Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 58 minutami:

 

Bo držalo, še vedno tako mislim. Malo neki vseeno pomeni, če si zadnji, pa tud noben drug podatek ni na tvoji strani.  No, pa tud na sploh bi reku, da je tole izključno podpis za Donketa 

 

Ne vem no jaz dejansko nisem imel občutka da bi onadva v Realu dejansko bila bestiča. Enostavno je trenutno na trgu samo Eric Bledsoe ki je zastopan s strani Clutch Sports agencije ki jo baje Cuban mrzi in pa Facu. In itak bo verjetno imel vlogo Burka - se pravi zelo malo tekem + zelo malo minut.

 

Govorice so tud da bo waivan Dorsey ki več kot očitno nima šans dobit rednega roster spota in bo tako lahko podpisal krepko bolj vredno pogodbo v Evroligi.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

gledat te posnetke mi daje LAJF :D

 

BlueSan reče pred 1 uro:

Men je top. Oh the drama

 

+1111

 

Gledat kaj dela Sinko Salaminko mi je 40% NBAja, brati salty poste ko Dallas koga svinjsko nabije mi je 30%, LAL drama mi je 20 %, ostali črni bratje pa dobijo 10 % pozornosti al pa še to ne :D

Povezava do prispevka
Deskyet reče Dne, 12. 10. 2022 at 14:40:

Simmons je naravni desničar, ki meče z levo roko, ker ga je njegov foter tako naučil (pitaj boga zakaj). Tega noče spremenit, medtem ko olaganja in prodore zaključuje z desno. In ne, okrog Simmonsa ne bi mogli nič zgradit, ker tipa boli k za košarko in se ni od začetka NBA kariere v praktično ničemer izboljšal.

Model je lahk Draymond na steoridih. V ekipi z Durantom in Kyriem ne rabi metat. Če bi se v napadu fokusiral na ustvarjanje prostora al pa pomagal pri mismatchih Durantu bi blo ogromno. Če Duranta podvajajo pa prodor pod koš.

 

Ampak problem je da prodirat pod koš noče in podaja ven iz sanse, kar je pa hitr problem ker ga obramba lahk začne ignorirat. In v preseason je že tko zgledalo.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 1 uro:

Model je lahk Draymond na steoridih. V ekipi z Durantom in Kyriem ne rabi metat. Če bi se v napadu fokusiral na ustvarjanje prostora al pa pomagal pri mismatchih Durantu bi blo ogromno. Če Duranta podvajajo pa prodor pod koš.

 

Ampak problem je da prodirat pod koš noče in podaja ven iz sanse, kar je pa hitr problem ker ga obramba lahk začne ignorirat. In v preseason je že tko zgledalo.

Problem Simmonsa je, da se "je lahko" ne bo uresničilo. Če bi bil to nekdo, ki bi kazal željo in napredek iz leta v leto, bi se strinjal. Pri Simmonsu se je že pred draftom govorilo, da je work ethic problem in da zgleda, kot da mu basket ni prioriteta. To se kar potrjujejo, ker do zdaj ni pokazal napredka praktično na nobenem področju, hkrati pa se je večkrat pisalo (tud če ni vse res), da recimo  offseasonu trenira ravno toliko, da lahko kaj posta na social media.

Povezava do prispevka

To je res, sam še zmeri je pa tako zaklenil Polija, da se je slednji samo posral po tleh (in to ta suha verzija Polija). Pa glih zdele maš en clip na redditu, kjer nakaže Giannisu kako se igra obrambo če si šolan mlad socialit. 

 

Res se je usoda kruto poigrala, dati tako telo in obrambni IQ taki zeljuši od človeka :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Jurus reče Dne, 11. 10. 2022 at 15:12:

Mn3njalniška fantasy liga še vedno išče enega junaka za letošnjo sezono. Draft bo v nedeljo 16.10. ob 21:00. Prednost ima kdor je za dražbo. Vse skupaj traja od ure do ure in pol in je možnost prakticiranja na strani, tako da kdor se pridruži si lahko prej ogleda kako v praksi to poteka. Ni nek bavbav.

 

Tudi celoten potek lige ni neka znanost, pa tudi časa ne vzame ravno dosti. Dovolj je že, da se enkrat na teden nastavi postavo in to je to :D

 

https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/28119/invitation?key=868fccbdc1e64d29&soc_trk=lnk&ikey=4baad71863e23fe8

 

Edini pogoj je preimenovanje ekipe tako, da je razviden nick iz foruma. Za lažje shittalkanje v naši temi :)

 

Še vedno iščemo. Še 2 dni do drafta.

