Skoči na vsebino

[multi] The Callisto Protocol


Priporočeni prispevki

se nikoli ni bilo dobro, ko je bil embargo na dan izida.. v najboljsem primeru je bila igara neki nad 80

vsaj tako po pojem spominu, ki ni najboljsi :)

ce se komu da naredit raziskavo, ko je bil embargo na dan izida in je bila igra pol bomba.. me prav zanima

 

sicer review embargo je edina zadeva na katero lahko neposredno vplivajo in zavlacujejo, da poberejo cimvec preorderjev od marketinga. sploh, ko vejo oz. predivdevajo, da reviewji ne bodo lih ql, tako da.. 

 

upam pa, da bo vsaj, kot kaksen fallen order, ki je bilo podobno z embargom in pol je igrica bila vsaj priblizno ql

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 32 minutami:

 

Kak kurca jim plačaš, če Netflix ne moreš in meni nakažeš pa imajo isti ta LT račun? :D Jaz nisem dobil nobenega obvestila še in mam vedno filing, da je kaj narobe s temi nakazili v tujino. Potrditve pa itak ne dobiš nikoli nobene, da so prejeli denar za predračun.

Ma jaz to placujem vse z visa electron predplacnisko in gre takoj skozi

 

Problem je ker mi TRR neki ni hotlo za netflix in se mi ni dalo zajebavat tebe imam ze v imeniku in samo kliknem in ciao

 

 

Screenshot_20221130_213255_Gmail.jpg

Screenshot_20221130_213306_Gmail.jpg

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 49 minutami:

 

Zanimivo. FromSoft bi tud lahk kaj podobnega koristil tbh. Predvsem kako pomoč od Bluepointa.

 

 

V bistvu, FROM bi morali kupit Bluepoint in jih zapret nekje v kleti, kjer samo rewritajo igre še preden izzide.

 

Top team Miyazakijevih avtistov dela what they do best, dizajn bossov, sveta, npcje, zgodbo. Ni se treba ukvarjat z optimizacijo, bugi, vi sam naredte lepo en alpha build(aka DS1 PC brez fps patchev).

 

Pol pa ta build odnesejo v temnice, kjer Bluepointi nardijo nekaj takega kot je DeS remake.

 

Tako ne rabmo pizdit nad FROM jankom in prosit za to, da PS5 build dela na 60fps ali to, da zrihtajo frame pacing in fps pri BB.

 

Tadaaa

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 17 minutami:

se prav hočeš igrati na PCju?

 

Ti pa že dolgo nisi igral na PC a ?

 

 

PC gaming ima konstantno stutter probleme že zadnje dve ali tri leta....

Nima veze kako močan hardware imaš !

50/50 pri vsakem špilu ali bo delalo ali štekalo :lol:

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Ja modelček se je hotu pohvalit da ma novo grafo

 

Ki je zapovrh vsega še sam ni rabil plačat ane... Pol pa pogledam za cene njegovga CPU in grafične na geizhals.eu in je 500€ + 2000€ minimum lol... GTFO model blesav.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...