2 :D 

 

Zgleda drugi igralci ne prepoznajo te žlahtnosti, ko moraš 20h grindat, da si odkleneš en želen avto :D 

 

To da je v GTjih vedno bilo trebat grindat, to pa gladko preslišite vsakič, a? :D

 

Ampak ja, jaz tudi podpiram odziv - zaenkrat sicer ne opazim nobene razlike napram starim GTjem, ampak preventiva ne škodi. :D

 

Do zdaj sem kupil samo začetni avto, imam jih pa že 54, vse dobil skozi nagrade - je pa res, da boš ti za eno zlato verjetno porabil 5x toliko časa kot jaz, ki drkam GT od malega - tako da hitrejša varianta do avtov za vas je sigurno da se bunite. :D

 

 

 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče Dne, 20. 3. 2022 at 0:38:

Sam js ne vem kako bi naredu licence z automatic menjanjem ker za določene gold medalje je pač smešno visoka težavnost.

 

Ma manual je imo dosti manjši faktor za gold kot to, da najprej naštudiraš vožnjo po idealnih linijah, da naštudiraš zaviranje, kako se postavit v ovinek, ipd. - to na koncu dosti bolj vpliva na čase, kot samo manual/automatic - ko imaš to nadrkano, potem lahko probaš manual, če želiš še tistih nekaj desetink iztisnit.

To govorim za igranje na kontroler.

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 49 minutami:

 

To da je v GTjih vedno bilo trebat grindat, to pa gladko preslišite vsakič, a? :D

 

Ampak ja, jaz tudi podpiram odziv - zaenkrat sicer ne opazim nobene razlike napram starim GTjem, ampak preventiva ne škodi. :D

 

Stipe, ti se pa tud po vseh teh letih obnašaš, ko da kle par fotrov ob piru jamra glede politike in sodnikov na fuzbalu. Ko govoriš o cifrah maš cifre:

 

Taking these prices into account results in a pretty stark picture of just how much of a grind the PS4/PS5 titles are in terms of time taken to buy just one example of the most expensive vehicles in each game:

  1. Gran Turismo 1 – 1 hour (8 races)
  2. Gran Turismo 2 – 1.5 hours (14 races)
  3. Gran Turismo 4 – 2.7 hours (32 races)
  4. Gran Turismo 6 – 5.8 hours (90 races)
  5. Gran Turismo 3 – 7.5 hours (5 races)
  6. Gran Turismo Sport – 9.9 hours (84 races)
  7. Gran Turismo 7 (v1.06) – 10.9 hours (205 races)
  8. Gran Turismo 7 (v1.07) – 17.8 hours (333 races)
  9. Gran Turismo 5 – 23.3 hours (315 races)

Again though, this doesn’t reflect the fact that GT5 and GT6 had daily login bonus boosts and quicker ways of earning credits through seasonal events during their active life. That would promote both games up the list, with GT5 eclipsing Sport and 7 during its heyday.

With the change to the race payouts in v1.07, GT7 plunges to sixth on the list, ahead of only GT3 and GT1.

 

That all means that as things stood at launch, Gran Turismo 7 already had the slowest economy of any Gran Turismo title — and the massively hobbled payouts for the “meta” events has only made it worse.

 

https://www.gtplanet.net/gt7-latest-update-has-outraged-fans-20220317/

Povezava do prispevka
  1. Gran Turismo 1 – 1 hour (8 races)
  2. Gran Turismo 2 – 1.5 hours (14 races)

Prvi dve sta mi malo hecni, ko razmišljam za nazaj. :D

Danes ja, ki lahko easy pogooglamo najboljše načine za služit - tisti čas pa nas je večina drkala bistveno več kot 1 uro za najdražje avte.

 

Pa tudi tega ni v članku, da so v preteklosti obstajali glitchi, kjer si služil nenormalno.

 

Sej ne da branim, itak da ne, je dobro da se folk buni - ampak mislim da vseeno malo pretiravajo, ker so takoj nekako povezali ta grind z mikrotransakcijskimi težnjami (čeprav so slednje ful draga zajebancija, zato da folk dejansko ne kupuje, razen tisti prepolnih riti).

