Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 58 minutami:

To itak. Samo on je pisal o hardwaru in najlepši igri, ne najboljši.

 

atomic reče pred 16 minutami:

To sploh ni pomembno, kako kdo gleda ne lepoto in s katerega zornega kota itd... Ker enostavno ni zornega kota, kjer bi bil nek Uncharted 4 lepši od enega red dead redemptiona 2.

 

Beauty is in the eye of the ke_kit.

Uncharted 4 >>>>>>>> RDR2

Povezava do prispevka

Meni je pa RDR 2 pomoje lepši, čeprav tudi U4 je osupljiv. Piratska vasica je out of this world

 

Sam RDR 2 me je pomoje večkrat ubil. Tisto drugo mestece, ko ima mlin, sem pomoje solzico spustil, ker obstaja neki tako carskega, prav uno utelešenje predstav ob branju kavbojskih zgodbic in stripov 20 let nazaj :D

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

ne vem stari, jaz bi se težko odločil, katera mi je najlepša

 

87b69be0815a87c08a092e6c908cdd84

 

pomoje sem samo premalo cinika in znam preveč uživat v lepotah gejminga, my bad :D

 

 

gris sem koncal, ko sem imel xbox game pass, res cudovit experience

 

bom definitivno nabavil na gog, ko bo sale, je vreden, da mi dela guzvo v libraryju

Povezava do prispevka

Ne pozabit, da Naughty Dog še ni rekel zadnje to generacijo - TLOU II

 

Drugače zaenkrat je mogoče tudi meni RDR2 najlepša igra te generacije - ampak tisto res, če se prav moram odločit za eno, ker drugače bi dodal notri še vsaj God of War in HZD...RDR2 predvsem zaradi tega, kar omenja Ćamir

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 3 urami:

ne vem stari, jaz bi se težko odločil, katera mi je najlepša

 

cpgy24e42sl11.jpg

 

base-profile-screenshot-2019.11.05-14.21

 

87b69be0815a87c08a092e6c908cdd84

 

pomoje sem samo premalo cinika in znam preveč uživat v lepotah gejminga, my bad :D

 

KE RIT reče pred 3 urami:

 

 

Beauty is in the eye of the ke_kit.

Uncharted 4 >>>>>>>> RDR2

 

ĆAMIR reče pred 3 urami:

Meni je pa RDR 2 pomoje lepši, čeprav tudi U4 je osupljiv. Piratska vasica je out of this world

 

Sam RDR 2 me je pomoje večkrat ubil. Tisto drugo mestece, ko ima mlin, sem pomoje solzico spustil, ker obstaja neki tako carskega, prav uno utelešenje predstav ob branju kavbojskih zgodbic in stripov 20 let nazaj :D

 

Sovica reče pred 2 urama:

Nism 1x pomislu "kok je lepo" med igranjem uncharteda, kar se je pr rdr2 dogajal skosss

 

 

 

Sploh ni pomembno, kaj je komu bolj všeč. Tudi na umetnost se lahko gleda objektivno in na lepoto nasploh. In to, da je beauty is in the eye of beholder je res najbolj zlajnana fraza, ki je prevečkrat še zlorabljena.

Kdor ima rad debele punce mu manekenka ne bo všeč. Različne kulture imajo radi različne stvari. Ampak lahko zadeve spravimo na nek skupni imenovalec, recimo pri lepoti človeka je to ponavadi zdravje, plodnost, moč itd...

 

Kaj je skupni imenovalec pri Unchartedu in RDR 2? Ja posnemanje RL in tukaj RDR2 povozi Uncharted 4 po celi črti. Zato tudi tisti, kateri padajo na holywoodske fore z lepimi manekeni, dih jemajočih lokacij turističnih destinacij ne morejo zbanalizirati tehnične in umetnostne superiornosti RDR-ja.

Povezava do prispevka

kar se mene tiče tist rdr2 screenshot dela špilu krivico.

kak screenshot kashmir fieldsev v sunsetu bi imel ravnotako bolano barvno vibranco s tem da vreme efekt pokosi u4 na celi črti.

 

Če bi pa primerjal kanyone in puščavo v rdr2 vs uncharted_ovo pa sploh ni vredno debate.

