Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 1 uro:

 

Arey reče pred 1 uro:

To je ista trditev kot folk ki rece za je za njih ze zdej grafika dovolj dobra in racunalniki dovolj hitri. Tko, like, kje sploh zacnes tako izjavo razmontirat.

 

 

Če je to name letelo, vama lahko rečem, da  to nima nobene veze. Ampak ps4 pač ni bil beast ps5 pa bo relativno na čas izida.

Povezava do prispevka
spaceman reče pred 10 minutami:

 

letos pač enkrat .. i hope

 

do takrat še pa vsaj 3je nadpoveprečni špili (TLOU2, Ghost of Tsushima, cyberpunk) :panika:

Napoved je za holiday season 2020. Korona naj ne bi vplivala na datum in ne bo prestavljen. Ni pa še točnega dneva.

Povezava do prispevka

Če pa Sony kao par mesec pred izidom konzole skrivajo čisto vse informacije o njej. Folk se potem raje pogovarja o burgerjih, kot o neki alien konzoli o katerih se nič ne ve, vse kar smo dobili pa je nek ssd bullshit, kateremu nasedejo res samo največji naivneži.

Povezava do prispevka

če kaj, se je izkazalo da je sony žid ubral daleč najboljšo pot

 

do izida konzol je pol leta

 

MS je šel že all out, pokazal konzolo zunaj in znotraj, folk je bil par dni hyped, pol je sony pokazal kontroler in so se interneti stopili

 

MS je pokazal gameplay in lih toliko da jim niso momci iz ghetta šli glavnega offica zažgat, dissi padali levo desno ni da ni, pol en epic pokaže tech demo engina, ki ne bo v uporabi še x let, zraven pa piše ps5 in interneti se spet stopijo

 

še enkrat, do izida je še pol leta

 

MS nima več ničesar za ustvarjat kakršenkoli hype, razen če si odrežejo obe nogi in uletijo s smešno nizko ceno

 

sony laganini droppa infote kapljico po kapljico in vsakič dvigne hype na next level, do relisa pa ima še dovolj rezerve, da lahko to zanimanje konsistentno fura

 

težko bi delali bolj prav no

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 28 minutami:

pol je sony pokazal kontroler in so se interneti stopili

ne. kvečjemu nasprotno in so me takoj postavl na realna tla da backpaddlov ne bo.

 

Navedek

sony laganini droppa infote kapljico po kapljico in vsakič dvigne hype na next level, do relisa pa ima še dovolj rezerve, da lahko to zanimanje konsistentno fura

 

težko bi delali bolj prav no

ma če bi mel modeli boljšo mašino bi že zdavni (preden folk pozabi xbove specse)

pokazal kok več konjev ma njihov ps5.  "in yo face xbox"

 

Navedek

vsakič dvigne hype na next level

če by hype misliš da bom ravnokar zaspal pol ja

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 21 minutami:

če kaj, se je izkazalo da je sony žid ubral daleč najboljšo pot

 

do izida konzol je pol leta

 

MS je šel že all out, pokazal konzolo zunaj in znotraj, folk je bil par dni hyped, pol je sony pokazal kontroler in so se interneti stopili

 

MS je pokazal gameplay in lih toliko da jim niso momci iz ghetta šli glavnega offica zažgat, dissi padali levo desno ni da ni, pol en epic pokaže tech demo engina, ki ne bo v uporabi še x let, zraven pa piše ps5 in interneti se spet stopijo

 

še enkrat, do izida je še pol leta

 

MS nima več ničesar za ustvarjat kakršenkoli hype, razen če si odrežejo obe nogi in uletijo s smešno nizko ceno

 

sony laganini droppa infote kapljico po kapljico in vsakič dvigne hype na next level, do relisa pa ima še dovolj rezerve, da lahko to zanimanje konsistentno fura

 

težko bi delali bolj prav no

Zanekrat je po moje sam bolj fora, da ima PS večji hardcore userbase in so fani bolj glasni od MSjevih treh mačk.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 19 minutami:

ne. kvečjemu nasprotno in so me takoj postavl na realna tla da backpaddlov ne bo.

 

ma če bi mel modeli boljšo mašino bi že zdavni (preden folk pozabi xbove specse)

pokazal kok več konjev ma njihov ps5.  "in yo face xbox"

 

če by hype misliš da bom ravnokar zaspal pol ja

 

kaj ima veze kako se počuti en m3m3 oporabnik sovica, tudi jaz imam mehkega, pa kaj

 

napisal sem interneti

 

zdaj ne vem katere internete ti spremljaš (oz. vem ampak mi je toliko bad da se bom nardil da ne vem :D ), ampak obče je reception pač tak kot pišem, jebiga

 

KE RIT reče pred 18 minutami:

Zanekrat je po moje sam bolj fora, da ima PS večji hardcore userbase in so fani bolj glasni od MSjevih treh mačk.

