Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Waslich reče Dne, 11. 10. 2023 at 8:44:

Vseeno po mojem bi morali priti do kakšnega 5-6 mesta na zahodni konferenci, če se bo vse poklapalo.

Nuggets

Suns

GSW

Lakers

Clippers

Grizzlies

OKC

Kings

Timberwolves

Pelicans

Jazz

 

Od katerih teh ekip je Dallas boljsi? Moras izbrat 5 oz 6 ekip ki bodo za njimi.

 

Tud Portland, bi lahk dodal na seznam. Pomoje bo za Dallas PO velik uspeh.

 

 

Povezava do prispevka

Poli je nasploh slab fit z večino zvezdnikov. S Kyriejem vsaj na papirju še posebej ne pašeta skupaj. Oba sta branilca brez obrambe, oba rabita žogo (Kai sicer manj), popolnoma drug tempo igre. Po moje bi še najbolj pasal z dobrim centrom ala Embiid, ki ni playmaker kakor Joker ampak je dober v obrambi in v napadu, lahko v sodelovanju s Polijem (pick and roll/pop) ali samostojno.

Povezava do prispevka

Sem spremljal danes tekmo Spursi vs. Miami. Miami sicer niso meli starterjev, sam vseen, tale Wembanyama je res next level. Pac res k da bi pr 2k dal vse statse do konca...cheat code. Da mu bo le zdravje prizaneslo ....

 

 

 

 

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka

Če bi bil že kot all star Porzingis pre-injuries bi bil zadovoljen ampak ker smo požrešni nam to pač ni dovolj. Problem so itak lahko samo morebitne poškodbe. Drugače pa sem več pričakoval od Champagnie-ja, dve res slabi tekmi. Saj vem da gre za pripravljalne tekme ampak od njega sem res pričakoval nek napredek ki pa ga za zdaj ni videt. Lani ko je prišel k Spursom je tistih zadnjih 15 tekem prikazal kar solidne igre. Sicer je itak lažje igrat ko ekipa tanka ampak vseeno. Upal sem tudi da bi pripeljali kakšnega veteran PG-ja že zaradi Wembya pa tudi zaradi Jonesa. Pa še dodaten bonus bi bil da bi Graham, ki ga itak ne prenašam najbolj, manj igral. :P

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče Dne, 12. 10. 2023 at 19:30:

Nuggets

Suns

GSW

Lakers

Clippers

Grizzlies

OKC

Kings

Timberwolves

Pelicans

Jazz

 

Od katerih teh ekip je Dallas boljsi? Moras izbrat 5 oz 6 ekip ki bodo za njimi.

 

Tud Portland, bi lahk dodal na seznam. Pomoje bo za Dallas PO velik uspeh.

 

 

 

Memphis, Lakers, Suns in Nuggets bodo 100% pred njimi. 

 

Ostali lahko ja, lahko pa ne. Pa ne trdim, da bodo 100% na 5-6 mestu, ampak v teoriji, če se jim vse poklapa.

Povezava do prispevka

Philadelphia 76ers guard James Harden did not show up for practice Wednesday, with coach Nick Nurse saying he had no explanation as to why. "If he's here, we go; if he's not here, we go," Nurse told reporters Wednesday. "... I'm still going on what he said the last time I talked him, that he was going to ramp up and get ready to play Friday. We'll see how it goes."

 

Haha, model je kar šel v Houston in ga boli patka za 76erse čeprav je sprva kazalo da bi potencialno celo lahko igral. Time to bring out the fat suit? :rofl: Želja vsakega coacha ravno pred začetkom sezone da ne veš kdo bo pr ekipi in koga ne bo. :D 

 

 

Pops se je odločil glede starting five in grejo kar big. Wemby, Collins, Sochan, Keldon in Vassell. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...