Skoči na vsebino

Pravica do zakonske zveze in posvajanja izenačena


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 17 minutami:

 

Nisi korektna. Če jih je manj, ne pomeni, da ne trpijo. Zaradi takega razmišljanja kot ga imaš ti najebejo in umirajo milijoni ljudi po svetu, ki so nekje manjšina. Po tvoje torej - jebi ga, ko vas bo več bomo to urejali in vam dali pravice.

Potem pa hitro po transparente in v boj za pravice brokoli ljudi. Boš rešil cel kup življenj. 

 

Povezava do prispevka
ana reče pred 2 minutama:

Potem pa hitro po transparente in v boj za pravice brokoli ljudi. Boš rešil cel kup življenj. 

 

 

Ko prestopiš to neko mejo pride do pizdarij. Zato je ni treba prestopiti. Pa res ne razumem kako ti je lahko tako malo mar za manjšine... Smo imeli in še imamo tri desetlja trajajoče konflikte z vojno ali na robu vojne... Danes se bije vojna zaradi manjšine kao v Ukrajini... Favoriziraš sebi ljubo skupino, ostale zasmehujes. Mnogo krat čez zgodovino videno, žal. 

Povezava do prispevka

Ne padam na to foro, sorry. Preden debata postane še bolj bizarna, se bom poslovika. Trans pravice me niti ne zanimajo toliko, veliko bolj fascinantno mi je koliko ljudi je triggered zaradi tega. Je res kost, ki se jo vrže masam, da jih ne skrbijo drugi problemi. 

 

 

 

Povezava do prispevka

@ana je verjetno nezavedno zaradi manjka argumentov dejansko lepo ponazorila sfaliranost ponovnega definiraja bioloskih dejstev zgolj na podlagi javnega mnenja. 

Ce se definiram kot brokoli, me javnost tule podpre za brokolija je tudi moja pravica biti brokoli. Vcasih so taksne zapirali v temu primerne ustanove.

 

Eno je ce se nekdo pocuti drugace v svojem telesu drugo pa ce moramo zaradi tega potvarjati bioloska dejstva da se slednji pocuti vkljuceno

 

 

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
ana reče pred 18 urami:

Zakaj v anglescini? Bioloski moski ne more otrok in prav tako jih ne more imeti veliko bioloskih zensk. Sedaj mi pa povej ali zenske, ki ne morejo imeti otrok potem niso zenske? Nas nameravas zreducirat samo na eno biolosko funkcijo? 

 

najprej samo, da razjasniva moje stališče - mene trans osebe ne motijo. motijo me nove interpretacije moškega/ženske. 

 

 

ja ravno to je point, gre za meme people with the capacity for pregnancy (al neki takega), kjer gre za trans dikcijo. trans moški padejo pod people with the capacity for pregnancy. torej če je odgovor na do u believe man can get pregnant? NE,  potem si v očeh nekaterih že transfobna. 

 

 

"zadnja" snežinka

 

 

 

 

ista zadeva

 

 

uredilo bitje moropfliposki
Povezava do prispevka
ana reče pred 9 urami:

Ne vsi. Zato moderne zakonodaje ne zahtevajo več medicinskih posegov, ker so ti velik poseg v telo. Ne trdim, da gre za stvar počutja, ampak včasih samo vidiš nekoga, ki se ne prilagajam normam spola v katerega so rojeni. Od prijateljev hčerka se je od malega igrala z dinozavri in 'fantovskimi' igračami, ni kazala nobenega zanimanja za dekliške igrače ali oblačila. Sedaj, ker še ni v puberteti, bi jo zamenjal za fanta (kratke lase, fantovska oblacila, fantovska hoja). Pojma nimam kot kaj se bo definirala, ko bo starejša, ampak vem pa, da ni šlo za vplive staršev ali kakršnokoli druge pritiske. Ima starejšo sestro in mlajšega brata, ki sta oba povsem povprečna za svoj spol. Predvsem pa ne gre za neko liberalno družino, ampak za kmete, ki gredo v nedeljo k maši in pri katerih je najbolj drzna poteza izbira pasme kokoši, ki jih gojijo. 