 

Če najprej odvoziš vse kar imaš za odvozit in dobiš kar imaš za dobit skozi normalno kampanjo, boš imel večino avtov, ki jih rabiš - ostalo pa pač kupiš z nabranim denarjem.

Tiste redke starinske legende za 20M creditov so pa itak samo zbirateljski primerki, tisto ni za dirkat z njimi dnevno - unicorni pač, kot pravijo v članku in je tudi prav da jih nima vsak - tisti ki hoče, naj izvoli, prikrajšan za izkušnjo zaradi njih pa ne bo nihče.

 

Cari bi bili, če bi dali pogoj za platino, da imaš vse avte. :D

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka

Ma metacritic user score je itak čist nerealn zdaj, men osebno se špila parkira tam med 7 in 8 z lahkoto, ampak od tega ranta in debakla z offline načinom in več kot dan dolgim izklopom serverjev lahko iz tega dreka pridejo vn samo pozitivne stvari, imo. Men gre na kurac med drugim to, da tudi če nagridam keš (ki ga mimogrede lahko nagrindaš samo na 20 miljonov, več naenkrat ga lahko držiš samo če ga kupiš za evre :avadodo:) enostavno nimam dostopa do nekaterih avtov, ki so v igri. Ker rabim čakat na pravi dan v letu, da pade invajt ali se znajde na marketu. Lahko imam pa 16 hond type-r.

Povezava do prispevka

Uživam v vožnji kot v vseh GTjih do zdaj. Lahko bi itak naredili marsikaj boljše, pa vsem ne moreš nikoli usrečt. Meni ni žal denarja.

Sem pa se zdaj spomnil, da so še na začetku tiste music dirke, ki  jih bo treba pozlatit. Malo je sitno ko sam menjavam in morem skoz gledat v obrate desno dol, ker ne slišim avta zaradi te muzike.......ti eventi so mi malo mimo recimo

Povezava do prispevka

Se najbolj mimo je ravno ta music beda, katero razumejo samo razvijalci. Treba pozlatiti? Če pravis, da je treba, potem pa le daj. Realno se je pozlatila samo čarlijeva že prej zlata denarnica.....

Ja, ja pelje se enako dobro, kot vse GT igre do zdaj.........torej 20 let dela, da zjebeš igro, ker če je to vse kar imajo za ponuditi, je moje videnje tega "razvoja", da je vse zares za en drek.

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

Ma metacritic user score je itak čist nerealn zdaj, men osebno se špila parkira tam med 7 in 8 z lahkoto, ampak od tega ranta in debakla z offline načinom in več kot dan dolgim izklopom serverjev lahko iz tega dreka pridejo vn samo pozitivne stvari, imo. Men gre na kurac med drugim to, da tudi če nagridam keš (ki ga mimogrede lahko nagrindaš samo na 20 miljonov, več naenkrat ga lahko držiš samo če ga kupiš za evre :avadodo:) enostavno nimam dostopa do nekaterih avtov, ki so v igri. Ker rabim čakat na pravi dan v letu, da pade invajt ali se znajde na marketu. Lahko imam pa 16 hond type-r.

 

To pa ja. :D

 

Jaz imam en invite za nek Ferrari za 2M - sem ga dobil še ko sem imel part sto tisočakov na računu. :D

Veš da bom porabil 2M za nek "obični" Ferrari. :D

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 36 minutami:

Uživam v vožnji kot v vseh GTjih do zdaj. Lahko bi itak naredili marsikaj boljše, pa vsem ne moreš nikoli usrečt. Meni ni žal denarja.

