Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

BlueSan reče pred 1 uro:

Tocn to sm pomislu 😄

 

Fuck dobri ste da se vam da spet ta maraton 82 tekem spremljat pa bit investirani za posamezne tekme

 

Prvih par sezon sem gledal vse. Zdaj je bolj tako, da na začetku sezone pogledam vse, ker je pač manjko po dolgem premoru, potem pa samo tiste, ki so kadar delam nočno (in če je čas) ali pa glede na rezultat/dogajanje naslednji dan :D

 

Gatsu reče pred 1 uro:

A WembaNJAMA pa ne bo noben komentiral? Model je dobesedno šolal prvo peterko Dubsov lol. Me zanima kako se ga bo lotil Luka ki mu bo zih hotel narest "welcome to NBA" moment, a se bojim da neuspešno in mu bo na koncu Wemby pokazal "2small" gesto :rofl:. Tip zgleda jebeno bolj NBA ready kot so si verjetno predstavljali največji optimisti zaenkrat.

 

Francoska reprezentanca bo drugo leto na OI če bo zdrava jebeno nevarna ker je poleg njega še Coulibaly defenzivna pošast.

 

 

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 4 minutami:

Njega smo nekateri močno underrejtali pred sezono. Očitno je material za top 1 igralca lige. Sicer bo treba počakat, ker Ayton je kot rooke tudi raztural v preseason tekmah. Pa malo dvomim, da bo tip sfural kariero brez (resnih) poškodb.

 

Ma, ne da smo ga underrejtali. Bolj to drugo - deluje kot material za poškodbe (upam da se motim) in je to razlog, da se ga vzame z rezervo...

 

EDIT: nekak antipod Zionu. Unga jebe višek kil, tega pa mogoče manjko.:ninja:

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

men je najbolj insane ko začne dec metat midrange fadeawaye :D Mislim kaj nej naredi obrambni igralec? Tip ima 225 cm, ffs. Če bo obramba prisiljena v switch in da ga prevzame kakšen branilec, kaj naj naredi, gre po lojtro?

image.thumb.png.c8b860852b3f27d2dce27847d81af510.png

 

Resistance is futile :D

PS: ah lol nisem videl da je ze

 

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

Jaz imam pri njemu iskren občutek, da ima grozljivo majhnega tiča, kljub temu da je napol črnec. Uno, 13 cm v trdem stanju. In da ga je to skozi življenje ful zaznamovalo, pač dosti skupnih tušev, komentarjev  smeha v slačilnici itd. Prov na faci ima izraz Imam majhen penis. In to ni tok lahko popraviti kot, ne vem, izmet pri polodprtem šutu.

  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 minutami:

Jaz imam pri njemu iskren občutek, da ima grozljivo majhnega tiča, kljub temu da je napol črnec. Uno, 13 cm v trdem stanju. In da ga je to skozi življenje ful zaznamovalo, pač dosti skupnih tušev, komentarjev  smeha v slačilnici itd. Prov na faci ima izraz Imam majhen penis. In to ni tok lahko popraviti kot, ne vem, izmet pri polodprtem šutu.

 

Potemtakem ima THJ 30cm batino al kva? Ker njemu pa res ni problem metat najhujših možnih granat :rofl:

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Jaz imam pri njemu iskren občutek, da ima grozljivo majhnega tiča, kljub temu da je napol črnec. Uno, 13 cm v trdem stanju. In da ga je to skozi življenje ful zaznamovalo, pač dosti skupnih tušev, komentarjev  smeha v slačilnici itd. Prov na faci ima izraz Imam majhen penis. In to ni tok lahko popraviti kot, ne vem, izmet pri polodprtem šutu.

Stari moj, kaj vse bi ti lahko dosegel v lajfu, če ne bi toliko razmišljal o tujih (črnih) penisih. :rofl:

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 4 urami:

2023/24 Shitty City Jerseys. Res ne vem kje poberejo nekatere te designerje :D

 

So mi pa recimo Top 3 Sacramento, Utah in Minnesota :)

 

 

official-pictures-all-nba-23-24-city-edi

 

 

Minesota je brutalna meni

 

Je pa zanimivo da jih je 19 od 30 črnih. Pa še od tistih enajstih, ki ostanejo je 5 temno modrih. In eden od teh, ki ni črn, je San Antonio, ki ma celo oranžno zraven (ponavadi res ne grejo stran od svoje črno bele)

uredilo bitje Ignis
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...