Skoči na vsebino

STREET FIGHTER 6


Priporočeni prispevki

 

 

STREET FIGHTER 6 teaser trailer

Street Fighter 6 Officially Announced - IGN

Capcom also announced the Capcom Fighting Collection, an anthology of 10 classic titles including the full Darkstalkers series. The Capcom Fighting Collection will be released on June 24, 2022, for PS4, Nintendo Switch, Steam, and Xbox One.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče Dne, 23. 2. 2022 at 9:45:

Pragmatični japonci, al neki - kaj se boš preveč jebal, kupiš stock logo, malo frizneš pa je :D

 

https://stock.adobe.com/images/sf-fs-letter-logo-design-vector-template/422995611?prev_url=detail&asset_id=422995611

 

1000_F_422995611_p0JV9UQsmamNXcLA4nqboFM

Najbrž so kar spizdli zadevo, brez da bi plačali. :D

 

https://www.ign.com/articles/capcom-lawsuit-photographs-resident-evil-4-devil-may-cry

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 minutami:

She compiled her photographs into a book and CD-ROM called "Surfaces" which Juracek copyrighted in 1996.

 

:avadodo: :avadodo: :avadodo: 

 

Dober find, da so ji sunili, respect ženski 

 

Ne vem, če poznaš to zgodbo.

Enkrat je nek britanski fotograf težil nekim publikacijam, da ki so brez dovoljenja objavile njegove fotografije - pa potem so končali na sodišču, ker so te publikacije trdile, da dejansko drži opica copyright (slike so bile od opice, ki mu je spizdila fotoaparat in nehote naredila selfie :D).

 

Povezava do prispevka

Ah, končno bi lahko napisal. Sf5 sicer ni slab špil, pretepačine so res offline špili, ampak izkušnja online v 5ki je bila zame bolj tko tko in kot sem videl, jih ima veliko probleme. Na match sem čakal dolgo, lag pa  je bil prisoten v večini ranked igrah. Trailer nakazuje res hudo grafiko, upam da sicer ni samo animacija. Moje želje za 6ko je seveda boljši online, nekakšen logo za wifi igralce. Mehanika focus je meni super,  bring back1 frame linke, jebeš buffer. Super bi bilo igrati tudi proti xbox igralcem, se pravi cross play. Čakamo pa na kakšen gameplay seveda ;)

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Sam da ne bo več kot 50 hit combotov, jugglanja v zraku in ne vem še kaj vse nepotrebno in neprivlačno , potem imam upanje za SF VI.
 

SF je bil privlačen, ker so bili +10 hit comboti redki in težki. (brez Super & Duper metrov).

 

Povezava do prispevka
User reče pred 19 urami:

Sam da ne bo več kot 50 hit combotov, jugglanja v zraku in ne vem še kaj vse nepotrebno in neprivlačno , potem imam upanje za SF VI.
 

SF je bil privlačen, ker so bili +10 hit comboti redki in težki. (brez Super & Duper metrov).

 

ni blo v SF vedno zelo težko take combote nardit? Js sem lahko normalno igral samo MK, v SF ne morem niti približno tako žonglirat s folkom ipd.

Povezava do prispevka
User reče pred 2 minutama:

 

Govorim o SF 4, ne V.  ;)

Niti ne vem nekih razlik ker pač.... I suck at all of them :D. Edin MK sem sposoben igrat od pretepačin, mi deluje dosti bolj casual friendly. Ne znam sploh tistih special napadov kjer bi mogu premaknit stick v obliki črke Z. Seems impossible :D

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Official reveal prikolica:

 

 

Ken, Guile in Kimberly:

 

 

Možne so tudi prijave na closed beto, a pri mojem poskusu je bil strežnik čisto zaseden. Nisem ravno navdušen nad vsemi temi načini, tudi sicer mi bolj deluje kot malce predelan SFV, a potrebno bo videti v živo in igrati, da vidimo mehaniko in gameplay. 3-level superco so pobrali iz trojke, dodan je punish counter, žal izgleda, da se ni vrnil focus attack.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...