Skoči na vsebino

[PS4/5] Bloodborne™


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 minuto:

@tomazekKolk ur si pa porabil? Men je fuknjeno kako hitro si platiniral zadevo. Varianta 2 tedna al neki. :avadodo:

Jaz sem za prvi skozihod čisto na slepo porabil ene 50-60 ur. Z vsemi skozihodi in chalice dungeoni za platino pa sem fuknu 94.

 

Veš, da ne vem. Sem pa igral toliko, kot ne pomnim kdaj nazadnje. :D Enostavno me je vleklo in vleklo... Ure sploh nisem vedel, da se lahko pogleda žal. Zdaj pa več ne morem, ker sem začel novo igro in je sinhroniziralo save. Prej sem mel izklopljen auto upload save, ker sem želel narediti vse 3 konce. Glede na PSN profiles pa sem porabil en teden in 5 dni. Šele čez vikend sem pogledal kaj mi manjka in je blo nekaj za Hunter's Craft trofejo, nekaj za Hunter's Essence (Beast Claw in Gehrmanova kosa) in pa trije konci + Blood Queen of the Old Labyrinth. Takrat sem šele videl, da je dejansko izvedljivo in zagrizel :)

 

1271085335_Posnetekzaslona(112).thumb.png.4740728dc4a579078700fa36794cbadb.png

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 23 minutami:

 

Veš, da ne vem. Sem pa igral toliko, kot ne pomnim kdaj nazadnje. :D Enostavno me je vleklo in vleklo... Ure sploh nisem vedel, da se lahko pogleda žal. Zdaj pa več ne morem, ker sem začel novo igro in je sinhroniziralo save. Prej sem mel izklopljen auto upload save, ker sem želel narediti vse 3 konce. Glede na PSN profiles pa sem porabil en teden in 5 dni. Šele čez vikend sem pogledal kaj mi manjka in je blo nekaj za Hunter's Craft trofejo, nekaj za Hunter's Essence (Beast Claw in Gehrmanova kosa) in pa trije konci + Blood Queen of the Old Labyrinth. Takrat sem šele videl, da je dejansko izvedljivo in zagrizel :)

 

1271085335_Posnetekzaslona(112).thumb.png.4740728dc4a579078700fa36794cbadb.png

V PS5 lahko vidiš koliko časa si igral kako igro. Na osnovnem zaslonu greš na ikono profila->profile-games

Povezava do prispevka

Meni se zdi vse legit. 

 

Mimogrede, sem zadnjič šel čez moje Souls/From trofeje in sem opazil, da sem skoraj vse te igre šel iz nič do platine v dveh, max treh tednih cca. In to ob izidu (ko niso znani vsi triki etc.) ter šihtu, tako da platina v Soulih ni time consuming kot npr. kakšen Monster Hunter. 

 

Feeling pa imaš kot da si dosti igral, ker pač padeš tolko notri, vsaj jaz. To je tisto ko skozi govorim, da From bi rabil izboljšat NG+ izkušnjo nasploh v svojih igrah, zdaj pač končaš, nardiš tiste malenkosti v NG+ za platino in to je to. Težko rečem, da bi rabil 100 plus ur v kateri From igri, mogoče edino za DkS2. DLCji pa običajno niso imeli novih trofej v Dark Soulih, ne spomnem se za Bloodborne.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 27 minutami:

DLCji pa običajno niso imeli novih trofej v Dark Soulih, ne spomnem se za Bloodborne.

 

So trofeje za DLC v Bloodborne. Mislim pa, da lahko platiniraš brez njih z osnovno igro.

 

1372486639_Posnetekzaslona(113).thumb.png.2cad3944fef21b8d851dbe0050faf9a4.png

 

Tu sem že skakal konkretno med DLC in Dungeoni. Res mi ni sedlo predolgo igrati samo Dungeonov.

 

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

 

So trofeje za DLC v Bloodborne. Mislim pa, da lahko platiniraš brez njih z osnovno igro.

 

1372486639_Posnetekzaslona(113).thumb.png.2cad3944fef21b8d851dbe0050faf9a4.png

 

Tu sem že skakal konkretno med DLC in Dungeoni. Res mi ni sedlo predolgo igrati samo Dungeonov.

 

 

Jep Chalice je treba delat sprot drugač jih maš hit poln kurac. 

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 28 minutami:

Adejo..zaj gledam..ce hocem prit do one bloodyQueen..moram 2 al 3 dungene nared se prej?? Auh..to pa nvm ce s emi bo dalo 

 

Več :D Pthumeru Chalice, Central Pthumeru Chalice, Lower Pthumeru Chlaice, Ailing Loran, Defiled Chalice, Great Isz Chalice in potem pride zadnja Great Pthumeru Ihyll Chalice - s tem so res pretirali za zadnjo medaljo.

 

Upoštevaj, da lahko čez prve 4 prideš zelo hitro. Sploh niso dolge, niti sovragi niso težki (bi rekel da v dveh urah lahko...ajde mogoče treh)... Glavno je, da odpreš lever in potem imaš boss fight itak takoj zraven fireja. Kasneje pa pridejo bolj jebeni boss figti v zadnjih treh (ne vsi).

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 8 minutami:

Auf…samo ko berem me ze minlo :))…nvm ce bo to platina za mene.

 

Jeba je ja... ker nisma delala sproti. Jaz sem samo prvo popucal dokaj hitro (pa še to pozno glede na to kdaj je bla namenjena - kako za vraga bi naj vedel?). Pozneje mi je presedalo že full... samo sem na srečo imel še DLC vmes. Če bi samo Chalice moral igrai... ne vem, če bi.

Povezava do prispevka
Majek reče pred 2 minutama:

tomazek Loran in Isz chalice nimajo veze s Pthumeru.

 

Ne rabiš teh narediti, da prideš do zadnje? Ko sem želel odpreti Defiled Chalice, sem rabil Bastard of Loran za surovino. Pa sem šel gledat kje to dobim in je blo napisano v Ailing Loran Chalice. Zato sem šel tja to poiskat (hkrati je tam tudi Beast Claw, če ga še nima).

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ja  tisto so save editirani chalice za hitro pridobivanje odličnih gemov in max level run. Pa da lahko še v ng igraš z Burial blade od ghermana.  Samo DLC orožij ne moreš dobit noter preden jih odkleneš v DLCju. 

https://www.bloodborne-wiki.com/2017/11/save-editing-chalice-dungeons.html

 

Tak da greš noter lahko takoj ko nardiš prvi chalice. Tam level 25 recimo, tisto je pol izziv farmat za prvo urco. :D

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka

Aja nisem te prav razumel. Tisto mora še vedno naredit vse po vrsti, razen če kje v teh dobi prave materjale.  Queen je samo v Pthumeru Ithyl. Tu v teh bi kvečjemu lahko dobil materjale.

 

Ne. Jaz imam najvišji lik 160. Vsi ostali so pod 100, ker mi ni zabavno preveč jih nabildat v lajf itd, če že imam nabildana orožja. :D

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka

Malo sem prebiral temo in ste me napalili da sprobam, ce joam ze v zbirki.

 

Sem cist nov v tej zvrsti, tako da mi prosim prizanesite, cele teme pa tud ne mislim brat :)

 

 

kje hudica je kaksen checkpoint? Sem ze pisel naprej desno od tistega k po vratih zbija, pa tudi levo dol, kjer se babe smejejo, sem ze dost raziskal, ampak itak me prej al slej en potolce in moram spet od zacetka :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...