Sem pa se zdaj spomnil, da so še na začetku tiste music dirke, ki  jih bo treba pozlatit. Malo je sitno ko sam menjavam in morem skoz gledat v obrate desno dol, ker ne slišim avta zaradi te muzike.......ti eventi so mi malo mimo recimo

 

Ja, pa res - to sem že čisto pozabil. :D

To bo še najmanj 2 meseca mimo, dokler sploh pridem do tega, da bom kak lasten credit porabil za nakup avta. :D

Imam še misije od treh feferončkov naprej, Circuit Experience, Cafe, pa te music dirke - vmes bodo sigurno še kaj dodali skozi update...ajoj

 

 

 

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 20 minutami:

Se najbolj mimo je ravno ta music beda, katero razumejo samo razvijalci. Treba pozlatiti? Če pravis, da je treba, potem pa le daj. Realno se je pozlatila samo čarlijeva že prej zlata denarnica.....

Ja, ja pelje se enako dobro, kot vse GT igre do zdaj.........torej 20 let dela, da zjebeš igro, ker če je to vse kar imajo za ponuditi, je moje videnje tega "razvoja", da je vse zares za en drek.

Ja treba je pozlatit, ker naredim v vsakem GTju vse zlato. In v manj ko pol ure sem naredil ze prve 3 zlate, tako da sem že na polovici. Glej vsakemo svoje, ampak tvoje jamranje ne bo nikamor pripeljajo. Igraš kot je ali pa prodaš pa rešeno...

Stipe2 reče pred 6 minutami:

 

Ja, pa res - to sem že čisto pozabil. :D

To bo še najmanj 2 meseca mimo, dokler sploh pridem do tega, da bom kak lasten credit porabil za nakup avta. :D

Imam še misije od treh feferončkov naprej, Circuit Experience, Cafe, pa te music dirke - vmes bodo sigurno še kaj dodali skozi update...ajoj

 

 

 

Ej kaj je že to circuit experience? :D

Jaz tudi sem naredil do zdaj samo prvi dve vrsti misij. Ko rečem naredil mislim na zlato. Bron in srebro zame ni narejeno :D

Drugače pa malo vozim kafe pa jutri grem misije malo dalje. Upam na čimmanj tistih eko friendly dirk....

Povezava do prispevka

Circuit experiance - pri vsaki stezi mas par sektorjev + 1 cel lap nakoncu, isto za bronze, silver, gold. Men je kulsko.

Mene je drgac dost bedno pri dezju, ker v ostalih pogledih razen iz kabine sploh ne vidis ce kaj oz kolko pada. V kabini sicer lepo vidis rahel dez, pa potem ko se stpnjuje in tko naprej, iznad havbe in ostalih pa niti unih obicnh partiklov dezja ni comon.

Pa pogresam te klasicna prventsva Amateur, Pro itd...pa potem dirke samo s FF, FR, oldtimerji, etc. Sej veste kaj mislim.
Isto endurance manjka.
 

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka
seattle reče pred 1 uro:

Circuit experiance - pri vsaki stezi mas par sektorjev + 1 cel lap nakoncu, isto za bronze, silver, gold. Men je kulsko.

Mene je drgac dost bedno pri dezju, ker v ostalih pogledih razen iz kabine sploh ne vidis ce kaj oz kolko pada. V kabini sicer lepo vidis rahel dez, pa potem ko se stpnjuje in tko naprej, iznad havbe in ostalih pa niti unih obicnh partiklov dezja ni comon.

Pa pogresam te klasicna prventsva Amateur, Pro itd...pa potem dirke samo s FF, FR, oldtimerji, etc. Sej veste kaj mislim.
Isto endurance manjka.
 

Men bolj manjka kaj modernega. Sej je super gameplay in vse ma vse skupaj izpade kot nek remake 20 let stare igre.

Povezava do prispevka

Tiber, sploh ne jamram, ampak kritiziram, kar je razlika.

GT je odlična serija iger, a GT7 nikakor ni neka nadgradnja, ki bi jo pričakoval glede na sloves igre. Celo zajebalo so, kar je bilo že zajebano. Ne, da niso nič naredili, saj so se potrudili, da so grenko še bolj zagrenili, pa je sladkega tako bolj malo. Vozni model je pa itak vseskozi dober in niti ni večjih sprememb. Prav mar mi je za update vetra........igro naj naredijo boljšo kot 20 let nazaj, ali pa naj je ne kvarijo, a za to je že prepozno.

