Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Ne vem za vas, ampak jaz komaj čakam shitshow od LAL :D LBL, Russ, Beverly, Shrodder, Bussova, spet verjetne AD poškodbe, a me ti jebeš, pa tega miksa praktično ne morš izboljšat, ajde edino če bi mogoče uletel še Irving ali Simmons :D

 

Ali si fan ali ne, ampak liga je brez LAL 80% manj zanimiva :D

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 17 urami:

LAL bo pomoje čist ok do prve poškodbe superstarjev. Potem bomo pa gledal tak shitstorm, kot ga nba še ni videl :D 

 

Je zanimivo, da je Lebron na stara leta očitno popolnoma izgubil ambicije po novih naslovih, bolj mu je pomembno da lagodno živi v LA. Od njega bi pričakoval, da bo bo tem fiasku lani želel oditi v kako franšizo, ki ima šanse za naslov. Verjamem, da ni ravno tako neumen, da misli, da bo v tem LA cirkusu še kdaj kaj osvojil. Strelski rekord do konca kariere + sonce v Kaliforniji ftw!

Povezava do prispevka
reder reče pred 2 urama:

 

Je zanimivo, da je Lebron na stara leta očitno popolnoma izgubil ambicije po novih naslovih, bolj mu je pomembno da lagodno živi v LA. Od njega bi pričakoval, da bo bo tem fiasku lani želel oditi v kako franšizo, ki ima šanse za naslov. Verjamem, da ni ravno tako neumen, da misli, da bo v tem LA cirkusu še kdaj kaj osvojil. Strelski rekord do konca kariere + sonce v Kaliforniji ftw!

 

+ snemanje otroških filmov, ki se še otrokom zdijo preveč otročji in krneki.

Povezava do prispevka
Aquilani reče pred 5 minutami:

 

+ snemanje otroških filmov, ki se še otrokom zdijo preveč otročji in krneki.

 

Ja, očitno je z eno nogo že v penziji in se pripravlja na to kaj bo počel kasneje. Saj jaz to razumem, malokdo zdrži tak ritem 20 let. Izpostavil sem, da od njega to nisem pričakoval, sem mislil da bo aktivno lovil naslove glede na njegovo željo, da je v GOAT razpravah. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 35 minutami:

 

Ja, očitno je z eno nogo že v penziji in se pripravlja na to kaj bo počel kasneje. Saj jaz to razumem, malokdo zdrži tak ritem 20 let. Izpostavil sem, da od njega to nisem pričakoval, sem mislil da bo aktivno lovil naslove glede na njegovo željo, da je v GOAT razpravah. 

 

Ta ladja je odplula po debaklu proti Dallasu, brezveze kaj debatirat naprej.

Povezava do prispevka
Aquilani reče pred 26 minutami:

 

Ta ladja je odplula po debaklu proti Dallasu, brezveze kaj debatirat naprej.

 

Se ne strinjam, je velik madež ampak ena slaba serija v 20 letih kariere zame ni merodajna, itak ima pa vsak fan svoje kriterije. Pa nisem s tem rekel, da je Lebron GOAT, da ne bo pomote. :D

Povezava do prispevka

Se ne strinjam, če bi zmagal proti Dallasu bi mel 5 prstanov in bi blo veliko boljše če gledaš njegovo kariero. Ker to je bla edina serija v finalu, kjer je bil/so bli veliki favoriti in kakorkol obrneš je ta serija največji minus Lebrona v kerieri. Vseh drugih 5 porazov v finalu nimaš kaj kritizirat, ker samo poglej kake smeti je privleku večkrat do finala...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...