Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

vlaho reče pred 54 minutami:

To si zdej tko napisu k da si prvi strelec lige ne zasluzi naziva, v sportu kjer zmagas zarad tock ne pa TDjev al cesar kol drugega. Ce pa gledamo uvrstitve na konc rednega dela bi mogu pa Shai dobit ce se gleda kdo je ekipo visje pripeljal, sam spet kaj js vem k sm dost biased

 

Za drug del posta se pa totalno strinjam

Sej je dobil naziv oz. Nagrado scorerja leta, kar pa ni nujno vedno MVP. Zdej če so nekateri američani salty in ne bodo dali MVP vote za Donketa, tu pa ne mormo nič. Na svoj način si Shai, Donke in Jokić vsi zaslužijo, oz. Shai zdej zarad konca sezone malo manj Jokić & Donke sta pa dobro držala tempo in bi rabil res vse statse prečekirat preden bi se odločil dat svoj glas

 

Donke bo v takem tempu fix dobil še kak MVP shout v naslednjih petih letih, samo ne bi pa rekel, da ima samo olupke v ekipi, navsezadnje igra z madafakin Kyriejem 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Jokič je apsolutni MVP lige zadnja leta. Za njim Giannis pa tud Tatum (sam vzhod je pač joke).  Kaj je pa embid naredil zanimivga za sixerse? razen da se rad po tleh rola.

 

Ampak v playoffih ni noben supermen, kt sta bla James pa Curry v 2010-ih, pa takrat noben ni delal take bedne drame glede playoffov, k so dobili MVP Harden pa Westgoat). Jokić MA 2 konferenčna finala in 1 finale+championship. Isto Giannis. Tatum je bil 3x v konferenčnem finalu in 1x še v finalu.

 

 

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 2 minutama:

Jokič je apsolutni MVP lige zadnja leta. Za njim Giannis pa tud Tatum (sam vzhod je pač joke).  Kaj je pa embid naredil zanimivga za sixerse? razen da se rad po tleh rola.

 

Ampak v playoffih ni noben supermen, kt sta bla James pa Curry v 2010-ih, pa takrat noben ni delal take bedne drame glede playoffov, k so dobili MVP Harden pa Westgoat). Jokić MA 2 konferenčna finala in 1 finale+championship. Isto Giannis. Tatum je bil 3x v konferenčnem finalu in 1x še v finalu.

 

 

 

Sj to s Tatumom trolaš ne? :D

Povezava do prispevka

Odvisno al je bolj valuable za ekipo igralec, ki sicer lahko dosega neverjetne cifre, ampak ekipa na koncu ekipa ni nikoli blizu vrha ali igralec, ki ima slabše individualne statse, ampak je ekipa, v kateri je najboljši igralec, stalno čisto pri vrhu. Mal se preveč zdaj v poden tišči Tatuma :D

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

Shai je pripeljal ekipo mulcev, luka je pripeljal ekipo olupkov, ki so se kasneje okrepil v legit team, jokič pa vozi že 5 let dober team po prstane.

Mulci so zdravi, nimajo zgodovine, na njih se noben ne pripravlja, nobenga pritiska in nabirajo zmage.

 

Orlando je podobno letos, Grizzliji prejšnje sezone.

 

Pride PO in je hitr konc veselja.

Povezava do prispevka

Hehe jaz bom mega navijal za SAC, če pride čez NOLA, ker mi imajo carski fanbase :D Taki grumpy cinični siromaki mi delujejo, IMO bi lepo pasal na tale forum :D 

 

Se drgač strinjam da so OKC še prezeleni in preposrani, ampak imajo pa IMO že zdaj boljšo in bolj "moderno" ekipo kot so jo recimo imeli Grizzliji kadarkoli, Orlando pa sploh. Za Cheta in Williamsa bi IMO čist vse ekipe v NBA ubijale s sekiro. Pa na vseh pozicijah so že zdaj polni, s tem da imajo poln hladilnik FRPjev

 

Plus imajo dejanskega megazvezdnika, ki igra pametno in ne samo na hitrost / eksplozivnost, predvsem pa ne flasha guna 15 letnim revežem pred srednjo šolo, če ga direkt primerjamo z določenim gospodičem iz Grizzlijev

 

Res me svinjsko zanima, kaj bo ratalo v letu, dveh, treh iz te ekipe, v kaj bodo pretopili vse te silne picke in na kere trenutne nosilce stavijo, da so tudi v resnici championship roba. Ne vem kako točno deluje to izenačevanje s plačami, ampak assetov imajo tok, da si lahko dobesedno čez noč nafilajo celo ekipo z ubijalskimi role playerji ali pa z dvema all star level igralcema, če se jim tko sprdne

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Stasis reče pred 1 minuto:

 

 

Brez zajebancije, ravnokar sem na redditu bral Kingsovo live draft temo iz 2018 :rofl:

