Skoči na vsebino

[PS4/5] Bloodborne™


Priporočeni prispevki

George Michael reče pred 35 minutami:

Pozabo sn ze kak priem v forbiden forest..tja morn it semi zdi…carovnce so tud spuco…

Na tistem trgu kjer je ful Madman's Knowledge-ov in tista dva velikana, moraš ubrati stransko ulico (levo, če prihajaš po stopnicah gor, desno če greš skozi prvotno zaklenjena ograjna vrata).

Povezava do prispevka
tor reče pred 5 minutami:

Pa sej  Logarius ni preveč težek za premagat. V tretjem poskusu ga premagal s tem, da sem prebral kakšen vodič. 
Orphan of Kos pa una dva šarkija v fishing hamlet…to je pa druga stvar.

Pomoje kukr za koga. Teb ni bil težek pa si ga v tretje, jaz sem ga v drugo (se mi zdi) pa mi je bil svinjski za popizdit, moji možgani niso wired, da tok razmišljajo med igranjem

 

Prou spomnim se prešvicanih rok 

 

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 43 minutami:

Sem na poti v dlc. Morm rect, da bossi v vanila igri niso ravno zahtevni, tu pa tam sem rabil 5-7 poskusov ampak to ni nic v primerjavi z DkS3 ali Sekirom. Predvidevam, da je v dlcju drugacna zgodba :D

Mam feeling, da je težavnost bossov pogojena s tem kaj od fromsofta si prej igral. Jaz sem štartal z BB in so mi bili tisti šefi dosti dosti težji od česarkoli v DkS seriji. Sekiro je pa itak zgodba zase.

Povezava do prispevka

Sekiro je bla moja prva igra. Ceprav so mi DkS3 bossi bili najtezji. Itak moj najbolj frustrirajoč boss fight je začetni bik iz Sekira, ki je ob izidu bil zmešan, pol so ga nerfali. In seveda Dancer of the Boreal Valley.

 

V bloodbornu mi je edino logarius bil recimo zajeban, sam njega sem tudi pol naslednji dan v prvo pokno.

Povezava do prispevka

Jaz obračam Dark Souls enko:wub: po nekje 6 urah bi celo rekel, da mi pocasnejši tempo bolj odgovarja kot BB. Nasplošno uživam v mecevanju in na velko uporabljam ščit. Včeraj sem obrnil drugega bossa (uni ki skoči iz enega obzidja), predtem sem porejpal še mini bossa - vitez v črnem oklepu malo pred tem bossom.  Pri obeh glavnih bossih je res huda glasbena podlaga. Dobil sem tut en ogromen meč - to je tam ko so neki kostkoti, ki se sestavljajo nazaj - ampak sem preveč weak za vihtenje. Upam samo da ne obstanem pred kakšnim bossom kot pri BB in pol se mi ne bo dalo več. Meni je res všeč ta borilni sistem, ki izgleda noro preprost ampak je precej deep in traja da zamojstruješ.

 

Kakšen kaos je morala narediti ta igrica v casu, ko je prišla ven, če š danes noro dogaja.:D 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Morski reče pred 9 minutami:

Jaz obračam Dark Souls enko:wub: po nekje 6 urah bi celo rekel, da mi pocasnejši tempo bolj odgovarja kot BB. Nasplošno uživam v mecevanju in na velko uporabljam ščit. Včeraj sem obrnil drugega bossa (uni ki skoči iz enega obzidja), predtem sem porejpal še mini bossa - vitez v črnem oklepu malo pred tem bossom.  Pri obeh glavnih bossih je res huda glasbena podlaga. Dobil sem tut en ogromen meč - to je tam ko so neki kostkoti, ki se sestavljajo nazaj - ampak sem preveč weak za vihtenje. Upam samo da ne obstanem pred kakšnim bossom kot pri BB in pol se mi ne bo dalo več. Meni je res všeč ta borilni sistem, ki izgleda noro preprost ampak je precej deep in traja da zamojstruješ.

 

Kakšen kaos je morala narediti ta igrica v casu, ko je prišla ven, če š danes noro dogaja.:D 

Zweihander :D kr oredu orožje če greš v STR build 

 

drgač pa samo jako naprej

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...