Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 5 urami:

Milića so pripeljal pomoje samo zato ker so proč trejdal Bobija in niso podpisal Dragića če mene prašaš. Model je tam sam zato da podaja žogo in to je to kar je blo videt zaenkrat kar je javnih posnetkov.

 

Tako strategijo je recimo tudi ZZ imel v Mariboru, da sta bila vedno vsaj dva iz iste države (Izrael, Brazil). Bivša Juga sem ne sodi.

Povezava do prispevka

Ima še kd obupno izkušnjo z novim LPjem?

Mobile verzija je obupna, tekme niti DLjat ne moreš, CC je koz vkloplen na full screenu.

Na PCju pa še slabše. Hide scores ne deluje, vidiš koliko je dolga tekma. V soboto sploh ni delalo. Thumbnaili pri preskakovanju ostajajo, odrezano je kr neki pri timeoutih, polčas ostane notri.

Povezava do prispevka
raven reče pred 12 urami:

Ima še kd obupno izkušnjo z novim LPjem?

Mobile verzija je obupna, tekme niti DLjat ne moreš, CC je koz vkloplen na full screenu.

Na PCju pa še slabše. Hide scores ne deluje, vidiš koliko je dolga tekma. V soboto sploh ni delalo. Thumbnaili pri preskakovanju ostajajo, odrezano je kr neki pri timeoutih, polčas ostane notri.

powered by microsoft po tanovem in točno taka je izkušnja lol... tudi men ni nič delalo v soboto oz vsaj ne Dallasova tekma, medtem ko ene druge so in sem pač pisal na tehnično podporo in napisal na katerih platformah vse sem probal in kaj konkretno ni delalo in oni men mrtvohladno odgovorijo naj jim napišem kaj točno in na katerih platformah sem imel težave lol...

 

Zaenkrat je edina izboljšava napram lani to da lahko gledaš od začetka tekmo tudi če začneš gledat ko gre tekma proti koncu - lani je šlo mislim da samo eno uro nazaj in pa resolucija mi tud zgleda več ko lanskih 720P, kar pa verjetno povzroča težave Philips OLED803 ki stalno menjava resolucijo in posledično skos neki utripa...

Povezava do prispevka

Mn3njalniška fantasy liga še vedno išče enega junaka za letošnjo sezono. Draft bo v nedeljo 16.10. ob 21:00. Prednost ima kdor je za dražbo. Vse skupaj traja od ure do ure in pol in je možnost prakticiranja na strani, tako da kdor se pridruži si lahko prej ogleda kako v praksi to poteka. Ni nek bavbav.

 

Tudi celoten potek lige ni neka znanost, pa tudi časa ne vzame ravno dosti. Dovolj je že, da se enkrat na teden nastavi postavo in to je to :D

 

https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/28119/invitation?key=868fccbdc1e64d29&soc_trk=lnk&ikey=4baad71863e23fe8

 

Edini pogoj je preimenovanje ekipe tako, da je razviden nick iz foruma. Za lažje shittalkanje v naši temi :)

Povezava do prispevka

Tisti, ki imate južnoafriške League Pass-e, je kakšen workaround za plačilo? Če imam vklopljen JAR vpn ni opcije za plačilo s PayPalom, kartica pa ne gre skozi, sklepam da zaradi države izdaje. Če pustim JAR, ker se ne ujema s kartico in če zamenjam v Slovenijo, ker se ne ujema z IPjem.

Povezava do prispevka

  

Jurus reče pred 5 urami:

Tisti, ki imate južnoafriške League Pass-e, je kakšen workaround za plačilo? Če imam vklopljen JAR vpn ni opcije za plačilo s PayPalom, kartica pa ne gre skozi, sklepam da zaradi države izdaje. Če pustim JAR, ker se ne ujema s kartico in če zamenjam v Slovenijo, ker se ne ujema z IPjem.

 

 

Probaj kartico dodat preden vklopiš vpn.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Model je zaenkrat še vedno edini ki zares dobro nevtralizira Dončiča v NBA. Ampak to je pa tud to. Sej če bi gradil pravo ekipo okrog njega podobno kot so GSW bi bili verjetno zelo uspešni. Ampak Brooklyn to ni in modeli nimajo šans prit preko zdravih ekip Bostona/Miamija/Phile in Bucksov tako da lahko res sam sanjajo o nekem hudem uspehu.

 

Facundo Campazzo je pa očitno že pretty much done deal za Dallas lol... Sej če ga bodo koristili samo kadar bo kdo od dvojice Luka/Spencer poškodovan (Trey Burke minute) ok drugač pa fuck off.

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 1 uro:

Kako je mozno, da NBA tier igralc ne zna vrect zoge na kos? 

 

Galko reče pred 43 minutami:

Sveta Marija, Križ Božji, kakšen izmet je pa to??? :wacko: In model je na 177 mio / 5 let pogodbi, wtf?????????

 

afaik so ble pr njemu neke fore z menjavanjem leve/desne roke ...

kaj več pa nej pove kdo, ki bolje ve

 

also a ni bil Campazzo statistično +/- najslabši igralec v NBA?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 urami:

 Probaj kartico dodat preden vklopiš vpn.

 

V profilu ni možno editirat billing method, če je že nimaš, kartico je pa možno dodat samo ob checkoutu in do takrat more bit že vklopljeno, če hočeš drugo ceno. Vse načrtno, da preprečijo te stvari :)

Povezava do prispevka

  

Jurus reče pred 2 minutama:

 

V profilu ni možno editirat billing method, če je že nimaš, kartico je pa možno dodat samo ob checkoutu in do takrat more bit že vklopljeno, če hočeš drugo ceno. Vse načrtno, da preprečijo te stvari :)

 

 

Hmmm ja jaz sem najprej imel eno leto brez VPNja potem pa preklopil na JAR in vmes samo popravil podakte o kartici ko sem dobil novo... Se pravi moraš vsaj en mesec plačat brez VPN al pa če še obstaja free trial ki ponavad zahteva kartico narediš to.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

 

 

afaik so ble pr njemu neke fore z menjavanjem leve/desne roke ...

kaj več pa nej pove kdo, ki bolje ve

Simmons je naravni desničar, ki meče z levo roko, ker ga je njegov foter tako naučil (pitaj boga zakaj). Tega noče spremenit, medtem ko olaganja in prodore zaključuje z desno. In ne, okrog Simmonsa ne bi mogli nič zgradit, ker tipa boli k za košarko in se ni od začetka NBA kariere v praktično ničemer izboljšal.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 7 urami:

 

 

afaik so ble pr njemu neke fore z menjavanjem leve/desne roke ...

kaj več pa nej pove kdo, ki bolje ve

 

also a ni bil Campazzo statistično +/- najslabši igralec v NBA?

Ne da se mi iskat, ampak mam nekak v spominu, da si ravno ti rekel kako je +/- najbolj overrated stat ever... What gives?

Povezava do prispevka
HaBiBiAmish reče pred 12 urami:

Ne da se mi iskat, ampak mam nekak v spominu, da si ravno ti rekel kako je +/- najbolj overrated stat ever... What gives?

 

Bo držalo, še vedno tako mislim. Malo neki vseeno pomeni, če si zadnji, pa tud noben drug podatek ni na tvoji strani.  No, pa tud na sploh bi reku, da je tole izključno podpis za Donketa 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...