They really wanted Poli and were not happy :D

 

Galko reče pred 8 minutami:

Hehe jaz bom mega navijal za SAC, če pride čez NOLA, ker mi imajo carski fanbase :D Taki grumpy cinični siromaki mi delujejo, IMO bi lepo pasal na tale forum :D

 

+1

Še do sezone ali dve nazaj, preden je Sabonis jih dvignil, je njihov banner na redditu nekaj v stilu "Welcome to the bottom of the barrell" :D

Prav tisto, when life gives you lemons... :D

 

Also, njihov beam, ga vedno zmaga :)

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 8 minutami:

 

Brez zajebancije, ravnokar sem na redditu bral Kingsovo live draft temo iz 2018 :rofl:

They really wanted Poli and were not happy :D

 

 

+1

Še do sezone ali dve nazaj, preden je Sabonis jih dvignil, je njihov banner na redditu nekaj v stilu "Welcome to the bottom of the barrell" :D

Prav tisto, when life gives you lemons... :D

 

Also, njihov beam, ga vedno zmaga :)

 

Sem malo na hitro preletel temo, kar zabavno. In kaj so imeli to neko "prophecy" zgodbo že pred draftom? :D

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 54 minutami:

+1

Še do sezone ali dve nazaj, preden je Sabonis jih dvignil, je njihov banner na redditu nekaj v stilu "Welcome to the bottom of the barrell" :D

Prav tisto, when life gives you lemons... :D

Wellcome to basketball hell so imeli ful cajta :D

 

 

  

Jurus reče pred 54 minutami:

Brez zajebancije, ravnokar sem na redditu bral Kingsovo live draft temo iz 2018 :rofl:

They really wanted Poli and were not happy :D

Dej sej tud zaradi takih se mi ful smilijo (heh "smilijo" - verjetno ima povprečni Sakrementčan 4x moje prihodke lol) in jim ful privoščim, da imajo hud PO run.

 

Kaj je moral revežem dogajat, ko je Poli že v prvi sezoni trgal gate iz riti, cepal stepback daggerje in no look passe, uni revček od Bagleya je pa izvajal hitre double jumpe v slačilnici  :D  Boljš da takrat še nisem spremljal NBA redditov, zdej bi ziher vsak večer bral meltdowne:D 

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 10 urami:

Če se gledajo zmage pol bi mogu dobit Tatum.

 

Če bi gledali zmage, bi dobil Boston, ne Tatum, ker zmaga ekipa in ne igralec :P

 

Sicer pa, če bi se dosledno držali naziva, bi nagrado moral dobit najbolje plačan igralec - kako drugače ceniš value kot s finančno kompenzacijo :D

 

Povezava do prispevka

Saj smo že pisali o tem. Do 2017 je MVPja zmagal VSAKIČ nekdo iz top 2 seed ekipe. Šele Westbrook je s triple double sezono obrnil to paradigmo, in se je nekaj let dajalo glasove na temelju pure statov, Jokic 6 seed etc. Sedaj, ko ima več top igralcev primerljive statistike, spet gledajo tudi seed, kao. 

Če je letos kriterij "top igralec v top ekipi", pol sta kandidata Shai in Taintum.

Če je kriterij "top stats", pol sta Luka in Jokič. 
Če je kriterij "ekipa bi bila brez tega igralca WNBA ekipa", pol sta Luka in Brunson(lol). 

Povezava do prispevka

Pač zato ker ni kriterijev in so to subjektivne odločitve posameznikov, kjer lahko nek stephen a smith vedno najde razlog da bo glasoval za črnca, pride do tega da bodo ti rezultati vedno bolj kompleksni, vedno več bo nekih teorij. Zdej je kr moderno rečt jokič ga bo dobil zato ker ga ni lani, torej ga bo luka drugo leto ker ga ni letos... že to je tok neumna logika ki ti pove da so se čist zapletli in nima več resnega smisla. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 14 minutami:

Saj smo že pisali o tem. Do 2017 je MVPja zmagal VSAKIČ nekdo iz top 2 seed ekipe. Šele Westbrook je s triple double sezono obrnil to paradigmo, in se je nekaj let dajalo glasove na temelju pure statov, Jokic 6 seed etc. Sedaj, ko ima več top igralcev primerljive statistike, spet gledajo tudi seed, kao. 

Če je letos kriterij "top igralec v top ekipi", pol sta kandidata Shai in Taintum.

Če je kriterij "top stats", pol sta Luka in Jokič. 
Če je kriterij "ekipa bi bila brez tega igralca WNBA ekipa", pol sta Luka in Brunson(lol). 

 

Letos se gleda statistike z imenom "kitchen sink probability added" neki" :D 

 

GK7j8j5bEAAk_-t?format=jpg&name=4096x409

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...