Skoči na vsebino

[multi] Steelrising


Weraziel

Priporočeni prispevki

Nisem našel teme za tale špil nikjer. 

 

egs-steelrising-spiders-s1-2560x1440-f50

 

Izide 8.9. 2022 na PC, PS5 in Series S/X, iz studia Spider, istih modelov k so skupaj spacali Greedfall in Technomancer. Basically lahkoten Bloodborne z avtomatoni in gumbom za skok. Ker sem reva in ne maram špilov, kjer je block/parry zelo pomemben, bo to bolj po mojem okusu. Vseeno upam, da ne bo prelahko.

 

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 43 minutami:

Ne vem al naj raje vzamem Fizično za 53EUR + PTT al digital US verzijo za 50USD.

@tomazek@Gatsu@everyone A bi kdo kupil tole par tednov po izidu za kake 30 EUR? :D

 

Moram malo pogledati, ker nimam pojma kaj to je :D Ravnokar sem zaklal Scholar of the First Sin-a in sem še pod vtisom igre hehe... Creditsi se rolajo. 

 

Bom kasneje ali jutri malo pogledal kaj to ponujaš :)

 

Zdaj pride Bloodborne haha... 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Ne vem al naj raje vzamem Fizično za 53EUR + PTT al digital US verzijo za 50USD.

@tomazek@Gatsu@everyone A bi kdo kupil tole par tednov po izidu za kake 30 EUR? :D

 

Sem pogledal in mi zadeva deluje zanimiva. Upam, da bo končni produkt brez nekih prevelikih napak. Ampak, ko sem čekiral cene, sem videl, da se da PC key dobiti tudi že za 24€. Tako, da čist možno, da bom spet po dolgem času nekaj nabavil za PC in pustil vmes PS5 malo počitka. Bom pa počakal ocene... 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Opa... vidim, da jo FIghtinCowboy igra... grem pogledat kaj pravi o njej in če je ne kritizira, bom najverjetneje nabavil za PC, ker se dobi poceni.

 

User score je presenetljivo visok na Metacritic.

PC verzije ne moreš prodat se prav da te pride dražje! ;) 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

Jaz glasujem za to, da jo ke_kit potestira in pove mnenje. Za njega pa samo zato, ker itak vem, da ga full mika.

Jaz sem se odločil, da bom počakal do prvega 50% off.

Začetni trailerji in gameplay posnetki so mi delovali ful kul, sam pol sem videl neke 20 minutne gameplaye in se mi level design zdi ful suhoparen in sterilen.

Mi je pa art in combat ful zanimiv.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 10 urami:

Sej veš kak je to. Če določene osebe ne rečejo da je igra vredna igranja je noben ne igra ;)

 

Kakšen smrad od človeka si ti ej. Prov uno salty, zatežen, negativen, trajbaš neko svojo brezvezno narativo ko star gramofon. Popolnoma, ampak res popolnoma unprovoked teženje.

 

Dej pejd si ga zdrkat al neki. Dosadan si to svojo smetano in namigovanjem u pičku mater.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...