Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Tom Clancy's Without Remorse (2021)
Trailer me je zavedel. Akcija je pretirana, čeprav spominja na akcijade iz 80'. In pa tudi
Spoiler

mid credits rainbow six navezava je bedna..

 

 
The King of Staten Island (2020)
En izmed komentarjev na IMDb pravi, da Apatowi snema filme kot da so 12 ur dolgi. In pri temu sem jaz definitivno pomislil, da to drži. 
 
The Courier (2020)
Benedict Cumberbatch itak odličen, tempo lepo umirjen a vseeno te potegne notri. Nekako kaže, da se filmu ne gre, da bi bil spektakel, ampak, da bi povedal zgodbo.
Povezava do prispevka

Coco (2017)

Čudovit Pixar film o družini, tradiciji in smrti. Naslov je manjši spoiler, kar mi gre malo na živce, ampak it makes sense. Pač tipičen Pixar formula film, z glasbenimi vložki in De La Muerte estetiko.

Ocena:
Mariachi in LSD živali/10

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 19 urami:

Black Widow

WTF; kdo na snemanju je rekel: “OK, to je to, koncali smo, great job everybody”?

problem bw je ker se mora dogajat 

a) v svetu kjer so avengerji skregani

b) v svetu pred thanosom

c) bad guy mora bit nek cist obicen clovek

in d) mora bit vreme za catsuit

 

pa itak ni suspenza ker bw dobesedno ne more umreti ali pristati v zaporu

ta sestrica mi je bla pa res huda, upam da njo in fotra se kdaj vidimo (in da je barton ne ustreli hhh)

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 10. 7. 2021 at 22:15:

Coco (2017)

Čudovit Pixar film o družini, tradiciji in smrti. Naslov je manjši spoiler, kar mi gre malo na živce, ampak it makes sense. Pač tipičen Pixar formula film, z glasbenimi vložki in De La Muerte estetiko.

Ocena:
Mariachi in LSD živali/10

pri coco sm jokal:cry:

Povezava do prispevka

Meni je totalno dogajal; se vidi, da ni klišejsko hollywoodsko sranje, temveč evropski projekt. Odlično posneto, dobri igralski nastopi, kratkočasno in mestoma precej napeto. Ajde, tematsko in konceptualno gre za dokaj standardno post-apokalipso + kolonizacijo vesolja, ampak z zanimivim zasukom in pomembnimi moralnimi poudarki. Plus prepričljiv ženski nastop, ki ni običajno #MeToo sprenevedanje in jebena aktivistična trendovska dvoličnost. All in all, presenetljivo solidno imho.

 

Tides | The Colony (2021)

 

Povezava do prispevka

Till Death:

problem tule je bil, da sem šel v ogled filma z visokimi pričakovanji (pozitivne kritike par utube opisovalcev, ki ga ponavadi ne sekajo mimo), ki pa jih film žal ni dosegel.

5.5/10

 

Black widow:

je bilo dosti že napisanega, zato zgolj moja ocena 5.5/10. Že to, da sem zadremal med "akcijskim" filmom pove dovolj (pa ne zgolj glede emšo:D).

Povezava do prispevka

Včeraj sem gledal novega Shyamalana, Old. 

 

Direkt 10 min pred koncem filma, pred twist revealom, sem imel svoj M. Night Shyamalan real life plot twist in nisem videl konca filma :D Ampak tisto uro in pol je bil dokaj ... čuden. Kot da bi bilo vse skupaj namenoma štorasto odigrano/zmontirano/posneto, ampak ja, dokler ne vidim zadnjih 10 min, mu ne morem dati ocene :) 

Povezava do prispevka

Quiet place 2

 

Meeeh, v redu, kot nadaljevanje zgodbe, čeprav nepotrebno. Samo več enakega. Mi je bil pa kul začetek filma,

Spoiler

ko pokaže, kako se je vse skupaj začelo. Ko pokaže prazno mesto z delujočimi semaforji in pometenimi pločniki sem rekel, ma ja, kako lahko semafor po enem letu še vedno deluje. Potem pa napiše Day 1 :)

 

 

Boss Level

 

Ha, tole je bilo pa kul. Zgodba, igralci, zaključek filma. Odlično presenečenje.

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka

HIGH LANE (2009)

 

Francoska" Wrong Turn" grozljivka ki se dogaja kao na Hrvaških planinah

Sicer klišejska tipična klavšćina v drugem ,a v prvem delu filma preseneti z dinamičnimi, odlično posnetimi  scenami plezanja

Kar solidno.

6,5/10

 

BLOOD RED SKY (2021)

 

Še ena evropska grozljivka v višavah,tokrat nemška z vampirji in teroristi v letalu.

Mama vampirka skuša zaščititi sina pred teroristi ,na koncu pa vsi plešejo akcijsko  krvavi ringlšpil visoko nad oblaki

Solidno,dokaj

6,5/10

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

No Sudden Move (2021)

 

Na glavo padu model k je izbral te sirokokotne lece za ta film, pr scenah kjer se kamera premika je res nagravzno, mal da ne sickness inducing. Sicer dost average scam heist movie, na momente se mal vlece, hkrati je pa na momente tut tezko sledit stevilnim likom in dogajanju, mogoce glih zarad motece kamere. 6,1/11

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...