Skoči na vsebino
Vpiši se za sledenje  
amnesia

Kaj se trenutno predvaja?

Priporočeni prispevki

gerozaver reče Dne, 25. 7. 2020 at 18:09:

Čedalje bolj limonadast priokus dobiva

se mi zdi, da je že od začetka zastavljen ko ena limonada

men sede ta počasn kavbojski slice of life

Navedek

last chance u, 5. sezona

ful bolše mi je v tej sezoni gledat enga mal bol pozitivnega coacha, namest toksičnih manchildov kot sta bla prva dva

Deli prispevek

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 13 minutami:

ful bolše mi je v tej sezoni gledat enga mal bol pozitivnega coacha, namest toksičnih manchildov kot sta bla prva dva

ma ja un model v prejšnih 2eh al 3eh sezonah je bil dosadan za popizdit

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Yellowstone zadnja epizoda zgoj 37min, pa še to se nič ni zgodilo. Ne vem kaj to bluzijo letos.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 8 urami:

Je prva sezona te umbrelle res dobra, ali le povprečna?

ene 3/5 je

Deli prispevek

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 5 urami:

ce je ze kdo predlagal tole, se opravicujem, zapisa nisem nasel,- ampak jezuskristus...:avadodo:

Tnx. Vzeto na znanje, ker vohunske "spletke" so mi že od nekdaj top, poleg tega pa mi je tudi glavni igralec zelo kul.  

uredilo bitje DaCapo

Deli prispevek

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 19 urami:

Tnx. Vzeto na znanje, ker vohunske "spletke" so mi že od nekdaj top, poleg tega pa mi je tudi glavni igralec zelo kul.  

bonus, zadeva temelji na resnicnih dogodkih. Eli Cohen se danes velja za najboljsega izraelskega spijona vseh casov. 

Deli prispevek

Povezava do prispevka

:)

danes sem dobil priporocilo se za tole serijo. posamezni deli se odvijajo antologijsko, med seboj niso povezani, skupno jim je le prizorisce, hotelska soba 104. vsak del je zgodba zase, tako da je lahko dolocen del komedija, drugi drama, tretji grozljivka.

brata Duplass res delata nore stvari. :avadodo:

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Navedek

In the 70s, New York was owned by the Mob. From the producers of Don't F**k With Cats, comes the inside story of the rise and fall of New York’s most powerful Mafia families and the end of the golden era of the Mob. With the full might of the FBI and an army of undercover agents, witness the bugging, the investigation, and the era-defining conclusion of the historic Mafia Commission Trial that changed everything.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 20 urami:

Umbrella academy druga sezona je hudo boljsa od prve

Če prvo v celoti skippam in grem direktno v drugo, mi verjetno ne bo nič jasno? Je ogled prve obvezen za uživanje v drugi?

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Sej prva ni slaba, dalec od tega. In obvezen ogled prve, drugace bos zgubljen. Prva sezona je odlicen uvod za zgodbo v drugi sezoni, super predstavi like in celo sfukano familijo. 

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Bolj razdelani liki, manj zgodovine familije, doloceni pomembni liki dobijo back story, zgodba je dobra, igra je odlicna, serija se lepo razvija, tekoče in zabavno.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

pogledal 6 sezono Vikings (letos pride se drugi del sezone, ki je potrjeno zadnja)

ne me jebat kaka žajfnica je ratala tale serija v zadnjih sezonah. komaj sem se prebil čez.

če je še kdo v dvomih da bi pogledal naj gre raje gledat travo rast

Deli prispevek

Povezava do prispevka
saosin reče pred 4 urami:

27.9. se vrača Fargo

...dodajam še naslednje;

17.9. Archer

25.9. Deutschland (žal ne vem katero letnico bodo tokrat uporabili :D)

28.9. 33. in hkrati zadnja sezona The Simpsons

uredilo bitje hawa meyta

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Vpiši se za sledenje  
  • Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...