Del spola je samoidentifikacija, in razlicni ljudje se pac razlicno identificirajo z random druzbenimi vzorci ker niso na noben nacin realni (igranje z dinozavri in dolzina frizure pac ni na noben realen nacin zensko/mosko). Telesna dismorfija, ko se ljudje ne identificirajo s svojimi sekundarnimi znaki je verjetno neka neurodivergenca najblizja  avtizmu, zato so tud komentarji o identificiranju kot brokoliju dost mimo dokler nekaterim ljudem ne zrastejo sekundarni spolni znaki brokolija.

Ampak, ker je trenutna ideoloska masina trans ljudi zacela uporabljat kot orodje, je v njihovem svetovnem nazoru spol osnovna kategorija in bistvo cloveske samoidentifikacije, trans ljudje so potem v prvi vrsti trans in obicajna obicajna variacija v samoidentifikaciji z naborom obnasanj ki so v neki druzbi brez razloga spolno kodirani (npr. igranje z dinozavri) je oznacena za neke druge spole in identitete ker ne ustreza najbolj neumno rigidnim in napihnjenim kriterijem. Odgovor je potem kreacija novih spolov (na tem mestu pa je brokoli precej dober primer), in debiljenje s pronouni.

Osnova tega trenutnega ameriskega gnitja mozganov, ki je seveda ze zelo popularen pri nas je ideologija centriranje spola v osnovo cloveske identitete, novo dodatno kodiranje raznih druzbenih vzorcev skoz prizmo spola ki potem naprej napihuje neko novonastalo druzbeno silo s sopripadno ideologijo in politicno usmeritvijo.

Povezava do prispevka
ana reče pred 11 urami:

Sem ti odgovorila. Kdorkoli se definira kot ženska. 

kaksen je potem sploh se pomen spola?

in predvsem zakaj bi se nekdo hotel identificirat kot zenska ali moski

ce se lahko vsak identificira kakor se hoce

tukaj gre potem samo se za subjektivno delitev na neke virtualne skupine brez kakrsnegakoli pomena

Povezava do prispevka

moj prvi stik s trans ljudmi  :D

 

https://sl.wikipedia.org/wiki/Pet_prijateljev

 

  • George je pravzaprav dekle z imenom Georgina. Neskončno si želi biti fant in je tudi zelo sposobna. Vsak, ki misli, da je fant, mu je do konca življenja hvaležna. Njen oče jo edini kliče Georgina, saj mu ni všeč, da se obnaša kot fant. Z Anne hodita na isto šolo. Tam ji je lepo, ker ima s seboj psa Timmyja, svojega najboljšega prijatelja. George je izjemno svojeglava in se velikokrat prepira z očetom.
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
moropfliposki reče pred 1 uro:

moj prvi stik s trans ljudmi  :D

 

https://sl.wikipedia.org/wiki/Pet_prijateljev

 

  • George je pravzaprav dekle z imenom Georgina. Neskončno si želi biti fant in je tudi zelo sposobna. Vsak, ki misli, da je fant, mu je do konca življenja hvaležna. Njen oče jo edini kliče Georgina, saj mu ni všeč, da se obnaša kot fant. Z Anne hodita na isto šolo. Tam ji je lepo, ker ima s seboj psa Timmyja, svojega najboljšega prijatelja. George je izjemno svojeglava in se velikokrat prepira z očetom.

 

V devetdesetih, ko smo bral te knjige, se je takšnim puncam reklo "tomboys". V slovenščini ni glih primerljivega izraza. Smo jih imel v vrtcu/šoli par takih in se ni nikjer noben nč zgražu, pač so špilale fuzbal in se enakopravno mlatile z ostalimi mulci. So se pa pri vseh te afne nehale, ko so jim začeli poganjat joški. 

Ampak dons je pa že kr vse transgender.. No ja, drugačni časi. :rolleyes:

Povezava do prispevka
maksi reče pred 1 uro:

ana pravi da ne, moraš se samo počutiti "žensko"

Ne samo Ana, kar bi vedel, ce ne bi zivel v neki ideoloski twitter luknji, kjer te trans ljudje ogrozajo z vseh strani. Prav, da te je strah, ker se trans ljudje hranijo na klenih Maksijih. Vsake toliko case pojedo se kakega VonGriffina. 