 

https://www.google.com/imghp?hl=en

 

Navedek

Jaz mislim da Uncharted hoče bit bolj filmski, kot RDR 2.

če sm kdaj mel pretentane možgane, da gledam film, je blo to med cinematics jahanjem v RDR2

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

 

atomic reče pred 5 urami:

Poredni kuža ni nikoli naredil najlepše igre, ne na prejšnji, ne na zdejšnji in tudi na next-gen ne bo.

 

28v1v4.jpg

 

 

atomic reče pred 44 minutami:

Kaj je skupni imenovalec pri Unchartedu in RDR 2? Ja posnemanje RL in tukaj RDR2 povozi Uncharted 4 po celi črti.

Po tem kriteriju ma marsikatera dirkacina boljso grafiko, ker je bolj fotorealisticna al pa vsaj mestoma ce ne na celi crti Death Stranding recimo. Uncharted pa, kot je nekdo pred mano napisal, pomojem ne stavi na fotorealizem, enako kot film Indiana Jones ne cilja na realisticen potopis Indije ampak na neko bajeslovno verzijo le te. Itak je to lahko zdej 30 strani dolga debata pa ne bomo prisloi dom konca, ker je prevec kriterijev. V glavnem nic ni narobe, ce ti je RDR2 lepsi, marsikomu je, sam ni pa to neka ultimativna objektivna resnica.

Povezava do prispevka
Sovica reče Dne, 23. 5. 2020 at 15:50:

Nima nobene veze. Uporabnik sovica ti je povedal dejstvo, da backpladdov ni, ti se pa zatekas k nekim "m3m3" replyjom, kot da mi ne mores naprej vrzt kaksnega drugega argumenta zakaj tocno so celi INTERNETSI ponoreli ob sliki kontrolerja katerega zadnje strani niso niti prikazal.(ker ce bi kontroler imel backpaddle bi jih 200% skrival ane, 5D marketing). Kaj ima veze kako se jaz pocutim indeed, to so dejstva.

Torej to ni dejstvo, ampak samo je samo visoka verjetnost. Dokler nimaš dokazov nimaš dejstev.

Povezava do prispevka

V igrah sem prav pri njihovih naslovih največkrat spustil čeljust do tal.

Recimo vsa scena na premikajočem vlaku iz Uncharted 2  :ododava:

In nazadnje pri Lost Legacy :wub:  A vidiš tista kipa pri slapovih na prvi sliki ? Dejansko greš direktno tja in po njih plezaš !

Povezava do prispevka

Jaz nisem tako grafično kumšten... ahem izobražen kot ste ostali, tako da res ne razumem čist teh debat. Ne da bi se šel nekega pokrovitelja, sam meni zgledajo vsi screenshoti zgoraj do konca odlom. Ne vem kako se sploh odločit oziroma kaj gledat, da vidiš, kaj je boljš :D Uncharteda 4 in LL, RDR 2, HZD, GOW, RE2R... Kaj jaz vem no, meni je to to kar se razvoja grafike tiče, če ostanemo na tej stopnji ne bom neki preveč žalosten :D

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 29 minutami:

Načeloma se strinjam. Samo ko daš back to back RDR 2 na ps4 pro proti xbox one x in preklopiš na istem TVju eno sliko na drugo, je razlika tako brutalna, da pač ni več feelinga igrati na konzoli s slabšo sliko.

 

Jaz sem pač tak, da mi je gaming moj prvi hobi in hočem vedno ultimativno izkušnjo. Slednjo se da izboljšati s tvjem in dobrim ozvočenjem, samo dejstvo pa je, da take brutalne razlike kot ti jo da močnejša konzola ne moreš z ničemer nadomestiti.


Zato ste mi pravzaprav vsi v konzolcu fake gamerji, ker kao ful uživate v špilih, v resnici pa imate stalno slabšo izkušnjo v vseh multi naslovih. Tako kot da bi mi nekdo pametoval kakšen ljubitelj piva je, a na koncu bi v gostilni vedno vzel najcenejšo scalino.

 

se mi zdi da si enkrat na starem forumu izjavil, da ti gaming ni prvi hobi - samo to je too much zame, da bi zdaj najdu... :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...