Povezava do prispevka

Gapi, točno tako.

Pa da se mi skos neki nadležni osebki javljajo v igri. Fak pa x button. Pa te menjave in tuning, ko moraš vedno v glavni meni, pa nazaj v tuning, pa spet......ja fak, a se ne da direkt iz tuninga avto menjat, brez da grem v garažo?

V glavnem igra gre od gt4, vedno bolj v franže. Se vidi in sliši, da je gazda že dedek.

Povezava do prispevka

Folk se pritozuje, da mora dejansko igrat igrico, da dobi najdrazji avto 🤣

 

Najdrazji avto 10 ur igranja.. cel dan igranja za 20mio.. si mislis ti to a.. kaksni prasci

 

najbolse da ga dobis v eni urci

 

Ce drkas neko progo, par urc, cel dan whatever mislim da dobis kar primerno stevilo kreditov

 

Da ne mores prodat vsaj dvojne avte je malo svinjska ja

 

Cene creditov so malo vsoke vsaj deljeno dva ampak itak za kredite v gt, kjer je point da vozis cimvec res ni potrebe kupovat, razen ce si malo manijak

 

Tipi bi moglu igrat diablo 2 ko farmas po dneve in dneve in dobis dve smrdljivi runi, tedne in tedne in dobis dve uporabne in mesece in mesece in eno dobro

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ma to ni cel dan nekega zanimivega igranja, to je 10 ur natepavanja istega eventa, ki v trenutni meti daje največ creditov na enoto časa. In to ti samo da možnost, da lahko kupiš avto, če se pokolpijo ostali dejavniki. Pač kle ni nek trud za užitek, sploh ni užitka, večina ima precej bolj zanimiv in dinamičen šiht z bolj fer plačilom kot je trenutno stanje v GT7.

Povezava do prispevka

Jah to je res ce bos delal licence championshipe ipd.. pac vrjetno ne bos zasluzil za vse avte mogoce niti ne 20 mio.. sam ne vem.. morem vec igrat da vidim kako je tocno

 

Meni je pomebno samo, da ce igram championshipe, dobim dovolj, da kupim nov avto ga friznem in lahko igram naprej druge championshipe, ki imajo drugacne zahteve, ne rabim jaz imet vse avte al unega za szper car old timer za 20 mio...sam ja ce morem farmat, da napredujem v story pol je slabo, ma drugace ne vem, itak ce si fan pac vozis karkoli pac itak ti vse da kredite, tudi mp recimo

 

Itak high end avti so po 1.5 mio .. in kaj vrjetno rabis par teh in se da jih friznes, pol vrjetno kalsnega unega za 20 mio dobis kot nagrado.. ce hoces ostalo pa pac mores farmat jebiga

 

Sam jaz mislim, da ce gres 1 2 une dirke endurance, ki imajo po 10 20 krogov al se bolj realno dobis kar lepo vsoto kesa.. al pa da odklenes najviajo tezavnost in pac drkas cel dan da zmagas, pomoje se ti nabere.. jaz sem igral na 2 feferonckih uno prvo dirko ki imas, se preden sem sploj zacel igrat kontent, pac da nastavim volan in vse in sem imel vec kot 500k se pred zacetkom in zmagal sem samo 1x in dosti krat sem kar prekinil vmes

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Inflacija pač, kaj naj vam rečem. :D

 

Jaz bi reku da za zdaj najprej odpeljite vse, kar imate za odpeljat in poberite vse nagrade, ki jih imate za pobrat - potem se pa lahko bunite, če vam bo še vedno premalo avtov v garaži in premalo creditsov na računu. :D

 

Morate vedet tudi, da se bo GT7 najbrž igralo do konca PS5 generacije, ker bodo nonstop dodajali nove steze/dirke/avte/misije/itd. - to ni igra mišljena za 2 tedna igranja...

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...