Povezava do prispevka

Jaz pa ze 4 leta furam faking CP3 model jordank :D Kupil sem jih na razprodaji in nisem imel pojma, kdo sploh je to :D

 

3e16edf73b7f7ec2add9713c201589ad.jpg

 

Od Polija si pa kupim model, ki bo nekako vezan na SLO ali Ljubljano. Sem skor ziher, da prej ali slej uleti kej takega. 

 

Če bi pa užgal collab Jordan x Perutnina Ptuj se mi pa sfuka

Povezava do prispevka

zaenkrat čisto nič. Imam nekje na compu shranjene slike iz Poli nagradne igre, ko je Luka slikan v res najbolj čizerskem dresu s Poli salamo :D Takrat me je čist ubila fotka in sem imel plan, da bi dal kolegu dizajnerju sliko prečistiti pa da si dam delati custom Dončić dres s priimkom in 77 cifro. Ampak nekak zmeri zmanjka časa. Bi bil pa 10/10 dres :D

 

 

edit: evo to je to, ma to mora pasti RL dres no :D

 

RZbLcC.jpg

 

 

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 urami:

zaenkrat čisto nič. Imam nekje na compu shranjene slike iz Poli nagradne igre, ko je Luka slikan v res najbolj čizerskem dresu s Poli salamo :D Takrat me je čist ubila fotka in sem imel plan, da bi dal kolegu dizajnerju sliko prečistiti pa da si dam delati custom Dončić dres s priimkom in 77 cifro. Ampak nekak zmeri zmanjka časa. Bi bil pa 10/10 dres :D

 

 

edit: evo to je to, ma to mora pasti RL dres no :D

pošlji enemu kinezu travestitu na dhgate to fotko pa vpraši če loh nardijo tak dres pa je, kak kolega designer lol

al pa žolna šport če ni že itak direkt njihovo

uredilo bitje TitanG
Povezava do prispevka

Wiggs extention, 109/4. 

 

Also,

 

[Bobby Marks on Twitter] Golden St. payroll and tax penalty in 2023/24 will likely exceed $500M once the roster is filled. That factors in Draymond Green opting-in to his $27.6M player option. With 12 players 💰Salary: $215M 💰Tax: $268M 💰💰Total: $483M

Povezava do prispevka

Ko smo že glih na temi luxuznega davka je tale seznam kar zanimiv imo.

 

How much luxury tax each NBA champion paid

2002/03 (San Antonio Spurs): $187,000 (16th highest tax amount paid of 16 taxpaying teams)

2003/04 (Detroit Pistons): $756,627 (12th of 12)

2005/06 (Miami Heat): $0

2006/07 (San Antonio Spurs): $196,082 (5th of 5)

2007/08 (Boston Celtics): $8,218,368 (6th of 8)

2008/09 (L.A. Lakers): $7,185,631 (5th of 7)

2009/10 (L.A. Lakers): $21,430,778 (1st of 11)

2010/11 (Dallas Mavericks): $18,917,836 (3rd of 7)

2011/12 (Miami Heat): $6,129,340 (3rd of 6)

2012/13 (Miami Heat): $13,346,242 (2nd of 6)

2013/14 (San Antonio Spurs): $0

2014/15 (Golden State Warriors): $0

2015/16 (Cleveland Cavaliers): $54,009,724 (1st of 7)

2016/17 (Golden State Warriors): $0

2017/18 (Golden State Warriors): $32,263,299 (2nd of 4)

2018/19 (Toronto Raptors): $25,190,963 (3rd of 5)

2019/20 (L.A. Lakers): $0

2020/21 (Milwaukee Bucks): $794,721 (7th of 7)

2021/22 (Golden State Warriors): $170,331,194 (1st of 7)

Povezava do prispevka
raven reče Dne, 16. 10. 2022 at 10:43:

Kawakami je na athleticu napisu, da je 400mio cifra kjer GSW naredi rez. Kar je več gredo v minus kot franšiza.

Prov rad bi videl letno poročilo GSW/CHI/NYK/LAL/BOS ekip na eni strani ter UTA/MEM/CHA na drugi strani.

večina tega zneska je na igralce, ki so jih sami razvili in tudi draftali. tle bi mogla bit kakšna olajševalna zadeva

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...