Skoči na vsebino

[PS4/5] Bloodborne™


Priporočeni prispevki

Logariusa sem zaj lih speko…proti koncu sem se se zatakno za zvon ko je tuko po meni..skoro bi me zlamo pol bi pa jaz tv pa ps pa piloteka =D…slusalke sem mel gor pa se celi dvoboj drl ko zivina..preklinjo in zvoki trplenja… na koncu pa zadovolstvo..cmooooooon madafakaaaa!  Bebika bla polek n kaucu..ko se k njej obrnem glava pod odejo pa “ce sem prizadet malo” …hahaha

 

 

se pa vidi ki so dobli idejo pr Sekirotu headlessApe.. ko si glavo pridrzi pa spusca krike terrorja…tu so ble v tem castlu te baba spirit isto..si snela glavo pa iste neke zvoke spusca.

uredilo bitje George Michael
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 9 minutami:

@tomazek kje je update? sem nakurjen, je blo treba it v NG+

 

Ne :D Ustavil sem se pravi čas... zdaj bom šel malo v Chalice Dungeons in pa DLC. Pogledal sem koga ne smem ubiti, da si ne zaprem DLC-ja in sem ga pusti pri miru, skoraj bi zajebal.

 

Moram pa rečt, da so mi Chalice Dungeoni do zdaj najmanj všeč. Izpadejo mi kot neki farming poligon, ki nima niti del toliko duše kot preostali del igre. Ne vem zakaj, ampak svet mi je fantastično raziskovati, tu pa ni take močne volje. No sicer sem končal samo prvo in sem prej v drugi ugasnil za danes. Mogoče bom dojel poanto in mi postanejo bolj zanimive. Ne zdaj, da mi sploh niso zanimive.... ampak dosti manj kot preostanek igre.

Povezava do prispevka

Ne saj si zadel bistvu. Chalice so farming poligoni za najboljši loot, tako rune kot geme in variante orožij z drugačnimi sloti. Pač ideja, ki ni bila tako dobro izvedena kot  ostali deli špila.  Je pa notri tudi polno dobrih izzivov in dobrih sovragov, ki jih je škoda zgrešit.  In treba jih je tudi sproti delat. Torej takoj po BSB, takoj po Amygdali in takoj pot Ebreitasu. Je pa zraven ponavaljajočega okolja tudi nadležno nabiranje materjala na ustvarjanje novih. 

 

Tako,da se ce bos z njimi ukvarjal jih delaj v malih dozah.  So pa pri depth 4 in 5 vsaj izziv.  In seveda pravi badass v bloodbornu si šele ko uspešno končaš Defiled  Chalice. :D

 

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
Majek reče pred 12 minutami:

Ja no, si uspel pol najt 3 popkovine ali ne? Če nisi  boš zgrešil skritega zadnje bossa.

 

Aja in verjetno boš moral savegame backupat ali na usb ali pa cloud, če hočeš vse konce videt brez da bi igral večkrat.  

 

Imam ja. En je bil pri cipi, enega pa sem še dobil od boss-a (Mergo's Wet Nurse).

 

Hmmm... bom pogooglal ta postopek s sejvanjem.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Moram pa rečt, da so mi Chalice Dungeoni do zdaj najmanj všeč. Izpadejo mi kot neki farming poligon, ki nima niti del toliko duše kot preostali del igre. Ne vem zakaj, ampak svet mi je fantastično raziskovati, tu pa ni take močne volje. No sicer sem končal samo prvo in sem prej v drugi ugasnil za danes. Mogoče bom dojel poanto in mi postanejo bolj zanimive. Ne zdaj, da mi sploh niso zanimive.... ampak dosti manj kot preostanek igre.

Imaš 100% prav. To je bila tudi glavna kritika ostalih igralcev.

Se jih pa vsekakor splača dat skozi, ker imaš par optional bossov.

Btw, glej tole

Ljubim to orožje. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

Ravnokar delam Great Pthumeru Ihyll Chalice in sem odlomu prvega bossa. Fun spastic fight. :D

 

 

Kolk Chalice dungeonov še mam do kraljice? Počasi mi malo najeda enoličnost. :D

To je to. Na koncu te je zadnja trofeja. :D 

 

TI bo pa naslednji boss všeč :rofl: 

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 19 minutami:

Ravnokar delam Great Pthumeru Ihyll Chalice in sem odlomu prvega bossa. Fun spastic fight. :D

 

 

Kolk Chalice dungeonov še mam do kraljice? Počasi mi malo najeda enoličnost. :D

 

Dobro si ga :) Vidim, da kar upaš v napad s pol zdravja. Jaz se vedno (če gre) umaknem in healam. Pri Logariusu sem porabil 19 healov... dvajsetega, ko je umrl. Je pa šel v prvo :D Trudil sem se parry s pištolo kot nor, pa je samo 2x uspelo za visceral.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Majek reče pred 47 minutami:

TI bo pa naslednji boss všeč :rofl: 

Padel v drugo. :D

Dober fight, sam tej ogromni bossi mi grejo na kurac, ker kamera čisto popizdi, ko si pod njimi. Brez lock ona pa mi je res bedno igrat, ker ne znam uporabljat claw gripa, da bi lahko hkrati upravljal desno gobico in krogec. :hmm:

 

tomazek reče pred 33 minutami:

Dobro si ga :) Vidim, da kar upaš v napad s pol zdravja. Jaz se vedno (če gre) umaknem in healam. Pri Logariusu sem porabil 19 healov... dvajsetega, ko je umrl. Je pa šel v prvo :D Trudil sem se parry s pištolo kot nor, pa je samo 2x uspelo za visceral.

Ma to je ful vplivala Sekiro šola. Pa pri Bloodborne imaš rally. Če nasprotnikom izbijaš life takoj po prejetem udarcu, ga dobiš nekaj nazaj. Če ti nek boss izbije pol energije, se včasih splača takoj napasti, da se pohealaš.

V prvem skozihodu sem igral čisto isto kot opisuješ ti. :D

 

Also

tomazek reče pred 33 minutami:

Je pa šel v prvo :D

:avadodo:

Jaz sem ga ponavljal ful krat.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Majek reče pred 1 uro:

V napad s pol zdravja si upa, ker je naredil Defiled Chalice. :lol:  ha @ke_kit kako je bil zadnji boss tam? Si imel dovolj prostora za živet? :lol: 

Fak, un dungeon je bil res živce parajoč. Čisto vsakega moba sem se bal na polno haha.

Amigdalo sem ponavljal 8 krat lol. Vsak drug udarec instakill XD

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...