Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Enkrat sem bral da ima dec neko kronično sranje s koleni, neki ima vneto v kolenih non-stop in naj se sploh ne bi dalo pozdravit, al neki. Kao da ga skoz svinjsko boli kadar obremeni koleno, tudi kadar je "zdrav"  :confused: V vsakem primeru, ne vem kdaj je bil kakšen tak brutalen talent pa da je 90% cajta samo sviral kurca :( Mogoče kak Penny Hardaway in Grant Hill, teh oldschoolerjev se še spomnim da sta dobesedno izginila po poškodbah, sam imo noben ni bil taka žival kot ta Stroj

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 minutami:

Enkrat sem bral da ima dec neko kronično sranje s koleni, neki ima vneto v kolenih non-stop in naj se sploh ne bi dalo pozdravit, al neki. Kao da ga skoz svinjsko boli kadar obremeni koleno, tudi kadar je "zdrav"  :confused: V vsakem primeru, ne vem kdaj je bil kakšen tak brutalen talent pa da je 90% cajta samo sviral kurca :( Mogoče kak Penny Hardaway in Grant Hill, teh oldschoolerjev se še spomnim da sta dobesedno izginila po poškodbah, sam imo noben ni bil taka žival kot ta Stroj

Brandon Roy

Povezava do prispevka

gledal sem GSW : SAC in spet ugotovil, da ima GSW tudi naravnost BRUTALNO obrambo.

 

Splash brothers, trojke iz polovice, flow offense, jada jada jada... Bullshit niggers, IMO bi se moral ogromno govorit tud o fenomenalno postavljeni obrambi in norih individualnih defenderjih. Looney je faking zid in pobere praktično vse kar ni pribito, ko te krije Wiggins lahko rečeš samo še RIP,  pol maš pa še Draymonda ki očitno še v spancu študira defensive playe glede na to, da je VEDNO na pravem mestu, pa kakšen random poor mans Payton ti priskaklja in je to to. Noro hudi so v obrambi, sem se zdaj ponovno spomnil kako surovo so posilili Dallas. 

 

Sem pa vesel da nisem gledal MIA : MIL oz po pravici sploh nisem vedel da špilajo :D 

Povezava do prispevka

 

 

Minnesota Timberwolves guard Anthony Edwards was cited for third-degree assault after he allegedly swung a chair that struck two female employees following the team's series-ending loss to the Denver Nuggets. Third-degree assault is a class one misdemeanor in the state of Colorado and is defined as "knowingly or recklessly" causing bodily injury. If convicted, Edwards faces possible jail time and a fine of up to $1,000.

 

Hahahh :lol:

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...