Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Ima 3 velike probleme

1. da je v obrambi taka luknja kot Trae Young

2. da je eden najbolj ne konsistentnih igralcev v ligi

3. Da ko mu ne gre not, še vedno posiljuje neke čudne mete znova in znova

 

On bi pač mogu bit tam res striktno kot catch and shoot tipček, ki je v igri samo če je vroč. In potem, ga pač ne smejo puščat samga

Povezava do prispevka

problem pri takih izrazitih shooterjih kot je THJ je imo v tem, da jih preprosto morš imeti "ogrete" aka jih igrati 15+ minut na tekmo, tudi če jim ne gre - preprosto zato, da ne izgubijo samozavesti. Al neki. Čeprav men se zdi da THJ-ju ne moreš izbiti samozavesti, model bo metal ko da je prime curry kakroli mu pride v roke, tudi če bo imel 17/500 met v sezoni :D :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

ja to je res že kr mal bad gledat ja, dedca baje ob vsakem deadlinu ponujajo ko najbolj poceni kurbo, pa vsakič povsod samo smeh pa spit v faco

 

Pa še njegov foter na vsakem podcastu kjer se pojavi nabija o tem kako upa da bo čimprej odšel z Dallasa. :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Holy shit Turner je zgledal včeraj ko Durant lol. Piščalko je imel pa še boljšo kot Embiid :avadodo:

 

Kidd je pa očitno gledal drugo tekmo ker res ne vem za koji kurac je THJ igral kolikor je in zakaj za vraga edini pozitivni igralec DLive ni igral praktično nič v drugem polčasu?!? PJ je pa tud včeraj zgledal kot nekdo ki je požrl celega odojka in zraven spil ene 10 piv.... Tud mi ni jasno zakaj so vztrajali z visokim tempom glede na to da niso v protinapadu uspeli naredit dobesedno nič in so s tem samo še bolj poganjali nasprotnika ki je posledično lahko igral z samimi midgeti lol. 

To je ta Dallas transformacija, k pod Kiddom imajo komaj kakšen trening pa to.

Povezava do prispevka

Btw, a kdorkol spremlja MVP debate na RealGM forumu? Ker to je kr komedija overall.

 

Predn se je poškodvou Embiid je bla to borba med 76ers Hard core fani, Embiid haterji in Jokić fani. In občasno kkšn, k je reku, da mata Luka pa Shai kr kul sezone.

 

Zdej je 90% forumu, kako se kregajo Luka fani in Shai fani. Ostalih 10% je pa, da je Giannis pozabljen in da je Joker itak že praktično osvojil 3. MVP

Shai fani poudarjajo samo advanced state, Luka fani pa negirajo, da morš gledat tekmo, da razumš state in da Lukatu te ne nardijo glih usluge.

 

skratka cel vrtec, kdo bi mogu bit 2. po MVP votingu haha

 

Povezava do prispevka
Ignis reče pred 1 uro:

Ima 3 velike probleme

1. da je v obrambi taka luknja kot Trae Young

2. da je eden najbolj ne konsistentnih igralcev v ligi

3. Da ko mu ne gre not, še vedno posiljuje neke čudne mete znova in znova

 

On bi pač mogu bit tam res striktno kot catch and shoot tipček, ki je v igri samo če je vroč. In potem, ga pač ne smejo puščat samga

 

Sicer res, da je THJ igral slabo, samo jaz sem videl bolj problem ta, da noben ni pokrival Turnerja na 3 in tip je zgledal prve 3. četrtine, kot da je Embiid. Ko sem to videl, sem vedel, da nimajo šans za zmago. Obramba je komplet spala včeraj. Pa to kako so izgubljali žoge, pa spali v raketi za skoke, itak je bilo vse skupaj negledljivo. Z izjemo Lukai včeraj tema.

Povezava do prispevka

Se strinjam.

Sicer si mislim, da je bil gameplan, da Turnerja puščajo samega na metu (ker letos meče 32% za 3). Sam to, da se ne prilagodiš, ko da model 20 pik v četrtini in meče 6/8, je mal kisla.

 

To, da je Turner channelu svojega inner Duranta je verjetno tudi razlog, da je Lively igral tako malo kot je. Ker je imel kar nekaj težav s pokrivanjem trojke

Povezava do prispevka

To je vse, kar so uradno rekli:
 

Navedek

When asked why the seven-footer remains an inactive, Daigneault said it's about suiting up the best 15 players against their opponents. “He's healthy. You can only dress 15 guys and we've had kinda an uncommon run of health here.

 

Povezava do prispevka
seattle reče pred 14 minutami:

Aleksej Pokusevski je bil waived. Za njega so tri leta nazaj pisali da bi lahk bil novi Donke :D 
Ker na zacetku je mel kr ok cifre. A kdo kej spremlja kaj je z njim, zasledil sem da letos skor nc ni igral.

 

 

Primerjas ju lahko le ce Donketa zdaj povozi vlak. :D Sem tudi spremljal njegov zacetek, ko se ga je toliko rinilo v ospredje, samo je hitro postalo jasno da ima prazno statistiko v slabi ekipi, ki ne vodi nikamor. Poleg tega pa je vedno bil totalno nekonsistenten in kaj bos s takim ...

Povezava do prispevka
Galko reče pred 20 minutami:

Pač žal je v mega stacked mladi ekipi ki se hypa da bo lahko nekoč neka dinastija iz nje, plus še 120.328 pickov imajo, kaj bodo z enim mid albancem. Ga bo zih kaka bolj scum tier ekipa pobrala...

 

Sej je igral v G ligi se preden so bli "stacked", pol je sicer veckrat imel prebliske da bo kaj iz njega, samo konsistence nobene.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...