Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

Aktivist Vanč reče pred 36 minutami:
Navedek

V SDS-u omenjenih očitkov danes niso želeli komentirati. Poslanka Anja Bah Žibert je na to temo dejala le, da so "te zadeve v teh trenutkih nekoliko smešne". Slovenija se po njenih besedah spopada z velikimi izzivi, od migracij, poplav do odhodov ministrov.

:rofl:

  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Pa a ti res ne dojameš, da je situacija, kjer lahko oblastniki, predsedniki vlade, ministri in ostali prosto po medijih obtožujejo ljudi, da so morilci, fašisti ali karkoli tretjega, skrajno nevarna? Janša je bil jeben predsednik vlade, ko je po Twitterju ramblal, da je nek tip sokriv umora. Ja, je mogoče lahko dober troll leta 2023, potem pa se ti nekaj zatwista, kot na Madžarskem, Turčiji in v podobnih državah, pa naenkrat ni več smešno. Janša, ki je že na pogojni zaradi tega, bi sodil v zapor, Luka pa pač upravičeno sodni opomin. Saj meni je tudi Bršič retard in vsakič pljunem na stran, ko slišim njegovo ime, ampak pač jebiga, povej to na drugačen način

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 46 minutami:

Lol, daj ne razlagaj tega Ani :D Brezveze, da sodišča obravnavajo to, bolje bi blo, da bi Franci iz Žememelj odločal in ne bi obremenjevali sodišč.

Ne vem, če se vam zdi, da je smotrna poraba javnega denarja, da se na sodiščih prepucavajo za par evrov okoli svojih twitter spatov, pa se naj. Verjetno je šel denar še za kaj bolj neumnega kot je Mahnič vs UKZ, Janša vs vsi, Mesec vs  Bršič in moja najljubša Snežič vs Kordiš (samo primeri iz zadnjih par mesecev), ampak jaz se trenutno težko spomnim primera. Kot otroci v prvem razredu, ki se stepejo med sabo in potem pri učiteljici tožarijo  drug drugega. 

 

Sodišča v Sloveniji so prepoceni.

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
ana reče pred 9 minutami:

Ne vem, če se vam zdi, da je smotrna poraba javnega denarja, da se na sodiščih prepucavajo za par evrov okoli svojih twitter spatov, pa se naj. Verjetno je šel denar še za kaj bolj neumnega kot je Mahnič vs UKZ, Janša vs vsi, Mesec vs  Bršič in moja najljubša Snežič vs Kordiš (samo primeri iz zadnjih par mesecev), ampak jaz se trenutno težko spomnim primera. Kot otroci v prvem razredu, ki se stepejo med sabo in potem pri učiteljici tožarijo  drug drugega. 

 

Sodišča v Sloveniji so prepoceni.

To, da je vsaj nekaj regulacije in da ne more kar vsakdo rečt kar hoče je lahko samo dobra stvar. Sicer bi morala biti ta raven obrekovanja javno preganjana, ampak bolje kot nič.

 

Aktivist Vanč reče pred 54 minutami:

Seveda. Saj je Twiter javni prostor kjer pač lahko vsak sam objavi kaj brez posredovanja medijev. Mediji pa potem od tam povzemajo, predvsem od javnih osebnosti. Saj je vsem tem jasno, da jih mediji spremljajo in ne objavijo nekaj zgolj za followerje na omrežju.

Se mi zdi da je v razvitem svetu twitter mnogo bolj popularen v političnem smislu, to pomeni, da je tudi za javnost prvi vir informacij 

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 15 minutami:

Se mi zdi da je v razvitem svetu twitter mnogo bolj popularen v političnem smislu, to pomeni, da je tudi za javnost prvi vir informacij 

 

Kaj jaz vem. Možno... jaz ga ne uporabljam in moj krog kolegov, znancev, sorodniki... tudi ne. Verjetno pa kdo več. Vseeno nima niti približno dometa ostalih medijev po moje (neposrednega). Kdo bo sledil vse politike in cele dneve brskal po objavah... (razen Andrejusa). Sicer imam račun, nisem pa bil že tako dolgo gor, da sploh pojma nimam kaj je bilo geslo in uporabniško ime (par let).

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Saj vemo, da če bi janez na TV sred prenosa v živo ubil nekoga in bi bil nebroj prič... bi na koncu pri fanih izpadlo, da itak ni kriv, vse je zarota dodišč, Kučana,... :D

 

Bomo vidli kaj bojo sodišča rekla okrog česar, sedaj so vse še samo govorice.

 

(sodišča so proti nam bo na koncu, jasna stvar... nihče nas nima rad, razen nas samih...)

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

"če ta podjetja, ki pokrivajo nekaj odstotkov medijskega prostora delujejo kot vzporedni računi stranke, potem vsi ostali mediji delujejo kot vzporedni računi vladne koalicije".

"Ne nazadnje je bilo menda podpisano pismo o nameri, da naj bi se tisti famozni projekt Vojak v akciji predvajal ravno na vaši televiziji," je odgovoril novinarki komercialne televizije POP TV.

"Smo pa tudi razočarani, ker ta komisija ni ugotovila, zakaj je bilo nakazanih 100 tisoč evrov gospe Vukovič, ki je zdaj generalna sekretarka Svobode. Tako da bo imela ta komisija še veliko dela,"

Povezava do prispevka
Brenta reče pred 1 uro:

@Berbasecks financno je to drugace dober model. Najprej folk ki kadi ful vplaca v drzavno blagajno zaradi trosarin, potem pa krepne za rakom pred penzijo. Upostevano tudi zdravljenje, ki kosta bistveno manj kot 20 let penzije.

ja, ampak upoštevaj da je vsaka izguba 40 + - letnika, obenem izguba 20 let delovne dobe. Ta pa prinese v blagajno mnogo več kot "20 let penzije". 

Če obenem upoštevamo še staranje populacije tole nima nobenega smisla. 

 

EDIT: je pa pravzaprav alarmno na kakšen način slovenec "računa" na državo. Sebe in druge jemlje kot del mašnerije, ki "mora teči". "to je pravzaprav ok za državo", pri čemer je država zgolj še kapitalistični stroj, katere naloga je BDP. Grozno

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

najbolj zmaga itak morebitna prepoved e-cigaret, boljš da folk kadi :D  

če bi govorili samo o tistih za enkratno uporabo, grem pa takoj podpisat (ker folk meče te fucking li-ion baterije povsod)

Pomoje je problem dostopnost e-cigaret + vsi okusi in to da ne smrdijo : kar jih naredi privlačne za mlade. To + različni zakoni po EU in zunaj naredijo produkt izredno dostopen. 

 

ni čisto tako, da če se ukine e-cigarete, da bodo uporabniki prešaltali na navadne. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 51 minutami:

..., ki jih mladina množično konzumira. To naj kar gre na smetišče zgodovine.

a ti je že kdo rekel, da si star prdec?

"vse prepovedat... skiroje, Prime, vejpe... ko smo bilo mi mladi ni bilo nič tega - zato smo zdaj druga Švica"

Povezava do prispevka
BuDi reče pred 8 minutami:

a ti je že kdo rekel, da si star prdec?

"vse prepovedat... skiroje, Prime, vejpe... ko smo bilo mi mladi ni bilo nič tega - zato smo zdaj druga Švica"

nikotinski izdelki so že dolgo omejeni, star prdec

 

predvidvevam pa da bomo na zahodu videli vse več omejitev, preprosto ker se ne razume več pomena pojma svobode, in se bo šlo "na hard" v omejevanje le-te v imenu zdravja. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...