 

Mimogrede moj point je, da ni nujna polna fizioloska spremba spola, ker so postopki in operacije precej invasivni. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
ana reče pred 19 minutami:

Ne samo Ana, kar bi vedel, ce ne bi zivel v neki ideoloski twitter luknji, kjer te trans ljudje ogrozajo z vseh strani. Prav, da te je strah, ker se trans ljudje hranijo na klenih Maksijih. Vsake toliko case pojedo se kakega VonGriffina. 

 

Mimogrede moj point je, da ni nujna polna fizioloska spremba spola, ker so postopki in operacije precej invasivni. 

 

meni je hecno da oznacujes druge da imajo predsodke v trenutku ko ti zmanjka argumentov. Ce se bi jaz pocutil kot brokoli bi namrec koncal v ustanovi. Pocutje namrec ne spremeni bioloske realnosti.

 

Nimam nobenega problema z osebami ki imajo dolocene zivljenske preference ampak se vedno jih bom oznacil z pravilnim spolom. 

 

 

Ker kaj pa vem to veli zdrav cloveski razum ki naj bi temelji na racionalosti

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 1 uro:

 

V devetdesetih, ko smo bral te knjige, se je takšnim puncam reklo "tomboys". V slovenščini ni glih primerljivega izraza. Smo jih imel v vrtcu/šoli par takih in se ni nikjer noben nč zgražu, pač so špilale fuzbal in se enakopravno mlatile z ostalimi mulci. So se pa pri vseh te afne nehale, ko so jim začeli poganjat joški. 

Ampak dons je pa že kr vse transgender.. No ja, drugačni časi. :rolleyes:

 

mi smo imeli eno tako. Noro dobra v fuzbalu, v basketu pa sploh neverjetna in je bila dejansko do 5. razreda najboljša na šoli, boljša od vseh tipov (med drugim je bila kapetanka SLO kadetske reprezentance, kar verjetno vse pove). Ful skrivala da je punca, ko smo se preselili v centralno šolo nismo smeli povedati ostalim razredom da je punca, ostrižena čist na kratko, skrivala joške ko so ji začele poganjat, ni da ni. Uno TEXTBOOK trans lol

 

Pol jo je pa konec OŠ čist minila boyish faza, začela se je rihtat po žensko, nehala je igrati basket, če bi ji kej omenjal da je tip bi ti kej razbila na faci IMO. Zdej je že ene 15 let poročena pa 2 otroka pa mislim da ima :D 

 

V Kaliforniji bi bila pa verjetno psihična razvalina na 30ih tabletih al bi pa že visela iz kake češnje

Povezava do prispevka

No po drugi strani je imela pa mama v prvem razredu OŠ enega fantka, ki se je skoz hotel napravljati v cunje za punčke, pa se ni smel ker foter srbin ni bil največji fan :D Pol je pa v šoli skoz žical mojo mater, če lahko kdaj sproba krilce od kake sošolke, kar je mater tudi prijazno povedala njegovi mami na govorilnih... se je uboga reva razjokala da ve, da je tudi doma to skoz počel, pa ga je foter zlomil ko kurca, da pa ve da z otrokom ni vse OK kar tega tiče. In pol je za pusta itak uletel napravljen v punčko in bil ves vesel da lahko "končno nosi žabice" :D :D

 

Me zanima kva je zdaj s tem modelčkom, al se je odselil od doma in šel na polno v to ali ga je tudi minilo v puberteti

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
ana reče pred 51 minutami:

Ne samo Ana, kar bi vedel, ce ne bi zivel v neki ideoloski twitter luknji, kjer te trans ljudje ogrozajo z vseh strani. Prav, da te je strah, ker se trans ljudje hranijo na klenih Maksijih. Vsake toliko case pojedo se kakega VonGriffina. 

 

Mislim, da nikogar tukaj ni strah trans ljudi. Osebno, me na nobenem področju ne ogrožajo. Če me kakšna trans ženska napade s torbico, ker sem uporabil napačne pronoune, pa sem se več kot sposoben ubranit. 

Kvečjemu si želimo neke smiselne in ne za lase privlečene woke ideološke twitter razlage zadev. Pa je zaenkrat še nismo dobili. In ko nimaš smiselnih argumentov, smiselne razlage, napadaš in označuješ druge, da smo zagrenjeni, polni predsodkov, fobij, militantni in reduciramo ljudi na skupek bioloških funkcij.

