Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

MikeHunt reče pred 40 minutami:

1883, nova kavbojska serija, mislm, da bo dostojna zamenjava za hell on wheels.

 

gre se pa, da bodo sli settlers nekje iz texasa proti north west-u, da bodo poselili empty land.

 

in je tough cowboy life, nonstop nasilje itd., k da bi survival game spilal skor

 


LP

 

Main cast Sam Elliots mustache :sorcerer:

 

 

zgleda cool

Povezava do prispevka
Avion reče pred 7 urami:

Jaz z veliko zamudo gledam Mad Men, iskreno imam zelo mešane občutke, nerealno. 

 

...nekaj prvih sezon je naravnost briljantnih. o tem, kako so uspeli ujet trenutke časa obdobja, ki ga prikazujejo skozi nadaljevanko, je za v vsak filmski učbenik. :ododava:

 

škoda, da se potem zaradi hitenja z zgodbami to malo porazgubi.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 46 minutami:

 

...nekaj prvih sezon je naravnost briljantnih. o tem, kako so uspeli ujet trenutke časa obdobja, ki ga prikazujejo skozi nadaljevanko, je za v vsak filmski učbenik. :ododava:

 

škoda, da se potem zaradi hitenja z zgodbami to malo porazgubi.

Ja, ne zanikam kvalitete serije, edino triggered as fuck sem ob vsakem jebenem liku pa ob celotnem temu obdobju :D

 

Edino, kar sem sam pričakoval, da bo drugače, da bo serija manj temeljila na odnosih in mogoče malo več na dajmo reči razvoju oglaševalskih kampanj itd.

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 12 urami:

optimist :D čeprav majo ene par zanimivih, ko jih draper pogrunta in se res zdi wow, model brejku game. 

Haha ja, saj pravim, edini resen minus so moja lastna pricakovanja, kaksna bo serija :D

 

Drugace pac res vlece, super je.

Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 23 urami:

Prequel Yellowstona? Fuck Yeah! Itak, naj v celoti izide tako kot more sezona Yellowstona, sicer se učinek soap opere porazgubi pri čakanju na naslednji del :D

 

yes indeedy. :D v 7 ali 8 delu Yellowstona, se zdajle ne spomnim točno, itak vidiš Dutton_verzija_1883, ko Crowom dovoli pokop njihovega očeta na svoji zemlji.

 

poleg tega ne pozabit, da pride še en Yellowstonov spin off, 6666. Jimmy Tex, go get 'em boy. :mafija:

 

 

[]D [] []V[] []D reče pred 19 urami:

Men gre pri 1883 zaenkrat vse na in okol te dollar store jennifer lawrence na kurac, res bi bil vesel ce bi kdo drug bil glavni lik.

 

Sam Elliot s svojo predstavo spet tako radikalno povozi ves preostali kast, da je lahko osrednji pripovedovalec zgodbe Roman Končar, pa bo serija kljub temu next level shiet.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...