Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Rossoner reče pred 6 minutami:

Also, kako da fak je Jokič še vedno frontrunner za MVP. Model ima v vseh statističnih pogledih slabšo sezono kot lansko (razen malenkost več skokov), ko je nagrado dobil Embiid, pa ta ni imel take sezone kot Donko letos :wacko:

Tip je mel ravno triple double s 16 asistenca mi in 17 skoki Come on man 

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 1 uro:

Tip je mel ravno triple double s 16 asistenca mi in 17 skoki Come on man 

 

Ne pravim, da ni Jokič beast, zame je še vedno najboljši igralec na svetu, ampak letos res nima neke izjemne sezone za svoje standarde, tudi Denver ne ravno overachieva. 

 

Razumem, da dokler je bil Dallas 8 ni mel Donke kaj za praskat, ampak zdj bi pa nekako moralo biti no brainer, da je Dončič MVP, če Dallas ostane nekje okoli 4-5 mesta.

uredilo bitje Rossoner
Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 1 uro:

Also, kako da fak je Jokič še vedno frontrunner za MVP. Model ima v vseh statističnih pogledih slabšo sezono kot lansko (razen malenkost več skokov), ko je nagrado dobil Embiid, pa ta ni imel take sezone kot Donko letos :wacko:

 

Advanced stats, Doncic ma odlično, Joker ma še boljše. In boljši score.

Povezava do prispevka

Saj pri Dončiću je bilo vedno tako, da je svojo formo v zaključku vedno dvignil, sam Dallas ima pomoje zelo kul ekipo, ampak Kidd na klopi me pa zmeraj zmrazi.

 

Upam, da se odpre še THJ, da bo Dallas v nadaljevanju imel še nekoga za piknit kako točko več.

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 2 urama:

Also, kako da fak je Jokič še vedno frontrunner za MVP. Model ima v vseh statističnih pogledih slabšo sezono kot lansko (razen malenkost več skokov), ko je nagrado dobil Embiid, pa ta ni imel take sezone kot Donko letos :wacko:

Model nosi Denver brutalno, tud če nima nekih giga counting statsov ima advanced nerealne

spizdili so mu MVP lani ker je embiid jokajoča pička pa muh racism

dokazal je da je tr00 MVP ker so zmagali prvenstvo

pač vsi narrative pogoji + to da je na uč res najboljši igralec v ligi

če bi ga lani dobil bi ga mel letos donke in the bag gladko

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 37 minutami:

Ja lani je bilo uno... "fak ne bomo dali Jokari tretji MVP, če še nima naslova" in "Ok, dejmo Embiidu, da se neha jokat". Način podeljevanja MVPja je res grotesken. Že res, da je vedno bil tak, samo po mojem bi morali to počasi spremenit.

Nah. Večino časa so ga dajali najboljšemu igralcu prvo ali drugouvrščene ekipe V ali Z. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...