Tvoja "razlaga" pa je, da se lahko vsak identificira kakor hoče, ostali pa se moramo it make believe. In da včasih vidiš nekoga, ki se ne prilagaja normam spola in poveš zgodbo o prijateljevi hčeri, ki se igra z dinozavri, ima kratke lase in hodi po fantovsko (ker pri otrocih se res noro vidi razlika v hoji), kot da je to kakorkoli relevantno pri temu ali bo nekdo ženska ali ne. lol

 

 

uredilo bitje Marketa
Povezava do prispevka
Galko reče pred 22 minutami:

 

mi smo imeli eno tako. Noro dobra v fuzbalu, v basketu pa sploh neverjetna in je bila dejansko do 5. razreda najboljša na šoli, boljša od vseh tipov (med drugim je bila kapetanka SLO kadetske reprezentance, kar verjetno vse pove). Ful skrivala da je punca, ko smo se preselili v centralno šolo nismo smeli povedati ostalim razredom da je punca, ostrižena čist na kratko, skrivala joške ko so ji začele poganjat, ni da ni. Uno TEXTBOOK trans lol

 

Pol jo je pa konec OŠ čist minila boyish faza, začela se je rihtat po žensko, nehala je igrati basket, če bi ji kej omenjal da je tip bi ti kej razbila na faci IMO. Zdej je že ene 15 let poročena pa 2 otroka pa mislim da ima :D 

 

V Kaliforniji bi bila pa verjetno psihična razvalina na 30ih tabletih al bi pa že visela iz kake češnje

Shjiet, ko so hormoni, pogojeni z biološkim spolom začeli delati svoje, se je spremenila, neverjetno. Po sedanjem idealu pa fuk na puberty blokerje, uničeno zdravje in psiha, potem pa krivit transfobno družbo za njen_gov štrik.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 22 minutami:

No po drugi strani je imela pa mama v prvem razredu OŠ enega fantka, ki se je skoz hotel napravljati v cunje za punčke, pa se ni smel ker foter srbin ni bil največji fan :D Pol je pa v šoli skoz žical mojo mater, če lahko kdaj sproba krilce od kake sošolke, kar je mater tudi prijazno povedala njegovi mami na govorilnih... se je uboga reva razjokala da ve, da je tudi doma to skoz počel, pa ga je foter zlomil ko kurca, da pa ve da z otrokom ni vse OK kar tega tiče. In pol je za pusta itak uletel napravljen v punčko in bil ves vesel da lahko "končno nosi žabice" :D :D

 

Me zanima kva je zdaj s tem modelčkom, al se je odselil od doma in šel na polno v to ali ga je tudi minilo v puberteti

Moja tamala je mela sošolca, ista zgodba. Še razlagal je ljudem, da je on punca. Po puberteti čudežno odrastel v normalnega deca. Tako da imaš med otroci lahko kar hardcore "transe" pa jih vse mine med/po puberteti.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 25 minutami:

No po drugi strani je imela pa mama v prvem razredu OŠ enega fantka, ki se je skoz hotel napravljati v cunje za punčke, pa se ni smel ker foter srbin ni bil največji fan :D Pol je pa v šoli skoz žical mojo mater, če lahko kdaj sproba krilce od kake sošolke, kar je mater tudi prijazno povedala njegovi mami na govorilnih... se je uboga reva razjokala da ve, da je tudi doma to skoz počel, pa ga je foter zlomil ko kurca, da pa ve da z otrokom ni vse OK kar tega tiče. In pol je za pusta itak uletel napravljen v punčko in bil ves vesel da lahko "končno nosi žabice" :D :D

 

Me zanima kva je zdaj s tem modelčkom, al se je odselil od doma in šel na polno v to ali ga je tudi minilo v puberteti

To je res vsakdanje. To se menda kar vsak ali vsak drugi na eni točki pač. Ajde, ta tvoj fantek je imel malo večjo potrebo.

 

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
Povezava do prispevka
tyne reče pred 2 minutama:

Moja tamala je mela sošolca, ista zgodba. Še razlagal je ljudem, da je on punca. Po puberteti čudežno odrastel v normalnega deca. Tako da imaš med otroci lahko kar hardcore "transe" pa jih vse mine med/po puberteti.

