Skoči na vsebino

The Quarry


oca

Priporočeni prispevki

Jaz sem pred leti mokro prdnil pri naslednjih scenah:

Alien Vs. Predator:- čisto na začetku, ko sem šel po temnem hodniku in je iz stropa padla neka navadna cev
F.E.A.R.:  ko sem lezel po prezračevalnem jašku in čisto naključno pogledal nazaj ter videl Almo
Undying: scena z random ogledalom na zidu, ko sem videl sebe, za menoj pa se je pojavil nek duh
Silent Hill: precej na začetku, ko se je v daljavi v megli pri nekih vratih prvič pojavil stvor

Pa kar precej scen v Fatal Frame / Project Zero igricah. In verjetno še tudi precej drugega, kar pa sem pozabil. Večinoma gre itak za starejše igre. 
  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 20 minutami:

Pizda... Ob 10h sem počil igro v PS5 in porihtal stvari, šel na pošto, v lekarno, trgovino... mel kosilo in hočem pognati, pa še kar nekaj snema in updejta ter piše 80 minut ali pa, da poženem brez tega. 

 

A si še zmer na dial-up al kva?

Povezava do prispevka

Jaz se pri Outlastu in podobnih špilih dolgočasim ker kljub dobri atmosferi se ne dogaja res veliko. Kot neki gamerski stage kjer v temi hodiš po predpisani poti. Nekak se ne morm uživet, pa sem tud že po dvakrat začel Amnesio al pa Soma. S tem da Soma mi je še najbolj kul, samo mislim da sem bolj (komercialna pizda) Bioshock type of gamer kukr Soma type of gamer

Povezava do prispevka

@WerazielOd novejših mi je bila edino Alien: Isolation kar precej neugodna. Tisti občutek, ko te nekaj preganja/lovi oz. preži in čaka nekje v temi.  Creepy.
In če se ne motim, premikanje aliena ni bilo skriptano, ampak je naključno lutal po postaji. Ali?

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Hja, jaz ga pri 40-ih skorajda nisem mogel normalno igrati sam v temni sobici. :) 
Za kakšne druge novejše horror naslove pa se dejansko ne spomnim. No, razen kakšnih pustolovščin, ki pa so večinoma na principu psiholoških grozljivk (kar je meni sicer najbolj všeč). Mislim na igre, kjer te ni strah zaradi "šok momentov" ali "gore scen", ampak res občutiš nek notranji srh. Tudi še potem, ko že prenehaš z igranjem!

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 minutami:

Optika, ampak PS5 je na Wi-fi. Ma nimam pojma kaj je to včasih. Ponavadi mi igro sname kot šus. Al se občasno kaj zjebe in ne snema v rest mode, ali pa je vmes uletel kaki updejt.


Prosim te, čimprej si daj PS5 na kabel. Wi-Fi je samo za kakšne telefone, smart zvočnike in podobno. Pač za prenosne naprave, dočim PC, konzola in TV pa morajo vedno biti na kablu. A ni to logično? 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:


Prosim te, čimprej si daj PS5 na kabel. Wi-Fi je samo za kakšne telefone, smart zvočnike in podobno. Pač za prenosne naprave, dočim PC, konzola in TV pa morajo vedno biti na kablu. A ni to logično? 

 

Ne, lol :D Ne vidim razloga meti PS na kablu, kamoli TV. TV za updejt 1x letno? :) PC sem na koncu dal na kabl in še to mi ni potrebno in ne vidim razlike med prej, ko nikoli nisem mel.

Povezava do prispevka

Očitno imate nek res dober Wi-fi v bajti oz. je na idealni poziciji. Ker jaz imam občasno težave že na TV (Netflix, Hbo). Kamoli, da bi karkoli preko Wi-fi delal na PC-jih (trije so v igri).
Pogojno imam na Wi-fi edino PS4 (ker je res redko v uporabi), pa seveda telefon in dva Alexa Echo zvočnika. 

Back to the topic: Kaj točno pomeni opcija "Free to Play" za The Quarry na Steamu? Je to samo nek demo/preview?
.image.png.6c05966db4813671fc8edb732e726c10.png
Tega sicer ne bom šel downloadat, čeprav sem res radoveden glede igre. Vseeno pač vprašam. :) 

edit: Sem že našel odgovor:

 

Navedek

They put the game as "Free To Play", but only allowing access to the demo, and the full game is a DLC that pretty much unlocks access to the rest of the game.

oz.:

Navedek

NOT FREE TO PLAY - Only a demo. But that demo was definitely quite decent and should give you plenty of idea whether the game is for you.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 53 minutami:

Odigral sem prologue. Klasična njihova igra. Ne vem, če bom danes še kaj uspel. Kasneje, ko se vrnem, mogoče.


Ja, super; kaj naj drugega rečem. Res hvala za ta prispevek. 

/medtem, ko jaz čakam na neko konkretno mnenje, da se odločim ali naj nabavim ali ne... :)
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 urami:

Očitno imate nek res dober Wi-fi v bajti oz. je na idealni poziciji. Ker jaz imam občasno težave že na TV (Netflix, Hbo). Kamoli, da bi karkoli preko Wi-fi delal na PC-jih (trije so v igri).
Pogojno imam na Wi-fi edino PS4 (ker je res redko v uporabi), pa seveda telefon in dva Alexa Echo zvočnika

 

 Bolj je vprašanje kakšen wifi router mas ti. Ce mas neka jajca za 30 eur na 2,4 ghz ni cudn da ti vse dela počasi.

Povezava do prispevka

@NiblonianRouter je preverjeno dober (ker sem kar dolgo iskal primernega),  stal je ca.100-120 €. Podpira vse frekvence, ampak wi-fi pač ne zadovolji mojih potreb, pa je kakor je.
Ampak OK, tako pod črto rečeno je verjetno največji problem v lokaciji, ker imamo v bajti zelo debele stene. K temu prištej še več občasnih odjemalcev naenkrat in si tam, kjer pač si... 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Kabel je pač kabel in boljše variante enostavno ni. Logično. Razen, če imaš dvosobno stanovanje s stenami iz mavčnih plošč. 

Ampak pustimo zdaj to, ker tema je o igrici The Quarry! Kje so kakšni prvi vtisi? (Tomazek me je recimo kar razočaral :( )

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...