Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Menethil reče pred 49 minutami:

Lol men pa niso nič outdated. Kaj je hud un komad tm v operi k jo poje una modra vesoljka. To ga še zdej tok proper zažiga.

ne vem, kaj je komad, vesoljki je pa ime Plavalaguna :) in res je modre barve! :D ta film ima nekaj slovenskega pridiha :D in v 2. delu filma Plava laguna (1991) igra Milla Jovovich :D

Povezava do prispevka

The planned 4K Ultra HD disc release of James Cameron’s “The Abyss” has been cancelled in the UK.
The reasoning has been due to one scene in the film – the scene in which a rat is breathing ‘oxygenated fluid’.

UK censors reportedly asked for the scene to be cut as the country has strict censorship laws regarding depictions of animal cruelty.

:no:

Vsaj za ostale regijo bo hopefully

Povezava do prispevka

https://www.imdb.com/title/tt0093773/?ref_=ttrel_ov

Predator 1987, ena obnovljena verzija, ne vem če je tudi kaj dodanega, občutek sem imel da je fight med predatorjem in Švarcijem dodan, oz. razširjen...mogoče se motim.
Prvič sem pogledal ta film, da sem ga razumel, prej sem ga gledal parkrat kot froc in nisem štekal, zakaj so šli v džunglo itd...pač gledal sem samo akcijo :D

Šit, to je res dobr film, kak suspenz jim uspe ohraniti skozi celoto filma...Podobno nadkulski, brezčasni mi je The Thing

Povezava do prispevka

I Don't Feel at Home in This World Anymore

Ima par dobrih for, precej kul zadeva če si moodu za malce bolj temno komedijo.

 

Angel Has Fallen (2019)

Klišejsko, sam vseeno niti ne tolk zanič. Akcija je dost dobr narejena. Za zabit nedeljsko popoldan.

 

The Northman (2022)

Ker šit od filma, res ne vem zakaj tak hype. 

Spoiler

Zmoti gledališka igra, nerodni monologi, neke bedne vizijske sekvence, Valkira z zobnim aparatom in tista glupa sključena hoja glavnega igralca. Pa vem, da naj bi bil točen glede zgodovine, ampak kreativno svobodo so dal ravno na tiste elemente, ki meni film uničijo.

 

Povezava do prispevka

Saltburn

 

Nekakšna ekranizacija romana Secret History? Po koncu filma imaš mogoče en tak rahel deja vu občutek, kot da si vse to nekako že videl, ampak se mi zdi, da je Saltburn vseeno zanimiva/zabavna celota. Sem užival ob ogledu. 

 

7 zrn soli / 10

 

Thanksgiving

 

Grozno slabo narejena parodija/slasher. Sem mislil, da sem bom lahko vsaj zabaval ob debilizmih, pa mi je po 10 minutah že postalo mukotrpno gledanje. 

 

2 purana / 10

 

Killers of the Flower Moon

 

Film, ki me je najbolj "razočaral". Verjetno zato, ker sem pričakoval nekaj drugega, ampak ves čas sem imel nekakšen občutek, da je resna tematika predstavljena na nek tak, skorajda parodičen način? Še najbolje mi povzame celoten film zadnja scena v filmu z radijsko igro. Kot da bi mi nekdo hotel predstaviti neko resno, dokaj turobno zgodbo, poleg tega bi pa delal še neke zvočne efekte in bi vse skupaj izpadlo samo wat.jpg 

Mogoče me je toliko bolj zavedel trailer, ki sem ga gledal, da sem imel popolnoma drugačna pričakovanja. Also tudi meni je bil za 1 uro predolg. 

5 rožic / 10

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Pismo, men je bil pa Thanksgiving top!

Prov užival sem, sem pričakoival precej večji flop, lahko bi rekel, da najboljše od Eli Rotha do sedaj. Mogoče zato, ker sem imel ničeljna pričakovanja

Also otvoritvena scena, isto! :D : 



Also: Zadnja Žaga: https://www.imdb.com/title/tt21807222/
Boljše kot prejšnji derivati nadaljevanj, slabše kot enka...

uredilo bitje pocast
Povezava do prispevka

Oppenheimer

 

V redu film, morda malce predolg. Morda tudi bolj za ameriške oči zanimiv, nam se gledanje te histerije ko so lovili komije po ZDA že dolgo ne zdi nič pretresljivega. Vsekakor ne prodre med najboljše Nolanove filme.

 

Barbie 

Zanimiv in odštekan film, ki odpira marsikatera vprašanja, in hvala bogu ni muzikal. Hkrati pa ni, da bi zdaj rekel vauu po filmu in da ti odpira neka nova obzorja ali postavlja vprašanja, ki še niso bila postavljena. No kakor za koga :). Mi bil za odtenek boljši od Oppija. 
 

Gledal še s tamalim Gran Turismo (bolj brezveze, tamalmu bil ok) in Old Dads (Bill Burr, nekaj kar dobrih scen, nekaj pa zelo klišejskih). 
 

Tako da v letu 2023 mi bil vsekakor film leta Past Lives. 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
seattle reče Dne, 31. 12. 2023 at 2:24:

The planned 4K Ultra HD disc release of James Cameron’s “The Abyss” has been cancelled in the UK.

Vsaj za ostale regijo bo hopefully

Če se je toliko potrudil kot za True Lies 4K potem tudi če ne.

Povezava do prispevka

Jaz sem pa v moodu da gledam stare dobre filme, pogledal pa na novo

 

Holdovers - hud film, čisto po naključju sem isti dan prej gledal Sideways, potem pa vidim da je Holdovers spet kombinacija Payne + Giamatti. Meni je bil odličen film, še veliko bolj spoliran in rezijsko dovršen. Daje še tak Wes Anderson vibe. Hud soundtrack. V glavnem priporočam. Ene 7.5/10

 

New Hunger Games jajaja. Meni je ze JLaw saga sedla, ta pa tudi kul, zabaven flick za zabit cajt. Ene 6.2/10 mu gladko lahko prisodim. 

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...