In zato je edina škodljiva trans politika ta, da bi pustili otrokom, da se odločijo za resne kirurške posege.

Povezava do prispevka

Ne sam da pustiš da se odločijo za kirurški poseg, ampak to, da otroke celo spodbuja v tej smeri, pa hormonske tablete, pa terapije, itd. itd. Pač to je zdej moderno, met transiča v familiji.

 

Mulc pr petih, sedmih, desetih letih se ne more prou zmislt al bo treniru fuzbal al košarko al karate, dons bo po poklicu gasilc, jutr policaj, drug teden učitelj, kaj kurac jim je treba še mešat glave s trans spolnimi temami, ko še odrasli ne štekamo čist vsega. OK, dons si je mali zmislu da je punčka, pa naj se igra z barbikam če mu paše. Pač let it be, če bo do adolescence izzvenelo pač bo, če ne pa ne, pa naj gre na hormonske terapije šele potem ko bo psihično oz. uradno dost zrel.

 

Marketa reče pred 32 minutami:

 

Mislim, da nikogar tukaj ni strah trans ljudi. Osebno, me na nobenem področju ne ogrožajo.

 

Zdele, danes in tukaj res ne, ampak ko bojo tamalim v vrtcih in šolah začel drag queeni prat glavo z mavrico in trans bulšitom, takrat bo pa mal prepozn za zgražanje. Preostal mi bo sam bejzbol bat in ene deset let doba.

 

What I Saw at Drag Queen Story Hour - WSJ

 

Evo, počelo je... Par tednov nazaj, lumpi delavnica v tivoliju. Pripradniki LGBTQ skupnosti so v sweatshopih (novodobne mamice jih imenujejo "ustvarjalne delavnice") silili otroke v suženjsko delo, da so jim šival mavrične peder tašne.

 

image.png.2a6c39d7269361b9b4d472ac37a6c666.png

 

Ko preživi, pričače. :P

Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 1 minuto:

Mulc pr petih, sedmih, desetih letih se ne more prou zmislt al bo treniru fuzbal al košarko al karate, dons bo po poklicu gasilc, jutr policaj, drug teden učitelj, kaj kurac jim je treba še mešat glave s trans spolnimi temami, ko še odrasli ne štekamo čist vsega. OK, dons si je mali zmislu da je punčka, pa naj se igra z barbikam če mu paše. Pač let it be, če bo do adolescence izzvenelo pač bo, če ne pa ne, pa naj gre na hormonske terapije šele potem ko bo psihično oz. uradno dost zrel.

Evo, se strinjamo, kdo'b si mislu. Sam desničarji delate iz tega cel halo in bi trans ljudi dali pobit.

 

Drag queeni so pa, ponavljam znova, res nedolžna zabava, ki nima nobene veze s psihologijo otrok ali odraslih ali čemerkoli. Sam ljudje, ki majo radi pozornost nastopajo na odrih.

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 7 minutami:

Drag queeni so pa, ponavljam znova, res nedolžna zabava, ki nima nobene veze s psihologijo otrok ali odraslih ali čemerkoli. Sam ljudje, ki majo radi pozornost nastopajo na odrih.

imamo posebne zaprte oddelke za take primerke, ni treba obremenjavati okolico

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 57 minutami:

In zato je edina škodljiva trans politika ta, da bi pustili otrokom, da se odločijo za resne kirurške posege.

Hormonski terapije imajo lahko tudi hude posledice okoli rodnosti. Tako, da jaz nisem fan teh posegov pred 16 letom, samo potem so pa drugi kirurški posegi bolj zahtevni. Zato za moje pojme ne bi smeli spodbujati invasivnih posegov z raznimi predpogoji za prepoznavo spola. 

