Skoči na vsebino

[PS4/5] Bloodborne™


Priporočeni prispevki

Men je pa to brezveze, če sem popolnoma iskren. Če bom že farmal, bom naredil vsaj en dolg run od Čarovnic do tam, kjer skočiš dol za Roma. Absolutno sem drugače pomoje med slabšimi FromSoft navdušenci tu, ampak za nabiranje metkov in blood vials nism videl druge kukr mal razvaljivat za kako urco ali dve, bi rekel, da sem večino Bloodborne layouta se kar dobr nauču na pamet

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 11 minutami:

Glede farminga je meni carsko tam tri svinje od Mergos lampe navzdol. Plus 7 shadows or yahrnam. Na svinjo 25k, na senčne vojake 8k. Cist dovolj in dost hitro.

 

Tote tri svinje za cca. 75k sem letel kar nekaj krat fentat. 3 minute dela. Mimo onih prvih samo bežiš... Samo svinje ubiješ s hrbta. Gor daš seveda primerne rune zavec echojev (navadne in visceral). 

Povezava do prispevka

Laurence the first vicar pado v 4. poskusu. Res zakon vsi dlc šefi. Sem pa goljufal, nisem mel pojma kako naj aktiviram Laurenca. Kot tudi kje naj dobim church cannon. Vse ostalo je kar šlo. Celotni lore z Orphanom in matero je tudi ful dober in ne tako kriptičen. Je pa res, da nisem vedel, da moram mamo ubit, pač tisti črni dim je tam lebdel. Hodil sem okoli, mahal z mečem in bum...nightmare slain :D zdaj dokoncat chalice, zadnjega bossa in platina bo.

Povezava do prispevka

Jaz zaj v drugo recimo ko spilam..sem pri Malcomu…pa sem nekak dosti stvari preskoco…recimo vrecarjev niti videl nisem nikjer..tisti del yargul al kaj je ko si v zaporu se mi ni odprl…vrata v katedrali za stolp se mi niso odprla…pa pau majn lampov mam odkritih kot v 1skoziHodu…a mislo sem da bom vse npcje spravo v katedralo pa nevem kaj se vse…a vbistvu nobenga najso pa cist neke druge fore :))….tak da to se naredim da vidim drugi konec…pol pa paua do ER…pa drugo zimo ko ze pozabis malo..mogoce na platino.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...