Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Hernier reče Dne, 6. 11. 2022 at 10:05:

Tip je bil že leta zelo anti-Janša razpoložen

 

Nekdo je cca. 2 tedna nazaj naredil storyboard njegovih "ubi Janšo" postov na Twitterju, post je šel viral 

 

Image

 

Desni del twittosfere je začel cancelat vse, ki so bili z modelčkom v navezi (taggali so folk, ki si je kdaj kaj potweetal z njim ter jim težili ala "s človekom, ki grozi s smrtjo, si pišeš, pojasni!" itd.)

 

Pol pa so Janša fani začeli ugotavljat, kdo je Filmoljub v resnici

 

In so tudi ugotovili, ker valda, vsakega se lahko ugotovi :D ter dali v javnost njegovo identiteto, podatke o zaposlitvi itd. itd., kolikor vem tudi namigovanja, da so pisali šefom itd.

 

Nakar je pobrisal Twitter in blog

 

End of story

Fak, to je bilo pa res nepotrebno, ne vem kaj mu je bilo tega treba...

Rad sem prebiral blog, nisem se z njim zapenjal, je pa kot kaže kar vzkipljiv...škoda, blog je bil dober.

Povezava do prispevka

Se strinjam. Nisem ga bral, ma je škoda ogromnega arhiva filmskih vtisov. Tip je bil dejansko konsistenten pisec recenzij dolga leta. Vmes je 200 podobnih blogov propadlo, on pa je no fucks given kucal te recenzije naprej. Je pač mislil, da je z vzdevkom 100 % anonimen, ampak dejstvo je, da če si na netu, folk lahko ugotovi, kdo si. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 35 minutami:

Se strinjam. Nisem ga bral, ma je škoda ogromnega arhiva filmskih vtisov. Tip je bil dejansko konsistenten pisec recenzij dolga leta. Vmes je 200 podobnih blogov propadlo, on pa je no fucks given kucal te recenzije naprej. Je pač mislil, da je z vzdevkom 100 % anonimen, ampak dejstvo je, da če si na netu, folk lahko ugotovi, kdo si. 

To ja!

Gor je blo ne vem...na tisoče filmov, konsistentno ocenjenih, od krša, do dobrih, pa predvsem veliko ne Holiywoodskih, artističnih zadev

Povezava do prispevka
Mitsu reče Dne, 6. 11. 2022 at 18:19:

Kdor sovraži v taki meri kot je tale Filmoljub, potem tudi ljubi v enaki meri. 

 

Kaj da fak so to ene floskule rofl lol. Dej pejt še Odilu Globočniku eno svečko na grob prižgat, sej je tudi on "ljubil v enaki meri". Tole kar je nalepljeno zgoraj od Filmoljuba / Tucota je znal čistega pacienstva, tipo je bi fuknjen ko kamen že ko je bil šerif na tem forumu (brisanje celih threadov če kaj ni bilo po njegovem, takojšnje zapenjanje z vsakim, najbolj brutal abusanje moderatorskih pravic itd).

 

Jebeš take psihiče pa čeprav imajo dober feel za filme in se jim da delat dober content. Obnaši se, pizda, al pa spidzi

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

 

Kaj da fak so to ene floskule rofl lol. Dej pejt še Odilu Globočniku eno svečko na grob prižgat, sej je tudi on "ljubil v enaki meri". Tole kar je nalepljeno zgoraj od Filmoljuba / Tucota je znal čistega pacienstva, tipo je bi fuknjen ko kamen že ko je bil šerif na tem forumu (brisanje celih threadov če kaj ni bilo po njegovem, takojšnje zapenjanje z vsakim, najbolj brutal abusanje moderatorskih pravic itd).

 

Jebeš take psihiče pa čeprav imajo dober feel za filme in se jim da delat dober content. Obnaši se, pizda, al pa spidzi

 

Meni osebno tale Filmoljub ni pisal dobrih recenzij filmov in tudi dobrega contenta ni delal. Kot sem ga spremljal ko je tukaj pisal, je pogledal  vse mainstream šrot filme (ne vem kakšen feel za flme je to, če gledaš samo sranje) in jih potem tudi komentiral da so šrot. Ne vem kako je lahko to dober content zate? Za mene bi bil dober content da če je že gledal ves šrot, ki ga je gledal, da  ga ne bi recenziral in bi  se potrudil in med vsem šrotom ki ga zdej štancajo našel kakšne skrite bisere in to izpostavil in pohvalil in recenziral.  To bi bil dober content. Pa skoz je limal linke do svojega bloga in do tistih brezveznih recenzij šrota. Večinoma nisem bral njegovih mnenj, ker so se meni zdela brezvezna. No vsaj moje pizdunsko mnenje je to. In tud svoje mnenje mam lahko v prejšnjem postu, ki je bil zajebancija. Dol mi visi za politke, leve in desne, vsi so isti pacienti (ker če nisi pacient ne rineš in se ne ukvarjaš s politiko) in vsi podobno obračunavajo med sabo na enak primitiven način in moj "primitivni  zajebantski" post je bil zajebancija na njihov primitivizem.  No vsaj v moji glavi je blo tko mišljeno, kaj si si pa ti predstavljal ko si bral moje nakladanje pravičnik je pa tvoja stvar. Pa če sem lahko jest ignoriru Filmoljuba, lahko ti tud mene ;). Sej tisti ki za mene kaj v redu napišejo se kaj naučim, se nasmejim......ostale pa ignoriram. Sej je simpl. Najbrž na temu forumu ne boš dosegu perfekcije, tud če taki pizduni kot sem jest spizdijo.

 

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

All My Friends Hate Me - nenavaden angleški film o tipu, ki v prijateljevem dvorcu praznuje rojstni dan, sam se vsi do njega obnašajo kot da je drek in na koncu je sam JK dude, why u mad? Take a joke. Čeprav je bil tip upravičeno razpičkan (hkrati pa se je tudi sam izkazal za debila, that is true). Zelo odkrito prikazuje debilne ljudi in debilne odnose, ki jih povzročijo debilni ljudje, ne razumem pa "nauka" filma oz. zaključka. Nisem ga zares kapiral/10

 

BzyFPj2.png

uredilo bitje Combat_Liberalism
Povezava do prispevka

Lej, na YT nisem našel samostojnega izseka tega dela filma brez nekega komentarja. Nima veze. Če komu ni všeč sporočilo, se ni treba dret "kill the messenger". Tele YT govorce se da enostavno ignorirat/ne gledat. Ko pa se novodobni woke pisci lotijo IP-ja, ki ti veliko pomeni in bi si želel gledati kvaliteten izdelek, pa žal zadeve ne moreš kar tako odmisliti. A ni škoda vloženih sredstev, truda, dela da potem končni izdelek praktično pljuva po lastnih fanih?

 

Poanta tistega videa ni v bentenju youtuberja, ampak v filmskem dialogu/argumentaciji. Za debato in razmislek ni važno ali je del scenarija ali je nekdo v RL tako rekel. Argument je odličen. Aktualen primer: močno se mi upira na primer trenutno blatenje velikih literarnih/glasbenih itd. mojstrov samo zato ker so ... Rusi. Kaj za vraga ima Dostojevski z nekim trenutnim političnim konfliktom? Dobro, da nismo Mozarta po letu '45 kar odpisali. Aja, takrat še niso bili zadosti "prebujeni".

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...