Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 7 urami:

Včeraj naredil haripin nsx gold dobesedno v prvem poskusu - dan prej se pa jebal 1 uro sigurno. :D

 

Jaz pa gledam kje je ta hudičev NSX pa vidim, da je že zdavnaj zlat....:lol:

Igram počasi in imam še S licence za pozlatit...

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 2 urama:

Jaz pa gledam kje je ta hudičev NSX pa vidim, da je že zdavnaj zlat....:lol:

Igram počasi in imam še S licence za pozlatit...

 

Ja, sej vse druge narediš zlato dokaj z lahkoto - samo ta me je jebal nenormalno :D

 

Sem pa v licencah opazil, da se rally ful lepše pelje, kot v GT Sport  - tu so kar konkretno popravili vozni model.

 

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 2 urama:

Na koliko % ste kaj trenutno pri cafe-ju?

 

Jaz sem na 14%...

 

Od začetka je šlo ful hitro, sedaj pa se vse vleče in pa kar zajebano postaja + kakšen dodaten avto moram dokupiti, da lahko odvozim vsaj do tretjega mesta.

 

Ne vem v % (kje piše to?) - sem končal European hot hatch, zdaj imam Tokyo Expressway...drugače delam najprej licence, da naberem avte, pa potem bom fural ostalo.

Povezava do prispevka

Je pa kar bugasta špila. V zadnjem updejtu so zjebal prvi dirt test na licencah, avto ma narobne gume in ni šans za zlato, ker 30 km manj odneseš skoz ovink pa si all over the place. Jaz nisem odvozu km na ovalu mam nek zaenkrat super redek achivement, da sem odvozil 500 milj po ovalih. Pa valda sam install z diska, kjer se bolj splača konzolo sklopt z neta pa pustit, da instalira 90 giga z BR in dlja samo 19 giga, ker drugač gladko potegne vse z neta. Sony zaposluje dijake z Iskre in Vegove za programirat te scene majke mi :ododava:

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 26 minutami:

Je pa kar bugasta špila. V zadnjem updejtu so zjebal prvi dirt test na licencah, avto ma narobne gume in ni šans za zlato, ker 30 km manj odneseš skoz ovink pa si all over the place. Jaz nisem odvozu km na ovalu mam nek zaenkrat super redek achivement, da sem odvozil 500 milj po ovalih. Pa valda sam install z diska, kjer se bolj splača konzolo sklopt z neta pa pustit, da instalira 90 giga z BR in dlja samo 19 giga, ker drugač gladko potegne vse z neta. Sony zaposluje dijake z Iskre in Vegove za programirat te scene majke mi :ododava:

 

dodaj Stipe2, da nas je več na ranking boardu :D

 

bigboss mi tudi nič ne vozi, čakam njegove čase :D

 

Povezava do prispevka

Jaz man na bordu sebe pa tega frenda, pri kermu sem nažigal za vikend. In večina časov na licencah pri njem je itak mojih :D Te dodam.

 

Galko reče pred 28 minutami:

 

OMG :D:D :D NUCLEAR SHOTGUN BFG 99000 SHOTS FIRED :D 

 

Ma če res pizda no. Hišni studio, 300 zaposlenih, 5 let pacajo eno špilo, ki je v 80% samo grafični updejt prejšne za konzoli, kjer je ta bolj nova na trgu že skor 2 leti, in potem fašeš 19 giga day 1 patch. Kaj točno jih je presentil, a je pršu release date prehit? In potem tak bug ko v enem challengu je avto na narobnih gumah, kaj ma to ena Dragica nek excel tm z avti pa nastavitvam in potem gre to skoz visual basic v playstation binary, pa se je zaklikala? SLABOOO.

Povezava do prispevka

Hmmm jaz tudi vidim enega največ dva na rankingu od licenc......pa mislim da vas je večina že naredila vse licence.

Meni je ostala še zadnja S-10 za pozlatit. Tu pa bo treba zgleda malo več časa, pa tudi malo sem že zastarel.

Meni osebno je daaaaleč nad ostalimi po težavnosti. 49 licenc normal potem pa 1 faking ultra heavy hard

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

 

 

 

Ma če res pizda no. Hišni studio, 300 zaposlenih, 5 let pacajo eno špilo, ki je v 80% samo grafični updejt prejšne za konzoli, kjer je ta bolj nova na trgu že skor 2 leti, in potem fašeš 19 giga day 1 patch. Kaj točno jih je presentil, a je pršu release date prehit? In potem tak bug ko v enem challengu je avto na narobnih gumah, kaj ma to ena Dragica nek excel tm z avti pa nastavitvam in potem gre to skoz visual basic v playstation binary, pa se je zaklikala? SLABOOO.

 

Men so oni en Alfa Romeo med igricami

K sem igral GTsport me je moja spraševala, če igram nek ljubezenski špil k ni gleda ekrana, ker so mel v uvodni špici tisto romantično glasbo in je zraven avte kazal

 

Pač čisti romantiki/sanjači

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

 

Men so oni en Alfa Romeo med igricami

K sem igral GTsport me je moja spraševala, če igram nek ljubezenski špil k ni gleda ekrana, ker so mel v uvodni špici tisto romantično glasbo in je zraven avte kazal

 

Pač čisti romantiki/sanjači

Keri so pol mečka? Sprašujem, da odprašim volan... :)

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče Dne, 11. 3. 2022 at 9:36:

V zadnjem updejtu so zjebal prvi dirt test na licencah, avto ma narobne gume in ni šans za zlato, ker 30 km manj odneseš skoz ovink pa si all over the place.

 

Včeraj gulim to 5. progo za S licenco - pridem na sekundo in pol do zlata in ni šans izboljšat (če bi uspel sestavit najboljše sektorje celega sessiona, bi mogoče uspel priti izpod sekunde, ampak to je to) - potem pa se spomnim tega posta - grem pogledat pod known issues, pa vidim S-5 narobe gume very difficult to obtain gold :D

Dve uri življenja šli v kurac. :D

Ko pride patch ima da ubijem to licenco, ki sem nadrkal progo v nulo. :D

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 minutama:

 

Včeraj gulim to 5. progo za S licenco - pridem na sekundo in pol do zlata in ni šans izboljšat (če bi uspel sestavit najboljše sektorje celega sessiona, bi mogoče uspel priti izpod sekunde, ampak to je to) - potem pa se spomnim tega posta - grem pogledat pod known issues, pa vidim S-5 narobe gume very difficult to obtain gold :D

Dve uri življenja šli v kurac. :D

Ko pride patch ima da ubijem to licenco, ki sem nadrkal progo v nulo. :D

 

Haha:D 

Jaz se bom popoldan spravil na S-10, ki mi je ostala še edina za pozlatit. Fak je zajebana ne par nivojev višje od ostalih. No mogoče se lahko primerja z to z narobnimi gumami zdaj:D

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 23 minutami:

Haha:D 

Jaz se bom popoldan spravil na S-10, ki mi je ostala še edina za pozlatit. Fak je zajebana ne par nivojev višje od ostalih. No mogoče se lahko primerja z to z narobnimi gumami zdaj:D

 

Sem videl da je Spa in zajeban avto (btw, včeraj sem na ruleti dobil Mazdo LM55 VGT :limona:)

Če praviš ti da je zaguljeno, pogooglaj za vsak slučaj, da tudi ni nek Dragica glitch - da vem še jaz :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...