 

Galko reče pred 1 uro:

 

mi smo imeli eno tako. Noro dobra v fuzbalu, v basketu pa sploh neverjetna in je bila dejansko do 5. razreda najboljša na šoli, boljša od vseh tipov (med drugim je bila kapetanka SLO kadetske reprezentance, kar verjetno vse pove). Ful skrivala da je punca, ko smo se preselili v centralno šolo nismo smeli povedati ostalim razredom da je punca, ostrižena čist na kratko, skrivala joške ko so ji začele poganjat, ni da ni. Uno TEXTBOOK trans lol

 

Pol jo je pa konec OŠ čist minila boyish faza, začela se je rihtat po žensko, nehala je igrati basket, če bi ji kej omenjal da je tip bi ti kej razbila na faci IMO. Zdej je že ene 15 let poročena pa 2 otroka pa mislim da ima :D 

 

V Kaliforniji bi bila pa verjetno psihična razvalina na 30ih tabletih al bi pa že visela iz kake češnje

Vem. Zato sem tudi rekla, da nimam pojma kako bo, ko bo starejša. V mojem primeru je bilj šok, ker jih nisem videla kakega pol leta zaradi korona protokolov. Potem pa jih enkrat srečam pred šolo in hočem vprašat, kje je pa mlajša hčerka, pa opazim fanta tam zraven.

 

Jaz sem imela kratke lase kot otrok in se igrala s fanti, prav tako se hči ni nikoli igrala s punčkami in podobnim pa ni bilo nobenega dvoma okoli spola. Zdi se mi pa brez veze otroka silit v neke kolupe spolov, če tega nočejo. Vse kar se zgodi je, da so vsi nesrečni, tako starši kot otroki. Je pa to daleč od liberalnega odnosa do raznih hormonskih blokad, ki lahko povzročijo hude in stalne posledice. Samo po drugi strani, ko obstaja nevarnost samomora (veliko višji procent pri otrocih s spolno dismorfijo), pa tudi ne veš kaj bi naredil. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
kmjr reče Dne, 17. 7. 2022 at 20:38:


to so tvoje besede, ne moje. Vsak odklon se ni bolezen, to se konzervativna WHO pravi od leta 2000, ko je homoseksualnost umaknila s seznama bolezni. in jaz verjamem WHO, da to ni vec bolezen. 
 

14-letniki pac nimajo pojma o skoraj nicemer, a da bodo “vedeli” da so se rodili napacnega spola, lol. 
 

Ne vedo niti kaj bodo poceli v lajfu, niti kaj bi radi poceli v lajfu, a ocitno vedo, da so napacnega spola, lol. 
 

Edini trans, ki ga poznam in sem menil, da gre za legit zeljo po spremembi spola ga ni mogel zamenjat ne doma ne v tujini, ne prek zdravstenega zavarovanja kot tudi samoplacnisko ne. Razlog? Padel je na psiholoskih testih, veckrat. 
 

pol pa vidim razne indijance, ki jim je poseg bil odobren in mi je jasno, da to nima veze z znanostjo, medicino al cimerkoli kar v preteklosti ne bi bilo zdravljeno. 
 

in vi mucki provokatorji ideoloskost problema se poglabljate

 

Ti si pa itak troll, ki me zeli dat v isto kos kjer si ti - nsdap (centristi). 
 

Tldr: i’m gay

 

14letnik ve kaj bi rad in indijanci so opravili test. 

Povezava do prispevka
kmjr reče Dne, 17. 7. 2022 at 20:44:


Dobesedno pred spremembo spola GREDO veckrat k psihiatru kot del procesa. In nekateri padejo na teh testih al pa se razkrjje da so moteni bebci. Pri enih se izkaze za smiselno, da se jim spremeni bioloski spol, pa to tudi storijo, ker je tako manj skode za clovestvo. 
 

tko da te vase finte da bi 14letniki odlocali namesto usposobljenih in kompetentnih psihiatrov in drugih zdravnikov lahko prodajate kot nekaj smiselnega samo izrazito neumnim ljudem

 

Pa moti me ker so izkljucujoci (transici) - ko jim recem da bi jaz rad spremenil darum rojstva ker se pocutim starejsega kot sem in da sem starec ujet v mlajsem telesu, se obnasajo kot da sem nor al pa da jih trollam in pol se bolj zabediram, sem depresiven, pa pridem sem stresat jezo nad njimi

 

a jaz bi samo rad da me razumejo in sprejmejo takega kot sem, saj ja nikomir nic nocem

 

a jaz sem mislil, da ce kdo, da me bodo oni razumeli, ker so to ze dali skozi

 

Ti si pisal, da bi jih po psihiatru poslal k psihiatru. Ne se zdaj izmikat.

 

BTW ne neke 14letnike ufuravat v debato, ker se ne pogovarjamo o tem.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...