 

valda

 

in rezultat je, da je večji kype kljub manjšemu outputu

 

aka delajo prav

Povezava do prispevka

ne vem zdej katere internete ti spremljaš (oz,. vem ampak mi je toliko bad da se bom naredil da ne vem), ampak nek umetno generiran hype za recolored kontroller označevat kot legit obč reception oz. neko realno stanje INTERNETSOV

je zgolj samo še nekdo ki je podlegel hypu, pač ob boku stpe state drive fanom, jebiga

 

Navedek

in rezultat je, da je večji kype kljub manjšemu outputu

res, ogromen hype, kr nič ne vemo, so hyped, lol

 

no sj štekam, raznim stipetom in "ps bo pc killer" to res prav pride, manj dajo ven detailov bolj lahk fanboji twistajo besede kako je to prihodnost.

kar ne bi šlo če danes vn fuknejo specse cpuja&gpuja&co.

Navedek

kaj ima veze kako se počuti en m3m3 oporabnik sovica

 

Nima nobene veze. Uporabnik sovica ti je povedal dejstvo, da backpladdov ni, ti se pa zatekas k nekim "m3m3" replyjom, kot da mi ne mores naprej vrzt kaksnega drugega argumenta zakaj tocno so celi INTERNETSI ponoreli ob sliki kontrolerja katerega zadnje strani niso niti prikazal.(ker ce bi kontroler imel backpaddle bi jih 200% skrival ane, 5D marketing). Kaj ima veze kako se jaz pocutim indeed, to so dejstva.

 

Cutim da dregam v fan gnezdo tko da mal brzdaj napade ce ne zmores brat karkoli remotely ne-fanboyevskega glede ps5, ker pol bo spet jok k se bom spustu na vas level.

 

 200+IQ protip, napadaj post in izjave le-tega, ne pa avtorja posta in iz kje prilima kak meme v neki xyz temi in se pricakovat da te to naredi nekako prav.

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

lol, meni očitat fanboyevstvo je lih kot da bi stpetu očital objektivnost :rofl:

 

sem napadel izjavo, ne avtorja, čeprav maš res, da ne bi trebal provocirat zravn, ampak vsakič ko nekdo argumentira z "zame ne velja, potem ne velja", mi kar nagonsko prsti začnejo disse tipkat

 

Navedek

Sony's new PlayStation 5 controller DualSense has become the second most liked gaming post in Instagram's history with more than 4 million likes. The current record holder is still PS5 logo with 5 million likes in first 24 hours.

 
 
Navedek

Microsoft admits "we set some wrong expectations" with Xbox Series X "gameplay" reveal
"And that's on us."

Navedek

The Xbox Series X gameplay reveal was a disappointment

 

8OccYYq.png

 

5vjlVBT.png

 

pač facts jebiga, izvoliš kontrirat da sem cherrypickal headline, samo pol izvoli predstavit drugačne, po vseh igričarskih straneh je pač konsenz da je MS fejlal, vse kar sony nardi pa se hypa kot nov prihod kristusa

 

meni je cringe že po tem foromo čitat kako se folk krega okrog faking game engine reveala kot da gre za gameplay najmanj launch igrice

 

pa o stipetovemu krčevinastemu vztrajanju in isto krčevinastim napadom na stipeta

 

samo dejstva so pač takšna, sony nardi manj in generira večji hype, pizda ne vem kako je sploh možno kontrirat temu, ker ni dobesedno enega samga pokazatelja, ki bi namignil v nasprotno

 

aja, sovica ni hyped, sovica zeha zraven, pol vsi headlini in vse številke nič ne veljajo, ker je doživljaj sovice ultimativno globalno merilo

 

no, to sem napadel

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Jaz bi samo dodal, poleg tega da Mefi trolla @gojc in ne jemat njegove poste dobesedno, da...

 

MS ima se za pokazat, predvsem Halo Infinite, amapk ja Sony bo itak uletel s Deamons souls in GT7 in bo porejpal MS ob izidu.. razen ce ne bo Halo Infinite nek ultra FPS hit ala Destiny ob izidu in se pal leveloj jacce. Ne vem mogoce ima MS se kaksno ekskluzivo ob izidu, who knows, sam nisem optimist

 

Me pa zanima predvsem kako bodo delovale Multi igre na eni j drugo in kaksna bo razlika

Povezava do prispevka

Evo za vse tiste, ki bi radi ontopic poste:

 

Ne vemo kdaj pride konzola.

Ne vemo koliko bo stala.

Ne vemo kako bo močna.

Baje bo imela revolucionarni stipe solid state drive, ki bo odfukal rit vsem PCjem.

 

To je to.


Zdaj pa nazaj na pomembne stvari, kot so mac burgerji in benchanje na m3 meetu.

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 38 minutami:

Evo za vse tiste, ki bi radi ontopic poste:

 

Ne vemo kdaj pride konzola.

Ne vemo koliko bo stala.

Ne vemo kako bo močna.

Baje bo imela revolucionarni stipe solid state drive, ki bo odfukal rit vsem PCjem.

 

To je to.


Zdaj pa nazaj na pomembne stvari, kot so mac burgerji in benchanje na m3 meetu.

Moram quotat da bo lazje najt
napisem lahko se da bo dokazano imela boljso grafiko kot xbox kljub manjsi racunski moci ker tako pravi en demo ki je ali ni tekel na playstationu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...