Skoči na vsebino

The Quarry


oca

Priporočeni prispevki

image.jpeg.e45eca1bf754a0d5ecdf670c7058b0f4.jpeg

Nekakšen pravi  naslednjik Until Down.

Kdo pricakuje? Prvi vtisi so baje  odlični.

Jazbina ponuja spil po 25% popustu za ps5 okol 57€. 

Thoughts? Sem bolj storast na telefonu za urejanje prvega posta ups🙈

 

Gameplay

 

 

uredilo bitje oca
Povezava do prispevka

Dejansko je opisovalka dobila mega kisel bug oz. "feature", ki ji je v zadnjem poglavju igrice čisto sfukal izkušnjo. Špil ima novo mehaniko, omejen Rewind, ki te fukne nekam nazaj v čas, ko ga upprabiš. Fora je, da špil arbitrarno določi, kok daleč te vrže. To revo ubogo... ...je vrglo nazaj na ZAČETEK ŠPILA. Tko v prvo sceno. 10 ur igranja, vsi cutsceni, vse odločitve, vse se je resetalo, ajmo vse še enkrat.

 

Do tega odličnega twista je bil pa špil baje  top shit, kao najbolj zabaven in cool supermassive špil do zdaj.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

ja nič, ne bom nič previjal pa bo šlo


Itak. Jaz tovrstne igre igram v enem skozihodu, rezultat oz. konec pa je pač tisto, kar mi uspe dosečt. Edino če mi igra res res sede, takrat kasneje poskusim še s ponovnim preigravanjem. Ali pa v primeru, ko vem, da sem res "zavozil" zaključek.

Od vseh teh iger se mi zdi, da sem edino Heavy Rain preigral res povsem po dolgem in počez. Torej z vsemi možnimi cepitvami poti in s čisto vsemi konci! Na drugem mestu pa imam Detroit. Načeloma skoraj vse variante in doseženi (recimo) vsi konci, čeprav vem, da sem zagotovo kaj spregledal. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 13 minutami:


Itak. Jaz tovrstne igre igram v enem skozihodu, rezultat oz. konec pa je pač tisto, kar mi uspe dosečt. Edino če mi igra res res sede, takrat kasneje poskusim še s ponovnim preigravanjem. Ali pa v primeru, ko vem, da sem res "zavozil" zaključek.

Od vseh teh iger se mi zdi, da sem edino Heavy Rain preigral res povsem po dolgem in počez. 

 

Haha... Jaz pa sem ravno Until Dawn preigral vse možne konce. Sem pa tudi Detroit, Beyond in Heavy Rain preigral vsako po 2x se mi zdi. Evo Heavy Raing igram glih kar malo za hec, preden jutri pride Quarry :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 9 urami:

Igral ene 10min

  Razkrij skrite vsebine

ko neki med drevjem zacne setat

 

Fuck this shit, prepozno je 

Rabm nekoga zravn za te spile, magar babo

 

Pussy out :D

Tudi jaz sem dosti pussy, res proper horrorje lahko gledam/igram, če vem, da je v bajti še nekdo, da me malo pomirja :D 

 

Se spomnim Project Zero, Amnesia itd., to mi je čisto prehud stres sam igrat. Se spomnim, da sem si enkrat, ko sem bil še samski in sam doma, upalil Project Zero 3 (ki mi je najljubši v seriji) na slušalke, NOPE LMAO ni blo ne

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...